Перейти к содержанию

Avito — 5 важливих принципів як продати швидко

Багато українців успішно заробляють гроші на маркетплейсі Avito, і стверджують, що це один із найкращих майданчиків для заробітку перепродажем речей. Цей майданчик ще називають дошка безкоштовних оголошень, для цих цілей вона колись була створена. Сьогодні – це  ідеальне місце, де підприємці ведуть свій малий бізнес, продаючи різні товари. Методика заробітку на Авіто проста: публікуєте оголошення про продаж речей і чекаєте на покупців. Це може бути побутова техніка, одяг, книги, та багато іншого.

Саме, як торгувати на Avito читайте в цій статті.

Як заробити на Авіто – поради від фахівців

Avito: 5 важливих принципів як продати швидко

Щоб розпочати торгівлю, необхідно пройти реєстрацію на сайті сервісу. Все дуже просто: робіть прив’язку до свого смартфону і вказуєте E-mail. Це основні ваші інструменти спілкування з покупцями.

1.Мотивація – головний принцип роботи на сервісі

Вона дозволяє продавцеві продавати речі швидко та із задоволенням. Такий висновок роблять досвідчені підприємці. Вони стверджують, що коли гроші з продажу речей йдуть у загальний гаманець, а потім у магазин, не видно результату роботи і іноді навіть зникає бажання заробляти невеликі суми грошей.

Тому всі гроші від проданих на Авіто речей складайте окремо від сімейного бюджету в якийсь конверт і як тільки гроші накопичуться, можете купити якусь річ, про яку мріяли.

  1. Що продавати?

Спочатку потрібно продати все те, чим ви не користуєтеся роками. Досвідчені торговці, які отримують кайф від продажу працюють за принципом – все, що лежить більше 6 місяців, можна сміливо продавати.

Наприклад, це може бути дитячий одяг, взуття, невдалі подарунки від родичів, якийсь посуд, унікальні келихи із серванту, які там зберігаються вже близько 20 років, і жодного разу не діставалися, якісь кавові чашечки, сервізи та інші речі, які лежать багато років.

Іноді з’являється levrf, що зношену річ, наприклад, пралку, ніхто не купить, і якщо її поладити, то вона ще послужить. Але її якраз можна добре продати, бо  хтось візьме на орендовану квартиру, хтось візьме собі тому що нову купити не вистачає коштів. Пам’ятайте, що продати можна практично все що завгодно.

  1. Як правильно скласти оголошення

Текст оголошення має бути коротким і конкретним. Ніколи не пишіть довгих простирадл і не копіюйте опис із сайтів де написані

характеристика товару Людина сама знайде в інтернеті всю інформацію про цей товар. Обов’язково вкажіть, у якому стані речі, якщо є якісь найменші дефекти, ніколи їх не приховуйте.

Напишіть, чому продаєте цю річ, тому що для покупця важливо це знати, що спричинило продаж.

Фотографію завжди робіть у денний час доби у добре освітленій кімнаті, на якійсь однотонній поверхні. Це може бути покривало, якийсь чистий підодіяльник, або підлога, звичайно це може бути будь що.

  1. Які ціни ставити в оголошенні

Як правило, якщо річ абсолютно нова, всі ярлички там пакетики все в нормі, ціну можна виставляти 60% вартості нового виробу.

Покупець ризикує, немає гарантії як у магазині, за товаром доведеться приїхати та забрати його. Відсоток береться не від тієї ціни, коли купували, а від тієї, за якою зараз продається в магазині. Тут потрібно враховувати зношування, тому ношені речі потрібно цінувати 30% — 40% максимум 50%, все залежить від стану речей.

  1. Спілкування з покупцем

Є кілька нюансів, які здається не дуже важливими але виявляється що для покупця це важливо.

Як стверджують продавці з досвідом, що покупцю зручніше писати повідомлення на сайті, ніж спілкуватися через особистий дзвінок. Тому не позбавляйте можливості писати повідомлення навіть якщо вам це не дуже подобається, або якщо вони вас відволікають. Заходьте один раз на день і перевіряйте чи є нова інформація.

Якщо щось є, то відповідайте, тому що повідомлення від покупця – це 50% успіху. Якщо людина запитує, значить, їй такий товар потрібний, і все подальше залежить від спілкування.

Висновок

Досвідчені підприємці, які вже опанували всі тонкощі заробітку на сервісі, користуються послугами, які надають оператори Авіто для покращення продажу товарів, що в свою чергу збільшує їх заробіток.

Безкоштовний сервіс Avito – це прекрасна можливість новачкам зробити перші кроки в бізнесі та заробити свої перші гроші.

Переваги бухгалтерського аутсорсингу

Як розвинути мислення підприємцям

Виробництво меблів – ідея для бізнесу