Перейти к содержанию

Бізнес план з виробництва піноблоків

Початок будь-якого бізнесу випереджає складання докладного бізнес-плану. Це допоможе мати більш чітке уявлення про майбутнє підприємство, а також дасть можливість залучити бізнес партнерів та банківський кредит, без якого, як відомо, неможливий розвиток бізнесу на самому його початку.

Бізнес план з виробництва піноблоків

Скласти бізнес-план, піноблоки по якому можна не тільки випускати, але успішно реалізовувати з пристойним прибутком можна, скориставшись певними порадами. Потрібно продумати все — від бізнес-плану до касового апарату.

По-перше, вам потрібно буде скласти загальну концепцію вашого бізнес-проекту, в якій відобразити саму ідею вашого бізнесу та її сенс. Для того щоб зрозуміти за якою вартістю ви зможете реалізовувати готові піноблоки, потрібно здійснити певну маркетингову стратегію, тобто вивчити ціновий ринок піноблоків і скласти загальну політику просування на цьому ринку виготовлених вами піноблоків.

Виробничий план виготовлення піноблоків повинен включати саму технологію виробництва та складові компоненти:

  • портландцемент,
  • вода,
  • наповнювачі
  • та систему пароутворення, без яких неможливе виробництво піноблоків.

Сюди можна включити необхідне виробництва устаткування і сам виробничий план.

Важливим пунктом буде аналіз витрат і доходів, у якому слід врахувати витрати інвесторів та бізнес-партнерів, витрати на оподаткування та реальні доходи, які отримують після всіх виплат.

Обов’язковим пунктом, який входить у бізнес-план будь-якого серйозного підприємства, буде аналіз ризиків, в якому ви відображаєте всі можливі виникнути в ході вашої діяльності фінансові ризики.

Докладно складений бізнес-план виробництва піноблоків дозволить оцінити вашим партнерам та інвесторам ступінь ризику та прибутковість вашого підприємства та послужить гарантом отримання банківського кредиту.

Вибираємо приміщення для магазину

Як вибрати назву компанії

Як відкрити свій автосервіс

Комментарии 1

Добавить комментарий