Перейти к содержанию

10 кращих книг про саморозвиток за всю історію людства

Книга — це щось зовсім інше, залежно від людини, яка читає її, ви і ваш батько можете винести різні уроки з однієї і тієї ж книги, через п’ять років ви і ви також можете побачити щось зовсім інше, тому книги органічні, а не статичні, і вони сповнені життя.

Правильно підібрана книга в потрібний час може докорінно змінити ваше життя. Якщо ви шукаєте книгу, яка змінить ваш погляд або сприйняття світу, зверніть увагу на книги, перелічені в цій статті.

Найкращі книги про саморозвиток:

Десять найкращих книг про саморозвиток за всю історію людства

1. Сила сьогодення – Екхарт Толле

Ця книга духовного вчителя німецького походження Екхарта Толле – чудове введення у світ недвійності та медитації. Книзі, якій вже понад 20 років, вона залишається бестселером, бо в ній легко засвоювати уроки та ідеї. Якщо ви хочете відправитися в подорож до більш глибокого почуття спокою і позбутися болю та уподобання, це місце для початку.

2. Сім навичок високоефективних людей — Стівен Кові

Ця книга, вперше опублікована у 1989 році, є класикою літератури з розвитку особистості. Стівен Кові вчить вас ефективному методу досягнення цілей, що ґрунтуються на ваших внутрішніх цінностях. Дотримуючись того, що Кові називає «істинною північчю» – вашої особистої етики – ви значно покращите свою продуктивність. Книжка орієнтована на три теми; незалежність, взаємозалежність та постійне вдосконалення. Його обов’язково потрібно прочитати всім, хто хоче покращити своє життя.

3. Війна за креатив – Стівен Пресфілд.

Мій особистий фаворит: цей шедевр знайде відгук у художників та підприємців усіх мастей. В основі книги лежить концепція «опіру». Опір — це частина людської психіки, яка навмисно заважає нам створювати витвори мистецтва, які ми можемо запропонувати світові. «Війна мистецтва» має духовний підтекст і написана з погляду письменника, але будь-хто, хто хоче створити щось для світу, чи то бізнес, мистецтво чи література, знайде цю книгу надзвичайно корисною.

4. Роздуми – Марк Аврелій

Найстаріша книга у списку, цей філософський текст був написаний імператором Риму Марком Аврелієм. Аврелій був навчений філософії стоїцизму. У нього не було легкого життя ні за найменшої міри уяви: він втратив кілька дітей, дружин та кілька воєн. Роздуми — це приклад того, як філософські уроки можуть бути застосовані до наших повсякденних обставин, навіть у випадку з історичними постатями більшими за життя.

5. Інтроверти. Як використовувати особливості свого характеру — Сьюзен Кейн

Ця книга 2012 року, одна з найсвіжіших у списку, варто обов’язково прочитати. Хоча більшість книг з особистісного розвитку заохочують екстравертів типу А, ця робота йде врозріз із трендами, підкреслюючи чудові риси інтровертів. Основна ідея полягає в тому, що багатьох людей недооцінюють, і тому їхні таланти даремно витрачаються культурою, яка прагне прославляти і просувати один тип особистості. Якщо ви інтроверт і хочете знати, як можна оцінити та відточити свої сильні сторони, ця книга для вас.

6. Вибери Себе! — Джеймс Алтучер

Подкастер та серійний бізнесмен Джеймс Алтучер привносить унікальну та освіжаючу перспективу у цю роботу 2013 року. У ньому він підкреслює, чому не можна довіряти традиційним установам, щоб гарантувати вашу безпеку, і чому інвестування в себе — найнадійніший шлях уперед у постійному світі та економіці. «Вибери себе» демонструє десятки прикладів із практики, які навчать вас, як розвинути навички, які допоможуть досягти успіху в 21 столітті.

7. Потік: Психологія оптимального переживання — Міхай Чіксентміхайі

За останні 20 років психологи та нейробіологи зробили стрибки, коли справа доходить до розуміння того, що ми називаємо станом потоку. У просторіччі відоме як «зона», цей стан свідомості виникає, коли ми знаходимо баланс між важким завданням та рівнем здібностей. Він характеризується втратою самовідчуття, інтенсивною увагою та спотворенням нашого почуття часу. Дослідження показали, що люди, які проводять більше часу в стані потоку, як правило, щасливі та зайняті своїм життям, і ця книга покаже вам, як це можна зробити.

8. Розбуди в собі велетня — Тоні Роббінс

Тоні Роббінс не винайшов жанр особистісного розвитку, але він, безумовно, вивів його нового рівня. «Розбуди в собі велетня» — ймовірно, його найвідоміша книга. Деякі ідеї можуть здатися застарілими, але тільки тому, що з того часу їх перейняли багато наслідувачів. Якщо ви хочете краще зрозуміти свою мотивацію і те, як ви можете ставити та досягати ефективних цілей, це відмінна книга для початку.

9. Як людина мислить – Джеймс Аллен

Коротке прочитання «Як думає людина» — одна з найстаріших книг про особистий розвиток, написані про силу позитивного мислення. Хоча мова трохи застаріла, це класика, і, враховуючи коротке прочитання, вона абсолютно варта вашого часу. Дуже рекомендую аудіокнигу!

10. Алхімік – Пауло Коельо.

Якщо вам подобається дізнаватися події через історії, а не факти, це класичний роман про особистий розвиток. Яскравий роман Пауло Коельо оповідає про важке становище молодого пастуха Андалузії, який вирушає в героїчну подорож, щоб знайти скарб, про який він мріяв. Це проста аналогія, але казка знайде відгук у іншої людини, яка визначить час доби.

Ці 10 книг із саморозвитку можуть змінити ваше життя. Але пам’ятайте, не трапляйтеся у пастку самодопомоги. Набагато краще прочитати одну книгу та витратити час на засвоєння уроків та спроби застосувати їх у своєму житті.

Мережевий маркетинг – що потрібно знати?

9 принципів успішної людини

Заробіток Bitcoin ( сатоші ) на сайті Cointiply

Добавить комментарий