Перейти к содержанию

Браузер CryptoTab: добувати Біткойни на своєму ПК

Зараз в Україні такий час, що більшість людей шукають грошову роботу, щоб зарплатня була на руки з чотирма нулями. Ну, якщо не на постійній основі, то хоча б підробіток з гарною оплатою праці. І, як завжди на допомогу приходити щедрий Інтернет. Сидячи за своїм комп’ютером і, шукаючи інформацію від відомих людей, фахівців своєї справи, зустрів пораду як можна заробити гроші на майнінгу криптовалюти, нічого не вклавши. Порадили встановити браузер CryptoTab. Що це таке, як працює і, чи варто його встановлювати на комп’ютер з розрахунку заробітку криптовалюти йдеться далі у статті.

Видобуток криптовалюти на комп’ютерері: браузер CryptoTab

Браузер CryptoTab

Якщо ви проводите певний час за комп’ютером, працюєте, шукаєте інформацію або розвагу, то отримуйте за це гроші. Виникає питання, а яким чином?

Так, ми знаємо, що можна створювати сайти, проводити маркетингові заходи тощо, але чи є щось ще? Є, причому без вкладення та на постійній основі, без прямої участі людини. Тобто пропонується пасивний дохід.

Суть заробітку – копати відому криптовалюту, короля цифрових грошей – Bitcoin, безкоштовно під час перегляду інтернету або роботи за комп’ютером.

Замість того, щоб використовувати кожен день браузери Chrome, Firefox або Оперу, можна встановити браузер CryptoTab або розширення для браузерів, і майнути BTC.

Характеристика браузера CryptoTab

Це швидка, якісно працююча програма, пристосована до видобутку Битка.

CryptoTab Browser – це просто покращений браузер Chrome з розширеними функціями та вбудованим ядром для майнінгу Біткойна. Причому за відгуками споживачів він працює до 8 разів швидше, ніж у Google Chrome. Наприклад, на комп’ютері з процесором Intel I5 за 2,5 години можна намайнити на рівні 0,000001974761 BTC при завантаженні процесора на 65%.

Переваги браузера CryptoTab

Чому саме його рекомендують фахівці використовувати для безкоштовного майнінгу крипти?

Тому що це спеціальний веб-браузер із вбудованими функціями пошуку з інтерфейсом Chrome.

Видобуваєте Біткойни і працюєте в Інтернеті, і все це одночасно.

Браузер CryptoTab часом набагато швидше, ніж Chrome, так що варто спробувати.

А вбудований алгоритм пошуку дозволяє більш ефективно використовувати ресурси комп’ютера, ніж доступні розширення для браузера. Крім того, він збільшує швидкість майнінгу до 8 разів, тим самим збільшуючи прибуток BTC.

Партнерська програма браузера CryptoTab

Дуже вигідна реферальна програма. Вона дає можливість користувачам CryptoTab Browser заробляють більше BTC порівняно з розширеннями, які пропонуються на ринку. Чому так? Завдяки тому, що якщо ви порадите комусь цей браузер, то отримаєте реферальну виплату від компанії, що зробить ваш заробіток вищим.

Збільшуйте свій заробіток, продовжуйте видобуток без перерв

Швидкість пошуку вища, коли браузер активний. Використовуйте браузер CryptoTab у повсякденних потребах, переглядайте свої улюблені веб-сайти, дивіться фільми і т. д. і в той же час насолоджуйтесь потужним майнінгом.

Встановіть браузер, виставте швидкість та починайте копати крипту.

Якщо запросите своїх друзів у браузер за своїм реферальним посиланням, то отримаєте додаткові Біткойни.

Чи платить CryptoTab?

За відгуками користувачів платить без проблем.

Мінімум виведення становить 0,00041 BTC. На потужніших комп’ютерах цього можна досягти за кілька десятків годин.

Резюме

Простий та швидкий браузер на базі Chrome.

Можете користуватися Інтернетом і водночас отримувати Біткойни безкоштовно.

Дуже хороша партнерська програма та рекламні матеріали для тих, хто любить просувати бізнес.

Як почати майнінг криптовалюти новачкам з нуля

Що таке 6G і коли він буде впроваджений?

Безкоштовний хостинг – плюси та мінуси