Перейти к содержанию

Фінансові звіти офшорних компаній

Дуже популярною є думка, що офшорним компаніям, які зареєстровані на Сейшельських островах, Панамі або інших класичних офшорах не потрібно вести облік фінансової діяльності. Але така думка неправильна. Багато юрисдикцій звільнили нерезидентні компанії від обов’язкового складання звітів. Але це не свідчить, що звітність повністю відсутня.

Фінансові звіти офшорних компаній

Краще розглянути звітність на прикладі компаній, розміщених на Сейшельських островах. Кожна компанія міжнародного бізнесу має зберігати бухгалтерську звітність за місцем реєстрації. Якщо директор вирішить, звіти можна буде зберігати в іншому місці, але про це потрібно повідомити реєстраційного агента про місце, де зберігаються фінансові документи.

Звіти повинні вестися таким чином, щоб відображалась суть кожної транзакції, яка була проведена, також звіти повинні відображати фінансовий стан компанії, на основі документації можна буде підготувати фінансовий звіт.

Законодавство Сейшельських островів передбачає штраф у розмірі 25 доларів США за кожен день, коли компанія не виконувала вимог закону. Штраф накладають на компанію. До відповідальності можуть бути притягнуті директори, якщо порушення були усвідомлені.

Реєстратор слідкує за дотриманням законодавства. Реєстратор може відвідати офіс та запросити документи. Режим конфіденційності повинен зберігатись. Винятки можуть бути лише в тих випадках, якщо це передбачено законом, або є відповідне судове рішення.

Відсутність вимог щодо складання звітів не звільняє від ведення обліку. Фінансові документи мають бути повними. Реєстратор може попросити надати фінансову документацію. Документи слід зберігати протягом семи років.

Реєстрація офшорної компанії

Міжнародні банки для відкриття офшорних рахунків

Офшори у Великій Британії