Перейти к содержанию

Де взяти фото для сайту ( безкоштовний фотосток )

При розміщенні зображень з метою наповнення свого сайту чи блогу необхідно пам’ятати, що вони обов’язково повинні бути унікальними. У статті наведено огляд безкоштовних фотостоків, на яких дозволяється завантажувати картинки без порушення авторських прав!

1. Pixabay

Де взяти фото для сайту

На цьому фотостоку можна знайти не тільки якісні фотографії, а й комп’ютерні ілюстрації. Зручність користування полягає і в тому, що для тих, хто не знає англійської мови, є пошук російською. Також за допомогою фільтра можна настроїти орієнтацію, розміри та тип зображення.

2. Libershot

Це особистий сайт Мартіна Вореля. За своєю діяльності він є SEO-консультантом в одному з маркетингових агентств. Хоббі Мартіна – фотографування призвело до створення проекту Libershot, де розміщені його власні роботи. Тут можна знайти фотографії пейзажів, людей, техніки.

3. Gratisofraphy

Внести нотку креативу в оформлення соціальних мереж або сайту можна за допомогою гумористичних фотографій. На фотостоку Gratisofraphy представлені химерні зображення тварин та людей з високою роздільною здатністю. Як стверджують засновники сайту, вони зібрали найкреативніші фотографії з усього світу, які більше ніде не можна знайти!

4. Street Will

На фотостоку Street Will розміщені високоякісні чорно-білі зображення. Класичні фотографії внесуть «родзинку» до будь-якого проекту, дозволять виділитися серед інших. А що ще потрібне для успішного просування?

5. Bucket lastly blog

Любителям подорожей, які активно ведуть блог про це, буде цікаво зазирнути на сайт Bucket lastly blog. Тут можна пошукати по країнах визначні місця та цікаві місця. На фотостоку розміщено понад 10 000 фотографій із різних куточків світу!

6. Фотосток від Nasa

Мабуть, один із незвичайних проектів, представлених у добірці. Універсальними знімки не назвати, тому що на них зображено все, що стосується космічної тематики. Однак і незвичайний контент може комусь знадобиться!

7. Foodiesfield

Фішка фотостоку Foodiesfield – це розміщення зображень їжі, продуктів, напоїв від професійних фотографів. Так, фотографувати їстівне — теж мистецтво, так що на сайті кожен може взяти для свого просування «апетитну» картинку або почерпнути ідею для своєї творчості!

8. Kaboompics

Якщо потрібно знайти зображення з кольором, який є домінуючим у фірмовому стилі, можна сміливо заходити на цей сайт. Тут є спеціальна опція, яка дозволяє підібрати знімки у певній колірній гамі. Не кожен фотосток може похвалитися такою можливістю!

9. Unsplash

Ще один проект, в якому розміщено фотографії різних тематик. На unsplash викачують краєвиди, фото подорожей, знімки бізнесменів тощо. І кожне фото відрізняється високою роздільною здатністю!

10. Stockpic

Це веб-сайт, який належить одному дизайнеру. Вибір тут не такий великий, проте кожна фотографія має справді високу якість. Унікальна пропозиція проекту – можливість пописатися та кожні 2 тижні отримувати 10 нових безкоштовних фото!

Завдяки безкоштовним фотостокам, кожен може вільно використовувати високоякісні знімки для особистого або комерційного користування!

Як почати заробляти гроші в Інтернеті?

Криптовалюта чи фіатні гроші?

Добавить комментарий