Перейти к содержанию

Додаткові можливості WebMoney

Багатьом відома електронна грошова система WebMoney насправді надає своїм клієнтам досить широкі можливості. Вона дає не тільки електронні гаманці, на яких можна зберігати чесно зароблені віртуальні гроші. Ця система дозволяє виконувати досить багато різноманітних функцій.

Перша їх – це вбудований обмінний пункт, з допомогою якого можна миттєво обміняти електронні гроші. Але, як і зрозуміло, за швидкість доводиться платити.

Тому вартість обміну тут трохи відрізнятиметься від інших обмінників, і не на користь клієнта.

Додаткові можливості WebMoney

Якщо ви людина економна або вам просто нема куди поспішати, то від системи WebMoney існує окрема біржа з ​​обміну грошей. На цій біржі гроші змінюють клієнти системи між собою, а система бере за це невеликий відсоток. Такий обмін по грошам значно вигідніший, а ось часу на обмін йде по-різному, найчастіше 3-4 години. У випадку, якщо ви хочете дещо прискорити процес обміну, можна використовувати так звані зустрічні заявки.

Крім того, що в системі можна обміняти гроші, тут можна оплатити послуги мобільного зв’язку, можна зробити оплати в інтернет-магазинах або оплатити будь-які послуги.

Ось і виходить, що справжня система електронних грошей WebMoney це складна програма, яка служить для спрощення процесів електронних платежів. І кожен у ній зареєстрований може дозволити собі чимало різних варіантів оплати. І не треба нікуди ходити, щоб надіслати гроші на мобільний телефон. Все здійснюється миттєво: відправляєте гроші на телефон і за кілька секунд отримуєте вже на мобільному підтвердження, що гроші надійшли. Все швидко та просто.

Чому не працює плей маркет ( Google Play Market )

Чому не заряджається ноутбук?

Чому комп’ютер сам перезавантажується

Комментарии 1

Добавить комментарий