Перейти к содержанию

Адвего, робота вдома для мам у декреті

Система пропонує можливість заробити на вмінні писати якісні, а часом і тексти, що продають. Ось де знадобиться п’ятірка з російської мови та літератури! І називається вона Адвего. Робота вдома, яка цілком під силу мамі у декреті. У написанні статей немає нічого особливо складного, але деякі моменти варто заздалегідь знати, щоб не спотикатися на них на початку знайомства з системою Адвего.

Як заробити на Адвего?

Адвего, робота вдома для мам у декреті

Насамперед, стаття має бути унікальна, тобто не лише написана вами, а й мати унікальність не нижче за певний поріг. Дізнатися рівень унікальності статті можна за допомогою спеціальної програми, яку можна завантажити з сайту системи Адвего або скористатися її онлайн версією перевірки тексту на інших майданчиках. Усунувши з тексту побиті фрази та слова, можна значно збільшити унікальність.

Наступним кроком варто звернути увагу, який обсяг займає текст. Про це розповість інформація з текстового документа, де можна знайти все про розмір набраної статті. Найбільш прийнятний обсяг сприйняття тексту – 2500-3000 символів. Небагато варто сказати про структуру. У ньому має бути багато абзаців, кожен з яких несе своє смислове навантаження та виконує певне завдання. Перед написанням статті варто вивчити актуальність питання, яке розкривається в ній. Неактуальні теми висітимуть мертвим вантажем і не дадуть бажаного доходу.

Тепер поговоримо докладніше про те, як можна заробити у системі Авдего, вміючи писати статті. Насамперед готові роботи можна продати в магазині статей. Перед додаванням статті до каталогу продажів, стаття перевіряється модераторами та виявляються наявні помилки. Після їх виправлення або у разі відмінної якості тексту стаття потрапляє до каталогу, де її може знайти потенційний покупець, зацікавлений у цій темі. Завантаживши кілька статей у магазин, можна вирушити до другого пункту.

Другий варіант у системі Адвего роботи вдома полягає у виконанні завдань вебмайстрів за різними напрямками. Почати можна з написання коментарів, потім перейти до підтримки форуму.

Серед завдань можна знайти й цікаві проекти з написання статей на замовлення. У певні терміни необхідно буде написати та здати статтю на перевірку вебмайстру.

Так можна заробити не лише за допомогою статей, але й за допомогою написання текстів, що продають, або текстів для сторінок сайту. Пошукавши серед завдань, можна знайти те, що більше підійде під ваші знання.

Третій варіант заробітку полягає в участі у партнерській програмі із залучення нових авторів та замовників у систему Адвего. Робота вдома, яка дає змогу заробляти на вмінні писати хороші тексти, приверне багатьох особливо серед мам у декреті.

За допомогою спеціального партнерського посилання можна запрошувати мам у декреті до участі у партнерській програмі. З кожного виконаного завдання таких запрошених на ваш рахунок приходитимуть відсотки від комісії системи.

У копірайтингу для мам у декреті є певні особливості та принципи роботи, які допоможуть заробити більше грошей. Насамперед, писати треба на ті теми, які близькі як за рівнем знань, так і за емоційним тлом.

З дитиною на руках ніколи займатися вивченням нових тем. Подібне навчання може лише поринути у депресію. Краще писати статті та тексти на близькі професійні теми. Часу на написання статті має йти трохи.

Якщо натхнення залишило вас, то не варто вимучувати текст на півсторінки за півдня. Краще витратити цей час на спілкування з дитиною, адже його посмішка має набагато більше шансів повернути вашу натхнення до творчості.

Як відкрити магазин спортивного харчування

Просування і розкрутка бренду в Інтернеті

Як заробляти в Інтернеті на партнерських програмах?

Добавить комментарий