Перейти к содержанию

Де українцям найти тимчасову роботу під час війни

Проблему з пошуком роботи в Україні безробітним людям допоможе вирішити могутній Інтернет. Враховуючи те, що практично кожен українець володіє чи комп’ютером, чи смартфоном, то знайти спосіб заробити гроші в інтернеті зможе без проблем. Тим більше, що велика чисельність людей мають акаунти в Фейсбуці або в Інстаграмі, а ці сервіси мають бізнес сторінки, де можна відкрити свою власну справу. Як залучити соціальні мережі до отримання доходу читайте в статті нижче.

Заробіток через соціальні мережі під час війни в Україні

Де українцям найти тимчасову роботу під час війни

Найпростіший спосіб відкрити свою справу і заробляти гроші онлайн – це торгівля. Торгувати можна чим завгодно, але товар повинен бути потрібний людям. Якщо бізнес розрахований на українську аудиторію, то товар має бути дешевий, бо під час війни у людей обмежені кошти.

Як продавати уживаний одяг у соціальних мережах

Мобільні програми для продажу одягу – найкращий варіант, але якщо ви хочете торгувати уживаним одягом, ви також можете використовувати соціальні мережі. Але вони можуть бути встановлені як додатки, тому що більшість людей використовують їх на телефоні, але працюють вони за іншим принципом, тому варто відокремити їх один від одного.

1). Як продавати у Фейсбуці

Facebook – це в першу чергу сайт для спілкування з друзями, але він також дуже добре працює як платформа для продажу. Користувачі можуть продавати тут кількома способами.

Фейсбук вже давно пропонує свій ринок, де користувачі можуть продавати різні речі, а не лише одяг. Після входу у вкладку Marketplace натисніть на опцію «Продаж» та виберіть відповідну категорію для об’яви. У випадку одягу це буде категорія «Предмети». Після її вибору можете додати фотографії речей, назву, ціну та іншу інформацію, яка може бути цікава потенційному покупцеві.

На Facebook також можна створювати групи, чи приєднуватися до груп інших продавців та покупців. Щоб рекламувати свої речі до продажу, достатньо розмістити пропозицію у такій групі,

Останнім часом дуже популярним методом продажу одягу є прямі трансляції, під час яких продавці представляють свій товар. Звичайно, цей метод спрацює лише в тому випадку, якщо у вас справді велика кількість одягу.

2). Як продавати в Інстаграм

Продаж одягу в Instagram – відносно новий спосіб заробітку, але все більш він набирає популярність для позбавлення вживаного одягу. Додаючи фото чи відео, також можна прикріпити до нього ціну представленого товару та інформацію про нього. Це дуже цікавий спосіб продажу вживаного одягу, але, на жаль, лише для людей із великою групою користувачів. Інакше може знадобитися придбання додаткової реклами.

3). Де ще продавати одяг в інтернеті

Ще одне місце, де ми можна продавати вживаний одяг – це сайти-аукціони та портали з оголошеннями. На жаль, на відміну від перерахованих вище додатків для продажу одягу, тут зазвичай є комісія або плата за розміщення оголошення.

Приймаючи рішення про такий спосіб торгівлі, необхідно пам’ятати про обмеження кількості порталів, на яких будете розміщувати рекламу. Бо може статися так, що виникнуть проблеми, якщо будете продавати одяг на обох сайтах одночасно. Краще візьміть щось одне, наприклад OLX, який популярний в Україні, та розкручуйте свою сторінку, щоб вона набрала популярність, тоді і торгівля піде жвавіше.

Висновки

Продавати вживаний одяг можна не тільки через Інтернет.

Його можна продавати і за поза Інтернетом, наприклад, до магазину «Секонд-хенду». Але тут може статися ситуація, що власник магазину може взяти не весь одяг.

Бо виникне проблема з ціною, яка, на жаль, залежить від ваги і, як правило, дуже низька, тому що власнику «Секонд-хенду» теж треба заробляти.

Тому, перш ніж продавати одяг у такий спосіб, відвідайте хоча б кілька магазинів, деякі звертають увагу на бренди, там ціна буде вища.

Де українцям знайти віддалену роботу під час війни

Як заробити гроші підлітку – 5 способів

25 робочих схем заробітку в Інтернеті