Перейти к содержанию

6 звичок, які програмують на бідність

Бідолашна людина робить не відсутність у гаманці грошей, а особливість його мислення. Звички, які одні люди використовують у період тимчасових фінансових труднощів, інші створюють їх стиль життя. Вони й не дають бідним людям покращити своє фінансове становище.

1. Постійне порівняння коїться з іншими.

6 звичок бідних людей

Бідні люди вважають, що всі довкола мають їх пошкодувати, адже вони такі невдахи. Своїх успіхів такі особистості не бачать, зате помічають досягнення інших, порівнюють себе з кимось і знаходять безліч причин, чому їхнє життя не вдалося.

Вони вважають, що всі успішні люди – щасливчики.

Хтось вдало одружився, в іншого багаті батьки, а третій пощастило просто так. Для того, щоб заробляти багато, потрібно мати ідеальну зовнішність або «підвішену» мову.

Бідні люди таким талантом, на їхню думку, апріорі не мають, тому дорога до успіху для них закрита.

Але тільки їхня невпевненість і стає перепоною до фінансового благополуччя.

2. Гроші – ось у чому щастя.

Бідні люди переконані, що єдиний показник успіху – це рахунок на балансі та більше нічого. Якщо у вас не лежить багато грошей у банку, ви нещасні. Багаті ж переконані, що предмет для щастя у кожного свій, і він полягає далеко не в грошах. Для них важливіше було б зберігати душевний комфорт та вміти насолоджуватися кожною хвилиною. А таких цінностей не купити за гроші.

3. Вони заощаджують на всьому.

Забирати найдешевші продукти в магазинах, міняти одяг тільки коли він зовсім порвався, рахувати кожну копійку та постійно економити на подарунках – це не показник розважливості. Так роблять люди, які зациклені на нестачі коштів. Багаті люди розлучаються з грошима простіше, вони вірять, що незабаром запрацюють ще.

4. Завжди шукають миттєвої вигоди.

Бідолашний чоловік швидше візьме те вигідне, що пропонують зараз, ніж почекає місяць і отримає в рази більше. Він краще піде працювати там, де добре платять, нехай компанія буде не надією, ніж влаштується в перевірений великий холдинг, що пропонує перспективи зростання.

Бідних хвилює лише заробіток за поточний місяць, а не перспективи, які чекають за рік. Тому у таких людей не вдається розпочати свою справу та заробляти мільйони.

5. Життя лише сьогодні.

Навіть якщо бідна людина виграє в лотерею, вільних грошей не залишиться. Такі люди звикли якось перебиватися, тому вони швидше витратить все на борги та погашення кредитів. Бідняки не знають, що таке «подушка безпеки» і явно не намагалися її сформувати.

Тому й виходить, що ці люди бояться втратити роботу, влазять у борги, набирають безліч кредитів і не готові до непередбачених витрат.

6. Не спілкуються із сім’єю.

Бідні люди намагаються звести до мінімуму зв’язок із родичами. Хоча саме близькі здатні підтримати у скрутній ситуації, впоратися з проблемами і продовжать вірити в успіх рідної людини.

10 відмінностей між успішними та звичайними людьми

Як придумати чудову ідею для свого бізнесу

Дорогий годинник як інвестиція в майбутнє

Комментарии 1

Добавить комментарий