Перейти к содержанию

Де українцям знайти віддалену роботу під час війни

Більшість людей має багато невикористаного одягу, який тільки займає місце в гардеробі. У такій ситуації варто задуматися про його продаж, адже завдяки цьому з’являється  можливість повернути хоча б частину грошей, витрачених на їхню покупку. Це один із найпростіших способів швидко отримати гроші, хоча це, звичайно, не великі суми. Проте вони можуть стати необхідним доповненням до сімейного бюджету українця під час війни в Україні. В статті розповідається, як і де продавати одяг.

Можливі варіанти заробітку грошей під час війни

Де українцям знайти віддалену роботу під час війни

Коли немає можливості заробити гроші на життя сім’ї в офлайні, потрібно шукати порятунок у Інтернеті.

  1. Продаж свого ношеного одягу

Такий процес – це дуже простий спосіб заробітку грошей. Особливо це є актуальним, коли виникли великі фінансові проблеми – це втрата роботи під час війни. У нашому випадку це війна на теренах України.

Знайти і скласти невеликий асортимент ношеного одягу можна, якщо добре пошукати у своїй шафі, в скрині мами, перебрати дитячий одяг.

Звичайно одяг повинен мати привабливий вигляд, без видимих потертостей і пошкоджень, а також комплектний з поясами і ременями. Кожну річ, фотографуєте. Фото має бути якісним і підкреслювати кращі переваги. Для цього світлина робиться в різних ракурсах.

Для продажу вибираєте всі можливі торгові інструменти: міські форуми, дошки оголошень, соціальні мережі, інтернет магазини OLX.ua, а також AliExspress.ua, різні торгові майданчики, тощо.

  1. Перепродажа нового одягу

Суть така, купуєте речі на розпродажі в інтернет-магазинах, та торгуєте ними на всіх можливих торгових майданчиках, наведених в цій статті вище.

Тут бажано мати підписку на розсилку від модних магазинчиків жіночого та чоловічого одягу і постійно контролювати їх розпродаж. Деякі магазини влаштовують розпродаж з 6 ранку, тому потрібно примусити себе бути першими, щоб купити пристойні речі.

  1. Безкоштовні програми для продажу одягу

Це дуже добре, що сьогодні українці масово використовують смартфони. Цей гаджет дозволяє робити більшість дій використовуючи інтернет. Він дозволяє контролювати життя сім’ї, тому що завжди у під рукою. Тому він допоможе і в цій ситуації, коли необхідно заробляти кошти торгівлею. Не дивно, що у всіх країнах найпопулярніший спосіб продавати одяг – це торгівля через спеціальні мобільні програми. Це дуже зручний спосіб, адже людина може  одразу зробити відповідне фото, та одразу оформити пропозицію. Який безкоштовний додаток для продажу одягу найпопулярніший, дивіться у переліку нижче.

1). Vinted (Вінтед) — популярний додаток для продажу одягу

Ця мобільна програма відома практично всім користувачам Інтернету навіть за назвою. Послуга повністю безкоштовна і, навіть більше, вона не стягує комісію з продажу. Все, що потрібно зробити, це сфотографувати речі, заповнити необхідну інформацію, назвати ціну і, звісно, рекламувати їх у всіх відомих сервісах в інтернеті. Поряд з продажем одягу, можна продавати інші речі, наприклад, сумки, взуття, прикраси тощо.

2). LESS — це не менш популярний додаток для продажу одягу, як і Vinted

По маркетингу ці додатки дуже схожі і працювати в додатку LESS , так само просто як на вже описаному вище додатку Vinted. Потрібно зазначити, що цим додатком, крім звичайних користувачів, користуються відомі та впливові особи, так звані інфлюєнсери. Вони надають додатку LESS солідності та популярності.

Висновки

В статті приведені слушні поради для людей які опинилися в страшній фінансовій ситуації. Поряд с тим, що держава надає посильну матеріальну допомогу безробітним навіть під час війни, необхідно і самому шукати можливості заробітку грошей. Не варто впадати в розпач, а використовувати любу можливість врятувати себе і свою сім’ю.

Як заробити гроші підлітку – 5 способів

3 реальні способи заробити гроші дистанційно

4 найкращі способи заробітку в Instagram