Перейти до контенту

Бізнес ідея: терміновий викуп спецавтотехніки

Така бізнес-ідея, як терміновий викуп автомобіля – відмінний варіант для тих, хто розуміється на машинах і хотів би заробити на цьому. Цей бізнес є досить прибутковим, оскільки люди потрапляють у різні життєві ситуації, коли терміново потрібні гроші.

Часто, єдиною власністю людини, яку вона може продати, є саме автомобіль. Для цього багато хто звертається до компанії, яка викуповує авто швидко, вигідно і, звичайно, за готівку.

терміновий викуп спецавтотехніки

У чому переваги такого термінового викупу? А в тому, що йдеться не про звичайні автомобілі, а про спецтехніку. Її ціна набагато вища, ніж ціна легкових машин.

При цьому цінова політика компанії така, що вона дозволяє запропонувати найкращі умови своїм клієнтам, не залишаючись у збитку, звичайно. Адже багато юридичних та фізичних осіб знають про складність продажу спецтехніки. Вона не користується такою популярністю і набувається у попереднього власника, в основному, для подальшої підприємницької діяльності.

Отже, до неї є завищені вимоги. Оскільки, вибираючи між новою спецтехнікою і вживаною, покупець, швидше за все, серйозно замислиться.

Цей вид бізнесу має і свої ризики. Однак, завдяки тому, що у фірмі працюють фахівці, їх можна звести до мінімуму. Так, наприклад, перед викупом вантажівки чи будь-якої іншої спецтехніки, яка може бути не на ходу, на місце виїжджають професіонали для огляду та оцінки. Варто відзначити, що ця послуга абсолютно безкоштовна, так само як і оформлення угоди.

Щоб організувати подібний бізнес по всій Росії, необхідно почати з пошуку команди. Звичайно, одними механіками та юристами в даному питанні не обійтися. І для того, щоб стати дійсно відомим брендом потрібно кілька років або велике спонсорування з-за.

Клієнту важливо, щоб компанія, до якої він звертається, була надійною та швидко проводила угоду. Важливим є і спосіб виплати. Відмінним рішенням, як у випадку з нашим прикладом, буде вибір як готівкового, так і безготівкового способу оплати. Такий підхід дозволить працювати і з фізичними особами, та з юридичними.

Що таке CRM-система і для чого вона потрібна

Як правильно поставити індивідуальні фінансові цілі

Про користь аналізу доходів та витрат підприємства

Коментарі 1

Залишити відповідь