Вибираючи хостинг провайдера, кожен відштовхується від своїх переваг і можливостей. Для деяких стабільність і надійність сайту пріоритетніша за вартість послуги. А ось для приватних осіб ціна відіграє важливу роль, оскільки бюджет часом не дозволяє купувати дорогий пакет хостинг послуг. Що ж робити у подібній ситуації?
Деякі вважають за краще розміщувати портали на безкоштовних серверах.
Саме безкоштовний wap хостинг стане темою нашого розгляду.
Спочатку спробуємо пояснити причини появи безкоштовного хостингу. Немає потреби пояснювати, що у цьому випадку благодійністю ніхто не займається. Обслуговування та адміністрування серверів обходяться у пристойну вартість. Справа в тому, що провайдери, які пропонують безкоштовний хостинг, вилучають плату не з клієнтів, а з рекламодавців, чиї банери обов’язково розміщуються на Вашому порталі. І це перший неприємний момент. Навіть найкращий безкоштовний хостинг обов’язково зіпсує зовнішній вигляд сайту рекламним модулем.
Момент не принциповий у деяких випадках, але дуже прикрий при невідповідності банера та загального дизайну сайту.
Далі ми пропонуємо докладніше зупинитись на недоліках безкоштовного хостингу. І насамперед, це абсолютна відсутність будь-якої відповідальності провайдера перед Вами.
Ми сподіваємось, що немає потреби пояснювати, що відсутність плати дає провайдеру повну свободу дій. Тому не варто дивуватися, якщо в певний момент, ввівши адресу порталу, Ви просто не знайдете свого сайту. Однак, провайдери скріплюють деякі обов’язки з рекламодавцями. Тому мала надія на якусь стабільність все ж таки є.
Також варто виділити низьку стабільність та ненадійність. Розміщуючи портал на безкоштовному сервері, будьте готові до профілактики, які можуть затягнутися на кілька днів. Однак, далеко не завжди купуючи хостинг безкоштовно, Ви обов’язково придбаєте безліч проблем. У деяких випадках провайдери надають гідний рівень обслуговування.
Важливим є також той факт, що безкоштовний хостинг має підтримку малої кількості сервісів. Іноді навіть мінімального набору сервісів (PHP, Mysql), тому безкоштовний хостинг не підходить для вимогливих порталів. Цей нюанс накладає заборону і на комерційні проекти. Оскільки для них необхідний форум, бази даних та багато інших сервісів, які не можуть надати безкоштовний сервер.
І, нарешті, не принциповим, але досить неприємним є домен або навіть субдомен, який Ви отримаєте на безкоштовному сервері.
Ваша сторінка або сайт матиме ім’я третього, а то й четвертого рівня. Безкоштовний хостинг і тут не підійде для серйозного порталу, оскільки подібний домен ніяк не відповідає мінімальним вимогам пристойного імені для сайту.
Підводячи межу, хочеться додати, що всі ці нюанси визначаються індивідуальними особливостями Вашого сайту. Якщо це невеликий розважальний ресурс, то безкоштовний хостинг це цілком прийнятний варіант. Але якщо Ви створюєте сайт для комерційних цілей, то краще підшукати платний пакет хостинг послуг, оскільки в цьому випадку Ви отримаєте необхідні гарантії стабільності та надійності.
Яку криптовалюту можна майнити на комп’ютері