Перейти к содержанию

Безкоштовна криптовалюта за реєстрацію

Якщо в пошуковій системі Google написати фразу «Як отримати безкоштовно…», то система видасть 29 300 000 (0,38 с) відповідей, якщо перевірити, скільки було запитів на цю фразу у «Google підбір слів» то побачимо 587 697 запитів на місяць. Це говорить про те, що халяву люблять українці.

Багатьох людей цікавить цей феномен, чому людина так любить все безкоштовне одразу і зараз. Іноді поняття отримав на халяву і отримав безплатно не одне й теж. Наприклад, річ коштує 200 гривень, а людина купила її за 50 гривень, вона всім скаже, що купила на халяву.

Зараз у моді бонуси, і люди вважають це безкоштовними грошима, але насправді це халява, тому що в деяких випадках, щоб отримати бонус, потрібно вкласти працю, час і гроші.

Цей психологічний феномен маркетологи взяли на озброєння і використовують його для залучення людей у свої проекти. Якщо подивитися в словник і дізнатися, що позначає слово халява, то побачимо різні значення, але в основному «халява» – це верхня частина чобота.

Однак у народній розмовній промові це означає безкоштовно. У статті йтиметься про халяву, яку можна отримати від криптобірж.

Як в Україні отримати на халяву гроші без особливих зусиль

Жодна людина, яка хоче зайнятися заробітком у мережі, не відмовиться від безкоштовних грошей, так званого бонусу за реєстрацію на криптобіржі, яка платить новачкові за те, що він відкрив у них акаунт. Адміністрація вивчила особливість людей – це бажання легко отримати гроші, і намагається використати його собі на користь. Тому багато ресурсів встановлюють різні бонуси, наприклад, за реєстрацію, за реферала, за рекламу біржі та інше, щоб залучити людей на свій сайт.

10 найкращих крипто бонусів від провідних криптобірж

Як в Україні отримати безкоштовно

Експерти провели аналіз багатьох бірж та склали рейтинг найкращих фінансових платформ, які дарують цифрові гроші новачкам, за реєстрацію на їхньому ресурсі.

 1. На першому місці опинилася фінансова біржаHuobiGlobal

Це відомий своєю популярністю майданчик, що торгує криптовалютою. Він виділяється серед конкурентів завдяки широкому вибору виду цифрових грошей, там їх понад 300 найменувань як для активного трейдингу, так і для інвестицій.

Кожен новий користувач може отримати бонус за реєстрацію в розмірі до 150 доларів і ще плюс 20 000 SHIB за активне виконання різних дій, наприклад, за внесення грошей на депозит, обмін валюти та інше.

Якщо взяти участь у реферальній програмі, яку пропонує біржа, можна отримувати ще один бонус за кожного запрошеного користувача, який зареєструється за реферальним посиланням. Тут бонус у вигляді комісії в розмірі 15% від заробітку реферала.

 1. Currency.com – це  фондова біржа, що торгує цифровою валютою

Ця криптоплатформа всім новачкам, що пройшли реєстрацію на сайті, дарує за це бонус у розмірі 50 доларів, але потрібно вкласти не менше 20 доларів на брокерський рахунок і зробити торговельну угоду застосовуючи кредитне плече. Однак потрібно знати, що бонус, отриманий за реєстрацію, можна буде вивести лише тоді, коли будете здійснювати торгові угоди та заплатите комісію.

Як написано в правилах біржі, що для отримання бонусу потрібно здійснити хоча б одну криптовалютну транзакцію, наприклад, вибрати опцію «Обмін», можете купувати або продавати криптовалюту, можете обміняти, наприклад, LTC на BTC, щоб здійснювати угоди, і тоді гроші отримані як бонус можна вивести на свій криптогаманець.

Беручи участь у реферальній програмі, можна отримати бонус у розмірі до 100 доларів. За запрошеного користувача можна отримати свою частку в токенах, коли той завершить процес перевірки облікового запису, вкладе трохи криптовалюти на свій рахунок та здійснить свою першу транзакцію.

 1. Binance — це надійна і перевірена часом і користувачами біржа, що торгує криптою

У рейтингу криптобірж світу вона є однією з найпопулярніших фінансових платформ. Трейдери торгують понад 400 видів криптовалюти. За що її обирають новачки? Так це через те, що система біржі пропонує найнижчі комісії за трейдинг.

Біржа дарує всім користувачам бонус у розмірі до 100 доларів за реєстрацію. Для цього нові користувачі повинні проявити активність та виконати будь-які дії, пов’язані з обміном або покупкою криптовалюти, протягом восьми днів після реєстрації. Вивести бонус можна тоді, коли сума сплачених комісій буде більшою за бонус.

Кожен користувач, хто вміє запрошувати людей у проекти, може отримати реферальне посилання, яке дозволить йому заробляти до 40% грошей від загальної суми торгових комісій своїх рефералів.

 1. Крипто бонуси від Coinbase – топової криптобіржі: 10 доларів за реєстрацію

Що нам потрібно зробити, щоб отримати бонус? Пройти реєстрацію, створити обліковий запис, підтвердити адресу електронної пошти та номер телефону. Для отримання бонусу 10$ за реєстрацію потрібно:

 • Підтвердити дані шляхом верифікації облікового запису. Для цього потрібно надіслати скан паспорта або водійських прав, та селфі.
 • Зробити депозит у розмірі 100 доларів або еквівалент в іншій валюті, наприклад євро.
 •  Купити за депозит криптовалюту на еквівалент 100 доларів, це може бути, наприклад, Bitсoїn, або купити кілька видів валюти.

Після отримання бонусів можна негайно їх вивести на свій гаманець

Проек Coinbase має свою реферальну програму, тому всі бажаючі заробляти додатково можуть отримати своє реферальне посилання, і поширювати його в інтернеті.

Користувач, який зареєструється за вашим реферальним посиланням та здійснить свою першу угоду на суму не менше 100 доларів, отримає бонус у розмірі 10 доларів та принесе вам бонус, також 10 доларів.

 1. Paxful — чудова криптобіржа для трейдерів і реферерів

Люди, які хочуть вигідно торгувати криптою, тобто купувати та продавати Біткойни, Tether та Ethereum та десятки інших криптовалют із задоволенням реєструються на цій біржі. Система ресурсу приймає практично всі способи оплати, такі як банківський переказ, кредитна картка, дебетова картка та електронні гаманці.

Родзинка Paxful – це дуже щедра реферальна програма. За її умовами користувач може заробити до 50% комісійних від трансакцій своїх рефералів першого рівня. А також 10% комісій рефералів другого рівня.

Зароблені гроші можна зняти, як тільки сума перевищить 10 доларів у Біткойнах.

 1. Крипто бонуси від Kraken

Ця фінансова біржа є чудовим вибором для новачків та професійних трейдерів завдяки простому мобільному додатку, а також великому вибору цифрової валюти для трейдингу.

Біржа дозволяє користувачам брати участь у реферальній програмі та за своїм реферальним посиланням заробляти крипто бонуси. Розмір заробітку може становити до 20% загальної суми торгових комісій, які платять реферали.

 1. Bybit – це біржа крипто деривативів  

Ця фінансова платформа підтримує великий перелік контрактів у Біткоїнах, Ефіріумі та іншій криптовалюті. Має велику популярність завдяки гнучкій системі комісій.

Щоб отримати реферальні бонуси на біржі, треба створити реферальне посилання. Коли ваш реферал створить обліковий запис, ви обидва отримаєте бонус у розмірі 20 доларів.

Коли ваш реферал досягає певних показників обсягу торгів, то обидва отримаєте бонуси на суму до 500 доларів.

У біржі також є партнерська програма, яка дає змогу заробляти до 30% торгових зборів своїх рефералів.

 1. Bitfinex — біржа криптовалют шанована трейдерами

Сервіс використовує власну торгову платформу, яка є особливо популярною серед трейдерів з великими обсягами торгів.

Біржа має цікаву реферальну програму, що дозволяє заробляти бонуси на трьох рівнях реферальної мережі. Користувач заробляє 18% від торгових зборів своїх рефералів першого рівня, 6% від торгових зборів рефералів другого рівня та 2% від зборів рефералів третього рівня.

Що таке фізичні біткоіни

Способи заробітку на криптовалюті ( для новачків )

Як розвивати свій бізнес ( поради новачкам )