Перейти к содержанию

Опікун для домашніх тварин як бізнес-ідея: догсіттер

Традиційне уявлення людей про фахівця догляду за тваринами, якого називають догсіттер може бути в межах вигулу собак, але насправді вони пропонують набагато більше. Звернення за послугою до опікуна для домашніх тварин може не тільки полегшити життя власника тварини, але і допоможе поліпшити якість життя самій тварині. Особливо, коли є путівка на відпочинок і виникла проблема опіки домашнього улюбленця. Зрозуміло, що залишати свого дорогоцінного вихованця на піклування чужої людини – це величезна відповідальність, тому в статті докладно розповідається про те, як потрібно діяти, в разі найму фахівця для догляду за домашніми тваринами.

Професія догсіттер: як заробити на любові до братів наших менших

догсіттер

Інформація охоплює всі області догляду за домашніми тваринами, починаючи з обов’язків опікуна і закінчуючи тим, як знайти ідеального фахівця для собаки.

Повсякденне життя власника тварин різноманітне, часто мінливе і залежить від типу і кількості домашніх улюбленців, які перебувають під його опікою.

Догсіттер для домашніх тварин може виконувати свої обов’язки в своєму будинку або прийти за викликом в будинок замовника послуг, або в іншому місці, все залежить від уподобань власника тварин.

Хоча це ні в якому разі не вичерпує пропонований список типових обов’язків догсіттера, але як мінімум він такий:

 • вигул собак;
 • дресирування вихованця;
 •  розвага собаки якийсь час;
 • годування і забезпечення водою;
 • прибирання клітки або розплідника;
 • транспортування на прийом до ветеринара або до грумінгу (перукарю).

 Хоча деякі з цих обов’язків опікун може виконувати вдома, є власники, які вимагають, щоб він проводив час з собакою в їхньому будинку.

В цьому випадку догситтер може також виконувати інші обов’язки, наприклад, охорона житла поки замовник послуги перебуває у від’їзді.

Під час відсутності власника собаки протягом тривалого періоду часу, а собаку доглядає приходящий опікун, то він також може виконувати платні послуги, наприклад:

 • перевірка пошти;
 • догляд за кімнатними рослинами;
 • відкривання на день штор і закривання їх на ніч;
 • стежити за освітленням будинку в нічний час.

Таким чином, догситтер може не тільки забезпечити безпеку собаці, але і виконувати певні функції які характеризують життєдіяльність будинку і створюють ілюзію присутності господарів, забезпечуючи безпеку житла.

1). Вимоги до догситтеру

Головна вимога – це любити собак, бути професіоналом в цій справі, що б були навички поводження з тваринами і були певні знання в області ветеринарії, а також досвід догляду за собаками.

Опікун собак за гроші має певну зону відповідальності. Ця людина повинна бути надійним і відповідальним працівником. Пов’язано це з багатьма вимогами замовника на такі послуги.

2). Скільки коштують послуги фахівця

Зарплата фахівця опікуна собак залежить від багатьох факторів:

 • освіта;
 • стаж роботи;
 • число тварин;
 • умови утримання собак.

 У кожному великому місті встановлена своя розцінка за таку послугу. Зрозуміло, що вона не висока, але все залежить від попиту і тривалості робочого дня.

В одному випадку це може бути як підробіток із заробітком 120 гривень в день, в іншому випадку постійна робота із отриманням 300 гривень в день.

Перший час може бути одне замовлення в день, але з часом з’явиться вправність і вміння доглядати за декількома собаками відразу. Тоді розмір оплати буде постійно збільшуватися.

Але станеться це, тільки тоді, коли опікун собак буде відповідати певному рівню професіоналізму.

Бізнес-ідея з нуля — перепродаж шкарпеток

Як почати Бізнес в селі з нуля — кращі бізнес ідеї

ТОП-6 кращих способів монетизації свого блогу чи сайту

error: Вміст захищений!!