Перейти к содержанию

Чому не заряджається ноутбук?

Безперечно, будь-яка людина або стикалася з проблемою зарядки лептопа, або чула питання – чому не заряджається ноутбук? По-перше, треба розібратися у причині. Це може бути як проблема батареї, так і проблема блоку живлення або ноутбука.

Увімкніть ноутбук через мережу. Якщо вона вмикається, але не заряджається, то проблема в акумуляторі. Якщо ж ноутбук не вмикається взагалі, то справа у ЗУ. Щоб перевірити останнє, знадобиться тестер або аналогічне ЗУ. Природно, що друга проблема простіша за першу, тобто обійдеться дешевше.

Перед тим, як робити висновки, чому ноутбук не заряджається, перевірте ще й розетку, від якої заряджаєте лептоп, а також роз’єми зарядки. Можливо, у вас нічого не вийшло з ладу, а просто розхиталася контактна група. Тут також знадобиться тестер та паяльник.

Як показує практика, якщо понести ноутбук до сервісного центру, то в 90% випадків вам повідомлять, що проблема була в самому ноутбуці. Частково це можливо, але трапляється рідко. Справді, міг вийти з ладу, наприклад контролер напруги.

Якщо батарея просто не заряджається, але лептоп працює, скористайтеся спеціальними утилітами для перевірки акумуляторів.

Чому не заряджається ноутбук?

Цікаве питання, чому не заряджається ноутбук на 100%, а лише до 90%? Відповідь проста. Сам виробник поставив це обмеження, щоб батарея вам прослужила набагато далі. Справа в тому, що не можна акумулятори повністю розряджати і заряджати, як радять «деякі». Це згубно діє батарею, викликаючи в неї шок. Найкраще батарея служить, коли її зарядки постійно перебуває у діапазоні 20-80%.

Чому комп’ютер сам перезавантажується

Як написати шаблон рахунку-фактури фрілансера

Як побудувати місто у Майнкрафті

Комментарии 1

Добавить комментарий