Перейти к содержанию

10 кроків до підвищення продуктивності дизайнера

Ми завжди хочемо працювати швидко, при цьому щоб наші роботи відразу приймали. Ми не бажаємо витрачати робочий час марно, поступово рухаючись від проекту до проекту. А насправді, у нас обмежений час і тонна завдань, виконавши які якісно та вчасно можна лише за відмінної самоорганізації.

Тут кілька порад з розряду «Містер Очевидність», проте, слідування їм реально підвищує продуктивність графічного дизайнера.

10 кроків до підвищення продуктивності дизайнера

1. Порядок із файлами.

Наведіть порядок із файлами на своєму комп’ютері, з паперами на своєму столі — все має бути на своєму місці, тоді це легко і швидко можна буде знайти.

2. Відточуйте свої навички.

Тренування завжди актуальні. Будучи добре підготовленим, Ви завжди зробите роботу і краще, і швидше. Це мало того, дозволить швидко здати проект, але й вийти на новий рівень.

3. Не відкладайте.

«Це просто, я це швидко зроблю». В результаті велика кількість незакінчених завдань накопичується на цілий день, у той час як на кожне з них можна витратити невеликий час у робочому порядку. Продуктивність падає, термін збільшується.

4. Натхнення та мотивація.

Завжди мотивуйте себе та будьте натхненним на кожен проект! Ну, хоча б – зробити його гідним свого портфоліо. Тоді Ви зможете зробити багато. Час роботи над проектом буде йти швидше, Ви менше втомитеся, підвищиться продуктивність. Натхнення та мотивація – обов’язкові супутники гарного дизайнера.

5. Дробіть завдання.

Замість того, щоб зробити великий проект за один раз, роздробіть його на підзавдання і вирішуйте їх поетапно. Працюючи у такий спосіб, Ви не тільки зробите якісну роботу, але й без зусиль завершіть проект, не помітивши витраченого часу.

6. Дотримуйтесь розкладу.

Багато хто становить собі список завдань на день або на тиждень, і якщо Ви це робите, обов’язково слідуйте йому! Це найкращий спосіб продуктивності.

7. Порядок пріоритету.

Складаючи свій розклад, Ви, звичайно, вписуєте завдання у порядку пріоритету. Важливо ставте вперед та дотримуйтесь цього списку!

8. Встановіть таймер.

І вимкніть інтернет! Тоді Ви зможете бути впевненими, що витратите на роботу саме стільки часу, скільки запланували.

9. Уподобання – після.

Перш ніж приступити до проекту, який приносить Вам естетичне задоволення, зробіть рутинні завдання, причому встановіть для них певний час. Тоді цікавий Вам проект вийде якіснішим і піде легше.

10. «Швидкі» клавіші.

Окрім Ctrl+z, Ctrl+c та Ctrl+v є маса «швидких» клавіш у всіх програмах, використання яких у роботі реально прискорює процес. Витратьте на їх вивчення час один раз і працюйте з більшою продуктивністю.

Нерухомість Угорщини – відмінна інвестиція для всіх

Як завести дружбу з грошима

Як вибрати хороший і надійний пароль