Перейти до контенту

Додатковий заробіток для студентів, підлітків, матусь в декретній відпустці

Додатковий заробіток означає отримання додаткового доходу, окрім основного джерела доходу, яким може бути заробітна плата з основної роботи. Тут можуть бути різні способи і методи виконання нескладної роботи, що допоможе збільшити сукупний дохід людини або сім’ї.

Способи заробітку додаткових грошей

Додатковий заробіток для студентів, підлітків, матусь в декретній відпустці

Існує багато способів отримання додаткового заробітку. Ось, наприклад, деякі з них:

Фріланс або робота на само зайнятій основі: Це може бути надання своїх послуг або навичок у вигляді фрілансу, наприклад:

  • написати статтю;
  •  скласти резюме;
  •  зробити дизайн головної сторінки блогу;
  •  створити мобільний додаток;
  •  зробити переклад тексту;
  •  розробити сайт тощо.

Працювати можна з дому або знайти клієнтів онлайн.

Як варіант додаткового заробітку – це робота на часткову зайнятість. Люди які мають додатковий вільний час і не зморені на основній роботі, можуть ще влаштуватись на роботу на певні години, щоб заробити додаткові кошти.

Наприклад, робота в магазині, ресторані, офісі або будь-якому іншому місці.

Сьогодні в тренді заробіток на нерухомості. Якщо у вас є вільна квартира, будинок або офісне приміщення, то можете здавати їх у оренду і отримувати плату за користування ними.

Є такий прошарок людей, які інвестують в акції, облігації, нерухомість або інші фінансові інструменти, які можуть приносити додатковий дохід у формі дивідендів, відсотків або прибутку від їх продажу.

Також сьогодні в тренді віртуальна торгівля. Інтернет надає можливість займатися електронною комерцією, продавати товари або послуги онлайн. Ви можете створити власний інтернет-магазин або використовувати платформи для роздрібної торгівлі, такі як Etsy або eBay.

Важливо враховувати, що на додатковий заробіток необхідно прикладати додаткові зусилля і час, але він може бути ефективним для поліпшення фінансового становища або досягнення фінансових цілей.

Завжди важливо дотримуватись законодавства та правил, пов’язаних з додатковим заробітком.

Як заробити додаткові гроші в декретній відпустці?

Більшість молодих матусь підчас відпустці по догляду за дитиною, сумують за роботою, та й додаткові гроші в цей період дуже потрібні. Ось вони й гадають чим би то зайнятись працюючи віддалено з дому

На щастя є кілька способів заробити невеликі кошти під час декретної відпустки. Ось кілька ідей:

1). Фріланс або робота на віддаленому режимі

Експерти радять розглянути можливість працювати віддалено, виконуючи замовлення на біржі фрілансу або знайти часткову роботу в компанії на віддаленому режимі.

Існує багато платформ та веб-сайтів, які дають можливість людям працювати онлайн – це біржі фрілансу, наприклад, Upwork, Freelancer, Fiverr та багато інших.

Блогінг – це надзвичайно популярна ніша для заробітку. Вона підходить творчим людям, які вміють сворбвати контент, будь то статті чи відео.

Якщо це про вас, то ви можете спробувати свої сили в блогінгу. За допомогою платформи YouTube або Tik Tok, чи інших соціальних медіа, можете створювати власний контент і заробляти гроші на рекламі, спонсорських угодах або пожертвах від своїх прихильників.

Під час відпустки ви маєте час час для того, щоб переглянути свої речі і продати ті, які вам більше не потрібні. Для цього можна скористатися популярними онлайн-платформами для продажу, таких як OLX, eBay, Etsy або Facebook Marketplace.

Практично кожна жінка вміє гарно щось робити своїми руками, наприклад, пекти торти, шити одяг чи білизну, ремонтувати чи перешивати одяг, в’язати або вишивати – це можна використати для заробітку.

Тут є два варіанту заробітку: виконувати роботу на замовлення чи створити власний електронний магазин, де можна успішно торгувати рукоділлям.

Ще є такий простенький спосіб заробітку, як проходження опитування онлайн. Деякі компанії пропонують оплату за відповіді на їх запитання або виконання інших простих завдань в Інтернеті.

Ось приклад сайтів цих компаній: Swagbucks, Survey Junkie або Toluna, які справно платять гроші за відповіді на їх запитання.

За даними платформи Work­­ua, матусі в декреті заробляють до 15 000 гривень.

Як створити джерело додаткового доходу студенту

Є кілька способів, які можуть допомогти студенту створити додатковий дохід. Ось кілька ідей:

  • Робота на неповну занятість, така праця має гнучкий графік, який дозволить вам працювати поза часом навчання. Багато компаній, особливо ті, що мають зв’язок зі студентським життям, можуть бути готові пристосуватися до їх графіку.
  • Фріланс дає можливість студентам працювати в якості фрілансера у галузі, пов’язаній з навчальними предметами. Наприклад, написання статей, графічний дизайн, редагування творів, веб-розробка сайтів, переклад текстів та інше. Для початку спробуйте зареєструватися на платформах для фрілансу, де ви можете знайти роботу.
  • Репетиторство – цей вид заробітку для тих студентів, хто має добрі навички у певній навчальній галузі, і зможе стати репетитором для учнів старших класів. Багато учнів шукають допомогу для виконання домашніх завдань, і готові платити за репетиторство. Ви можете рекламувати свої послуги в коледжі, ліцеї, школі на дошках оголошень або в Інтернеті.
  • Власний бізнес. Кожний студент, який має хист до підприємницької діяльності може створення власну справу без вкладення коштів. Справа може бути простенька, наприклад, перепродаж товарів онлайн, надання послуг або розвиток власної ідеї. Ідея може базуватися на своєму хобі або навичках, які набули протягом навчання.
  • Заробіток на онлайн-платформах, які пропонують безліч способів заробітку, такі як проходження опитування, перегляд відео, тестування додатків та виконання різних  мікро завдань. Кожен студент може зареєструватися на таких платформах і заробляти невеликі суми грошей в свій вільний час.

Але тут треба розуміти, що при виборі варіанта додаткового джерела доходу треба пам’ятати про навчання в начальному закладі, а працювати тільки у вільний від навчання час.

Як заробити кишенькові гроші підлітку?

Ось декілька ідей, які зможе опанувати підліток, щоб заробити кишенькові гроші:

1). Розпочни свій власний бізнес

 Тут треба подумати про свої навички і захоплення та розглянути можливість створити власний бізнес. Наприклад, послуги косіння газонів, прибирання снігу, загрібання листя в саду, догляд за домашніми тваринами, ремонт електроніки або створення та продаж рукодільних виробів.

2). Спробуйте продавати непотрібні речі

Перегляньте свої речі і зберіть все, що вам більше не потрібно. Продайте їх на веб-сайтах, таких як OLX або Facebook Marketplace.

3). Створіть блог або YouTube-канал

 Якщо у вас є захоплення або хобі, яким ви хотіли б поділитися з іншими, то створіть власний блог на безкоштовному хостингу або YouTube-канал. Якщо ваші вміння монтувати цікаве відео, а контент на блозі буде корисним для аудиторії, то зможете заробляти гроші через рекламу або спонсорські угоди.

4). Робота під час канікул або вихідних. Пошукайте у своєму місті доступну роботи на час канікул або вихідних. Це може бути допомога в магазинах, ресторанах, готелях або інших підприємствах, які шукають допомогу на час пікових навантажень.

5). Заробляйте гроші в Інтернеті.  Інтернет надає багато можливостей для заробітку. Наприклад, можна виконувати оплачувані завдання, писати статті для веб-сайтів, створювати та продавати свої власні цифрові товари, виконувати фріланс-замовлення або навіть грати в онлайн-ігри з можливістю продажу віртуальних предметів.

6). Надавайте послуги у своєму районі. Читайте оголошення та обїяви, може якраз з’явиться  можливість надавати платні послуги у своєму районі. Наприклад, можна пропонувати послуги годування тварин, прибирання дворів, допомогу з домашніми завданнями учням та інше.

Тут головне розуміти й пам’ятати, що бізнес і робота вимагають зусиль, відповідальності та часу. Тому варто знайти таку ідею, яка буде найбільше подобатися та відповідати можливостям і інтересам.

Резюме

Чи варто студенту, підлітку чи матусі в декреті шукати додаткову роботу?

На думку експертів можливість мати додатковий заробіток – це не тільки фінансове збагачення, це також професійний і життєвий досвід.

Якщо ви відчуваєте фінансовий тиск і потребуєте додаткових коштів для покриття навчальних витрат, плати за квартиру або інших основних потреб, то додаткова робота може бути вам корисною для вирішення проблеми.

Але головне те, що додаткова робота дасть вам досвід в певній галузі, якого у вас просто не було.

Тренер по здоровому харчуванню як бізнес, поради експертів, створення студії

Хто такий – фрилансер і що таке заробіток на фрілансі

Бізнес на вирощуванні та продажу черешень