Перейти к содержанию

Чому комп’ютер сам перезавантажується

Комп’ютер – невід’ємна частина будь-якого будинку. З його допомогою виконується майже все. Буває, що він працює цілодобово і стає предметом суперечок – кому зараз за ним сидіти? Але минає час, і раптово починаються проблеми із системою. Перша проблема – «безпричинне» перезавантаження.

Давайте розберемося, чому комп’ютер сам перезавантажується.

Чому комп'ютер сам перезавантажується

Не варто відразу звертатися до сервісів, адже більшість проблем можна усунути особисто.

Перегрів системи

Найпоширеніша причина. У всіх сучасних материнських платах є системи захисту від перегріву. Якщо вона спрацьовує, комп’ютер перезавантажується або вимикається. Для виявлення перегріву потрібно завантажити одну з тисяч утиліт з вимірювання температури.

Усувається проблема за допомогою очищення системного блоку від пилу та заміни термопасти між радіатором та агрегатами – процесором, відеокартою, ТВ-тюнером та інше. Зробити це дуже просто, а в сервісі за це візьмуть $10-20.

Напруга мережі

Якщо в мережі відбуваються стрибки напруги, у блоці живлення спрацьовує система захисту, яка відповідає на запитання, чому комп’ютер сам перезавантажується. Ті ж дії відбуваються і коли в мережі надто маленька напруга. Рішення відображається у покупці спеціального стабілізатора напруги – UPS. Його вартість починається від $20. Він не просто усуває проблему перезавантаження, а й продовжить службу робочого столу та периферії.

Конфлікт драйверів або пристроїв

Цю проблему визначити найпростіше, адже вона настає після встановлення нового пристрою або переустановки операційної системи. У першому випадку блок живлення не справляється із споживанням струму. Якщо хочете встановлювати потужні відеокарти, ТВ-тюнери та всіляко модернізувати ПК, встановіть блок живлення мінімум на 500W. Якщо відбувається конфлікт драйверів, зайдіть у безпечному режимі, видаліть усі драйвери та встановлюйте їх у ручному режимі поштучно.

Шкідливе ПЗ

Віруси та шкідливий код також є однією з причин, чому комп’ютер сам перезавантажується. Найчастіше це відбувається відразу після завантаження операційної системи, не надаючи користувачеві навіть можливість діяти. Усувається проблема в такий спосіб. Створіть Live USB або CD з антивірусом, який завантажується сам, минаючи завантаження операційної системи. Очистіть систему.

Як написати шаблон рахунку-фактури фрілансера

Як побудувати місто у Майнкрафті

Як підключити bluetooth гарнітуру до телефону

Комментарии 2

Добавить комментарий