Ми завжди хочемо працювати швидко, при цьому щоб наші роботи відразу приймали. Ми не бажаємо витрачати робочий час марно, поступово рухаючись від проекту до проекту. А насправді, у нас обмежений час і тонна завдань, виконавши які якісно та вчасно можна лише за відмінної самоорганізації.
Тут кілька порад з розряду «Містер Очевидність», проте, слідування їм реально підвищує продуктивність графічного дизайнера.
1. Порядок із файлами.
Наведіть порядок із файлами на своєму комп’ютері, з паперами на своєму столі – все має бути на своєму місці, тоді це легко і швидко можна буде знайти.
2. Відточуйте свої навички.
Тренування завжди актуальні. Будучи добре підготовленим, Ви завжди зробите роботу і краще, і швидше. Це мало того, дозволить швидко здати проект, але й вийти на новий рівень.
3. Не відкладайте.
“Це просто, я це швидко зроблю”. В результаті велика кількість незакінчених завдань накопичується на цілий день, у той час як на кожне з них можна витратити невеликий час у робочому порядку. Продуктивність падає, термін збільшується.
4. Натхнення та мотивація.
Завжди мотивуйте себе та будьте натхненним на кожен проект! Ну, хоча б – зробити його гідним свого портфоліо. Тоді Ви зможете зробити багато. Час роботи над проектом буде йти швидше, Ви менше втомитеся, підвищиться продуктивність. Натхнення та мотивація – обов’язкові супутники гарного дизайнера.
5. Дробіть завдання.
Замість того, щоб зробити великий проект за один раз, роздробіть його на підзавдання і вирішуйте їх поетапно. Працюючи у такий спосіб, Ви не тільки зробите якісну роботу, але й без зусиль завершіть проект, не помітивши витраченого часу.
6. Дотримуйтесь розкладу.
Багато хто становить собі список завдань на день або на тиждень, і якщо Ви це робите, обов’язково слідуйте йому! Це найкращий спосіб продуктивності.
7. Порядок пріоритету.
Складаючи свій розклад, Ви, звичайно, вписуєте завдання у порядку пріоритету. Важливо ставте вперед та дотримуйтесь цього списку!
8. Встановіть таймер.
І вимкніть інтернет! Тоді Ви зможете бути впевненими, що витратите на роботу саме стільки часу, скільки запланували.
9. Уподобання – після.
Перш ніж приступити до проекту, який приносить Вам естетичне задоволення, зробіть рутинні завдання, причому встановіть для них певний час. Тоді цікавий Вам проект вийде якіснішим і піде легше.
10. “Швидкі” клавіші.
Окрім Ctrl+z, Ctrl+c та Ctrl+v є маса «швидких» клавіш у всіх програмах, використання яких у роботі реально прискорює процес. Витратьте на їх вивчення час один раз і працюйте з більшою продуктивністю.