Перейти к содержанию

Бізнес ідеї у сфері туризму: організація турфірми

Багато хто в пошуках гідної бізнес ідеї. Однією може стати відкриття власного турагентства. Все більше людей щороку намагаються виїхати за кордон, відвідати відомі пам’ятки, спробувати екзотичні страви, познайомитися з культурою інших народів і, звичайно ж, відпочити.

Проте не варто забувати, що бажаючих зайнятися туристичним бізнесом хоч греблю гати, а після першого і другого року існування, відсоток компаній, що протрималися на плаву, зовсім невеликий.

організація турфірми

Тільки небагатьом вдається розкрутитися і зробити з простої ідеї бізнесу шановну і відому турфірму з великим потоком клієнтів і високим прибутком.

Аналізуйте наявні в регіоні турагентства і розумно оцінюйте можливість скласти їм конкуренцію.

Практично будь-який бізнес ідеї вимагають серйозних вкладень, але при організації турфірми буде достатньо не таких великих коштів: необхідний стартовий капітал від 10 000 $. Період окупності варіюється в межах від року до півтора року.

Насамперед слід створити ТОВ або зареєструвати ІП; знайти орендоване приміщення в місці великого скупчення людей і оснастити його всім необхідним:

  • оргтехнікою, меблями,
  • сувенірами з різних країн
  • та плакатами, що наочно демонструють всі принади відпочинку.

По-друге, укласти договір про співпрацю з надійним та відомим туроператором – компанією, яка здійснюватиме постачання турів та путівок.

Для розвитку цієї бізнес ідеї дуже важливо створити якісний інтернет-сайт, який сприятиме залученню клієнтів та розширенню бізнесу;

  • якщо дозволить бюджет, направити частину грошей рекламну кампанію
  • і за необхідності найняти менеджерів прискорення процесу оформлення заявок.

Важливою складовою успіху буде грамотне спілкування з клієнтами. Не варто «втюхувати» поганий тур, щоб отримати більше грошей. Враховуйте побажання відвідувача, намагаючись підібрати потрібний йому тур, натомість Ви отримаєте постійного та вдячного клієнта, який радитиме всім своїм родичам, друзям та сусідам саме Вашу компанію.

Різні турфірми можуть здійснювати свою діяльність, спеціалізуючись на якомусь конкретному виді відпочинку: пляжному, екскурсійному, лікувальному;

  • діловому туризмі
  • або шопінг-турах.

Але все ж, щоб досягти максимального прибутку, бажано охопити якнайбільше різновидів, надаючи клієнтам широкий вибір та можливість отримати незабутні враження.

Ідеї ​​бізнесу у сфері послуг стають все більш популярними, у Вас є шанс влитися у мейнстрім та створити справді прибутковий та актуальний бізнес.

Ваша любляча онлайн бабуся – ідеї для бізнесу

Як підключитися до грошового эгрегору

Ритуали на залучення грошей та успіх у бізнесі