Традиційне уявлення людей про фахівця догляду за тваринами, якого називають догсіттер може бути в межах вигулу собак, але насправді вони пропонують набагато більше. Звернення за послугою до опікуна для домашніх тварин може не тільки полегшити життя власника тварини, але і допоможе поліпшити якість життя самій тварині. Особливо, коли є путівка на відпочинок і виникла проблема опіки домашнього улюбленця. Зрозуміло, що залишати свого дорогоцінного вихованця на піклування чужої людини – це величезна відповідальність, тому в статті докладно розповідається про те, як потрібно діяти, в разі найму фахівця для догляду за домашніми тваринами.
Професія догсіттер: як заробити на любові до братів наших менших
Інформація охоплює всі області догляду за домашніми тваринами, починаючи з обов’язків опікуна і закінчуючи тим, як знайти ідеального фахівця для собаки.
Повсякденне життя власника тварин різноманітне, часто мінливе і залежить від типу і кількості домашніх улюбленців, які перебувають під його опікою.
Догсіттер для домашніх тварин може виконувати свої обов’язки в своєму будинку або прийти за викликом в будинок замовника послуг, або в іншому місці, все залежить від уподобань власника тварин.
Хоча це ні в якому разі не вичерпує пропонований список типових обов’язків догсіттера, але як мінімум він такий:
- вигул собак;
- дресирування вихованця;
- розвага собаки якийсь час;
- годування і забезпечення водою;
- прибирання клітки або розплідника;
- транспортування на прийом до ветеринара або до грумінгу (перукарю).
Хоча деякі з цих обов’язків опікун може виконувати вдома, є власники, які вимагають, щоб він проводив час з собакою в їхньому будинку.
В цьому випадку догситтер може також виконувати інші обов’язки, наприклад, охорона житла поки замовник послуги перебуває у від’їзді.
Під час відсутності власника собаки протягом тривалого періоду часу, а собаку доглядає приходящий опікун, то він також може виконувати платні послуги, наприклад:
- перевірка пошти;
- догляд за кімнатними рослинами;
- відкривання на день штор і закривання їх на ніч;
- стежити за освітленням будинку в нічний час.
Таким чином, догситтер може не тільки забезпечити безпеку собаці, але і виконувати певні функції які характеризують життєдіяльність будинку і створюють ілюзію присутності господарів, забезпечуючи безпеку житла.
1). Вимоги до догситтеру
Головна вимога – це любити собак, бути професіоналом в цій справі, що б були навички поводження з тваринами і були певні знання в області ветеринарії, а також досвід догляду за собаками.
Опікун собак за гроші має певну зону відповідальності. Ця людина повинна бути надійним і відповідальним працівником. Пов’язано це з багатьма вимогами замовника на такі послуги.
2). Скільки коштують послуги фахівця
Зарплата фахівця опікуна собак залежить від багатьох факторів:
- освіта;
- стаж роботи;
- число тварин;
- умови утримання собак.
У кожному великому місті встановлена своя розцінка за таку послугу. Зрозуміло, що вона не висока, але все залежить від попиту і тривалості робочого дня.
В одному випадку це може бути як підробіток із заробітком 120 гривень в день, в іншому випадку постійна робота із отриманням 300 гривень в день.
Перший час може бути одне замовлення в день, але з часом з’явиться вправність і вміння доглядати за декількома собаками відразу. Тоді розмір оплати буде постійно збільшуватися.
Але станеться це, тільки тоді, коли опікун собак буде відповідати певному рівню професіоналізму.
Бізнес-ідея з нуля — перепродаж шкарпеток