Перейти до контенту

Ідеї для бізнесу в Інтернеті з мінімальним бюджетом

Багато людей відмовляються від власного бізнесу, тому що вважають, що для його відкриття потрібний великий стартовий капітал. Проте експерти стверджують, що з невеликим бюджетом також можна створити прибутковий бізнес. Для цього потрібно трохи подумати і вибрати для себе потрібну робочу ідею, яка приносить дохід сьогодні і має шанси розвиватися в майбутньому. Якщо озирнутися і почитати історію сьогоднішніх мільйонерів, то побачимо, що всі вони починали однаково: вони не мали грошей, але мали величезну віру в успіх.

У статті піде відверта розповідь про бізнес з нуля, а точніше про робочі бізнесові ідеї для створення своєї справи, які будуть актуальні завжди. Це перевірені і доведені життям ідеї, які працюють.

7 бізнес ідей з невеликим капіталом та гарним доходом

7 бізнес ідей з невеликим капіталом

Бізнес з невеликим капіталом має свої переваги та недоліки. З одного боку, підприємець нічим не ризикує. З іншого боку, відкрити бізнес із невеликим стартовим капіталом значно складніше та триваліше.

Коли грошей не вистачає, багато речей доводиться робити самостійно. Але не варто цього боятися, адже крім того, що людина заощадить гроші, вона ще багато чого навчиться.

Але тут треба розуміти, що за відсутності грошей для швидкого старту, відстрочиться отримання першого доходу. Нестача коштів на рекламу ускладнить залучення клієнтів. Безперечно, успіх малого бізнесу будується на основі хорошої ідеї, цілеспрямованості, глибокої віри в успіх та наполегливого прагнення до мети.

Як розвивати малий бізнес крок за кроком

На даний момент зроблено перший крок:

  • вигадана ідея для своєї справи;
  • є капітал у розмірі 2000 доларів на відкриття малого бізнесу.

Щоб відкрити свій малий бізнес із невеликим стартовим капіталом, потрібно мати:

  • офіс – у цьому випадку він буде вдома, тож витрат немає;
  • ноутбук – спочатку можна використовувати свій комп’ютер, так що витрат немає;
  • сайт та хостинг вартістю близько 30 доларів на рік;
  •  ідея – нічого не коштує.

Як бачимо, початок бізнесу практично нічого не вартий.

На що експерти рекомендують витратити гроші при розкручуванні бізнесу, то це на рекламу. Бо це двигун торгівлі. Напевно, ніде це не має такого величезного значення, як у бізнесі в інтернеті.

Рекламний маркетинг є ключем до того, щоб малий бізнес, відкритий за невеликі гроші, почав досягати успіху.

При відкритті бізнесу з невеликим капіталом підприємцю доведеться виконувати більшу частину маркетингового плану самостійно.

Який бізнес можна відкрити за 2000 доларів

Кожна з цих ідей не потребує великих фінансових витрат, а лише потрібно мати:

  • ентузіазм;
  • цілеспрямованість;
  • багато часу на роботу та навчання;
  • бажання розвиватися.

1. Відкрийте агентство інтернет-маркетингу

Як стверджують експерти і найбагатші люди у світі: «У майбутньому у світі буде лише два типи бізнесу: оди в інтернет, а другий той, що завалився».

Напевно, до цієї думки слід дослухатися.

Сьогодні складно уявити компанію, яка не має сайту в мережі. Навіть агентства, які миють вікна або продають голки та нитки позиціонують себе в Інтернеті.

Всі компанії, які керують інтернет-магазинами, мають розкручені потужні сайти, щоб інформувати людей, своїх потенційних клієнтів про своє існування.

Незалежно від того, якою є ваша мета, ви можете використовувати цю тенденцію, а сьогодні це фактично стандарт, щоб заробляти гроші, керуючи своїм бізнесом, який не має великого капіталу.

Якщо ви добре орієнтуєтеся в Facebook, чи Instagram та інших соціальних мережах, то скористайтеся їх необмеженим функціоналом.

Сьогодні кожна компанія, яка себе поважає, хоче бути присутньою в соціальних мережах і часто наймає відповідальних за це людей або маркетингові агентства.

Вдалі ідеї, здатність встановлювати позитивні відносини з клієнтами та ефективне управління соціальною мережею – головне завдання маркетологів.

Тому, якщо ви маєте організаторські здібності, то можете спробувати себе в цьому бізнесі. До ваших обов’язків входитимуть:

  • підтримка соціальних мереж (наприклад, сторінки Facebook);
  • створення позитивного іміджу у мережі

Але це не єдине, за що ви можете заробити гроші, керуючи агентством інтернет-маркетингу. Клієнти в Інтернеті залучаються на сайт компанії, зокрема, завдяки так званому позиціонуванню сторінок ресурсу. Це означає, що завдяки правильно налаштованій сторінці з корисним контентом, вона з’являється якомога вище у списку видачі пошукової системи за фразою пошуку, написаною користувачем.

Таким чином, можна заробляти гроші, просуваючи в мережі чужі сайти або виконуючи частину цієї роботи, наприклад, оптимізувати сторінки під ключові фрази та слова.

Пишіть статті та рекламні тексти

Хороша ідея для бізнесу в інтернеті практично з нульовим стартовим капіталом – писати статті, тобто. стати копірайтером. Беручи цю ідею можна заощадити свої 2000 доларів які планували на старт бізнесу.

Тут важливо знати, що практично кожній компанії, що займається позиціонуванням сайтів (а їх чимало), потрібні десятки, сотні, або навіть тисячі статей.

Це тільки верхівка айсберга, адже копірайтер виконує роботу різного характеру:

  • опис товарів для інтернет-магазинів;
  • статті для блогів та сайтів;
  • резюме та супровідні листи для багатьох людей, у яких проблеми з написанням цікавих резюме та супровідних листів для влаштування на роботу.

Це лише кілька прикладів замовлень, які може отримати копірайтер, але їх є набагато більше.

Продавайте фотографії у фотобанки онлайн

Для початку можна розпочати роботу на популярному ресурсі Fotolia. Це банк зображень, тобто. сайт, де збираються фотографії, додані користувачами з усього світу.

Схема отримання прибутку дуже проста. Фотобанки пов’язують покупців фотографій для свого сайту, чи рекламного банера із продавцями, людьми, які створюють фотографії.

Тому ті люди, хто спеціалізується на фотографіях, можуть робити на цьому добрий бізнес, вкладаючи в нього зовсім небагато капіталу.

Вся справа впирається в покупку фототехніки і, напевно, спочатку досить буде купити її середньої вартості.

А ведення бізнесу зводиться до того, щоб робити найкращі та якісні фотографії.

Потім додаєте їх у фотобанк та отримуєте комісію у кілька доларів за кожен продаж.

Зважаючи на той факт, що такими фотобанками користуються люди з усього світу, на хороших фотографіях можна заробити чималі гроші.

Варто знати, яка тематика фотографій найкрутіша: часто це їжа, тому що журнали використовують її у кожному номері преси, фотографії людей чи барвисті фото пейзажів.

Стати комп’ютерним графічним дизайнером

Це одна з тих професій, популярність яких продовжує зростати. Сьогодні практично кожен бізнес потребує послуг комп’ютерної графіки.

І потрібно підготувати рекламний банер, чи барвистий постер, а ще розробити логотип та інше.

Дизайнери комп’ютерної графіки разом із програмістами створюють веб-сайти, розробляючи так званого макета, а також готують графіку, наприклад, картинки для статей. Кожна графіка, яка вас оточує, чи то в Інтернеті, чи навіть на тканинах, була кимось розроблена.

Як бачите, потенційних замовлень дуже багато та найчастіше їх знаходять в інтернеті.

У цьому бізнесі обов’язково знадобиться гарне почуття смаку. Професійний графічний дизайнер також потребує професійного обладнання: швидкого комп’ютера, аксесуарів або графічних програм, таких як Photoshop, Adobe Indesign та подібних до них.

Вартість такого обладнання становить кілька тисяч гривень, хоча ніхто не заборонить вам працювати трохи повільніше на тому, що є. Якщо ви професійний фотограф, то вам знадобиться заплановані 2000 доларів для придбання техніки високого гатунку.

Дохід? Від кількох тисяч гривень на місяць до кількох десятків тисяч гривень.

Заведіть блог та заробляйте гроші в Інтернеті

Важко знайти ідею бізнесу в інтернеті, де для старту потрібно так мало.

Кожен підприємець може завести блог безкоштовно, тому що існує багато безкоштовних платформ, таких як WordPress, на яких можна завести свій блог за кілька хвилин.

Однак потрібно розуміти, що у безкоштовних движків є деякі заздалегідь встановлені функції, наприклад, там може показуватися чужа реклама.

Щоб блог приносив дохід, на ньому має бути цінна інформація, яка допоможе людям вирішити конкретні проблеми.

Витрати на ведення блогу можуть бути дуже низькими, але коли з’являться перші заробітки і на вашу голову прийдуть нові ідеї про те, як розвивати блог, знадобляться інвестиції. Можливо, вам доведеться купити обладнання (наприклад, камеру), можливо, ви вкладете кошти в інші робочі інструменти, які дозволять вам надавати якісніший та цінніший контент. Але всі витрати вкладуться в межі 2000 доларів.

В епоху появи блогів, приблизно десять років тому, блогери легко заробляли десятки тисяч гривень, сьогодні багато людей, реєструючи свій блог, думають, що вони також зможуть легко заробляти такі гроші в Інтернеті.

Однак ситуація дуже сильно змінилася, сьогодні  у блогосфері велика конкуренція і щоб пробитися до ТОП потрібно докладати величезних зусиль. Зрозумійте, що ведення блогу – це систематична та часто важка робота, особливо на початку підприємницької діяльності.

Тут все залежить від трафіку на блог, тому що без нього, на жаль, навіть найкраща ідея мало що дасть. Якщо блогер володіє цим мистецтвом, то він отримуватиме дохід, якщо ні – то гаятиме час.

Інтернет-магазин поки що в моді

Інтернет-магазин і заробіток в Інтернеті — синоніми, які йдуть пліч-о-пліч.

Тому кожному користувачеві мережі відкритий шлях до заробітку грошей у такий спосіб, тому що витрати на відкриття інтернет-магазину не малі.

Все залежить від підприємця та його вибору:

  • прийнята бізнес-модель, наприклад, якщо заробляти на дропшиппінгу, то не витратите жодної копійки на товар, доки не отримаєте своє перше замовлення.
  • вибір торгівлі: якщо людина збирається відкрити оптовий склад товарів, то, напевно, витратить на це сотні тисяч гривень. Однак, якщо продуктом для продажу будуть наклейки, виготовлені вами, або ви пропонуватимете послуги SEO у своєму інтернет-магазині, то витрати будуть мінімальні.

Як стверджують експерти, успіх інтернет-магазину багато в чому визначається:

  • пропонованим товаром;
  • цінами на товари;
  •  позицією сайту у видачі Google;
  • витратою на рекламу;
  • конкурентною здатністю.

Якщо можете чогось навчити – то можете працювати онлайн-інструктором

Якщо ви вмієте робити щось таке, що не вміють робити інші, але хочуть цього навчитися, то заробляйте гроші, навчаючи людей.

А вчити людей можна будь-чому. Наприклад, вирішувати завдання з математики, навчити віндсерфінгу, оптимізації сторінок сайту та інше.

Заробляти таким чином можна практично на будь-чому, за умови, що:

  • можете щось робити дуже добре;
  • робите це правильно;
  • хтось дуже хоче цього навчитися.

Витрати на відкриття такого бізнесу практично рівні нулю, а прибуток, який ви можете отримати, буде високий.

Резюме

Як бачимо, що відкрити бізнес у мережі можна практично без грошей. Головне тут не в капіталі, а в розумі. Якщо правильно спланувати свою справу, врахувати можливий прибуток та неминучі збитки, то навіть найпростіший бізнес буде успішним.

Добре продуманий бізнес-план допоможе у скрутну хвилину знайти помилки в роботі бізнесу.

Особливу увагу необхідно приділити конкурентній можливості бізнесу. Необхідно вивчити потенційних конкурентів та знайти помилки у їхньому бізнесі. Тоді зможете врахувати це у своєму бізнес-плані, що значно збільшить ваш прибуток.

Особистий приклад заробітку на Форекс для новачків

33 ідеї для Бізнесу з мінімальним вкладом грошей

Куди вкласти ( інвестувати ) гроші в Україні