Перейти к содержанию

5 найпопулярніших криптовалют на сьогодні

У зв’язку з бурхливим розвитком технологій, відбулися зміни у світі фінансів. На ринку валюти з’явилася нова грошова одиниця – це криптовалюта. Вона є аналогом паперових грошей. Створюється електронним шляхом, існує та застосовується тільки в інтернеті. Якщо говорити простими словами, це цифрова або її ще називають віртуальна валюта. Її мета така сама, як у звичайних фіатних грошей – розрахунки за товари та послуги. Віртуальну валюту можна конвертувати в гривні та іншу іноземну валюту за ринковим курсом. Які найпопулярніші цифрові гроші на сьогодні, описано в статті.

Криптовалюта, або цифрові гроші: простою мовою про складне

5 найпопулярніших криптовалют на сьогодні

Фахівці в сфері IT технологій пояснюють, що віртуальні гроші не можна пощупати, бо це  цифровой код , який існує в інтернеті та передається від одного комп’ютера до іншого. Створюється він електронним шляхом і записується у спеціальній електронний блок, який є одиницею цифрової валюты, яку користувачі тримають в електронному гаманці.

Настав час познайомитися з конкретною цифровою валютою та переваги кожної з них.

Біткойн – це дороге вкладення, але є інші криптовалюти, які дешевші і можуть стати гарною відправною точкою для інвестування і заробітку.

Якщо ви вже знаєте, що таке криптовалюта, тепер розповімо яка з них користується попитом. Ось список віртуальних грошей, які на сьогодні найпопулярніші:

  • Bitcoin (Біткоїн);
  • Ethereum (Ефіріум);
  • Litecoin (Лайткоїн);
  • Ripple (Ріпл);
  •  Monero (Монеро).

1). Що таке Bitcoin? Це перша криптовалюта, яка була створена у 2009 році. Вона всі роки зберігає свою цінність завдяки відповідним методам шифрування, що дозволяють планувати процес створення нових Біткойнів. Їх можна обміняти на фіатну валюту – гривню та використовувати для покупки товарів та послуг в інтернет-магазинах.

2). Що таке Ethereum? Це криптовалюта, яка заснована у 2013 році, вона генерується на власній платформі під назвою Ethereum Virtual Machine. Ефіріум можна купувати та передавати між користувачами з різних країн. Нещодавно ця крипта розділилася на два окремі ланцюжки блоків: Ethereum та Ethereum Classic. Вартість цієї валюти все ближче і ближче торкається до Біткойну.

3).Що собою уявляє Litecoin?  Він схожий на Bitcoin, створений у 2011 році. Відрізняється від Бітка швидкістю обробки транзакцій. Алгоритм перевірки роботи також відрізняється. Курс цієї крипти нижчий, ніж у Біткоїна.

4). Цікава крипта Ripple. Створена в 2012 році. Ріпл, як і інші цифрові гроші має загальнодоступний реєстр та пропонує фінансові транзакції. У Ripple є центральна компанія, але мережа функціонує без прямої участі компанії, завдяки чому вона залишається децентралізованою криптовалютою.

Через прозорість Ripple деякі банки і компанії вважають за краще використовувати цю криптовалюту, а не, наприклад, Bitcoin.

5). Monero – що це таке? Монеро також є децентралізованою криптовалютою, але всі транзакції, а також майнінг та обмінні суми не публікуються. Конфіденційність і децентралізація подібні до Біткойну, але через приховані баланси вона навіть трохи більша.

Висновок

Людство вже твердо знає що таке криптовалюта, але ніхто не в змозі передбачити її майбутнє. Це залежить від змін на світових валютних ринках.

Як би там не було, але все ж таки криптовалюта – це для суспільства досить молоде явище, тому воно не до кінця зрозуміле. Особливо лякають сильні коливання її вартості. За кілька днів курс крипти може сильно піднятися і різко впасти. Але це на користь трейдерам, тому що нестабільність валюти для гравців фінансових бірж є необхідною умовою для отримання хорошого доходу.

Тому українцям поки що варто диверсифікувати свої вкладення в цифрові гроші для отримання прибутку, торгуючи на криптовалютних біржах, намагаючись скористатися волатильністю крипти і отримати прибуток.

Що таке криптовалюта і де її купити

Як стати багатим – 4 стратегії мільйонерів

Ідеї про те, як заробити гроші в Інтернеті