Перейти к содержанию

Що таке фізичні біткоіни

Revolut, plus500, TMS Brokers, XTB… Всі ці компанії рекламуються як біткойн-посередники. Однак купити справжні біткойни через ці платформи неможливо. Можна грати з брокером у гру, що базується на правилах, в якій тільки один стане переможцем.

У цій статті розказано про те, чому варто вибирати справжні біткойни. Чому виникає спокуса купувати деривати? Легкий вихід — не завжди найкращий. При покупці похідних криптовалюти користувач вирішує інвестувати в активи, якими не володіє. Отже, ризик більший, а очікувана прибутковість – ні.

Що таке біткойн?

Що таке фізичні біткойни

Біткойн – це перше економічне застосування технології блокчейн. Порівняно з традиційними грошима, їхня вартість заснована не на надійності емітента, а лише на угоді про партнерство. Воно «підписується», при покупці біткойнів та створенні мережевої адреси. Упущення ролі посередника підвищує безпеку відносин за рахунок виключення ланки в ланцюжку, інтереси якого часто відрізняються від інтересів широкої публіки.

Що таке біткойн-ETF?

ETF, з англійської – це біржовий фонд. Це публічно торгується фінансова установа, метою якої є відображення вартості активу або індексу фондового ринку. Таким чином, біткойн-ETF – це цінний папір, який створює ілюзію володіння цифровою валютою.

Що таке ф’ючерси на біткойн?

Ф’ючерс — це похідна угода, що укладається над ринком. Її мета — встановлення умов купівлі та продажу за фіксованою ціною у певний момент у майбутньому. Це означає такий вид ставок, коли сума транзакції визначається на конкретний день. На дрібному ринку, такому як bitcoin, це дозволяє потенційним емітентам ф’ючерсів маніпулювати рівнем цифрових валют таким чином, щоб зручні для емітента ф’ючерси реалізовувалися за рахунок покупця.

Чому краще мати справжній біткойн?

Біткойн як концепція Сатоші Накамото був створений для того, щоб люди могли обмінюватися цифровими активами децентралізовано. Це означає, що спроба ввести похідні на основі біткойну є явним порушенням суспільного договору, ініційованого творцем біткойнів. Однак ідеологія — лише одна з причин, чому краще володіти справжнім біткойном.

Інші включають:

  • — Володіння повними правами на накопичені цифрові монети.
  • — суттєві обмеження методів маніпулювання ринком.
  • — зниження вразливості біткойнів для маніпулювання рейтингом, уникаючи контролю грошових потоків.

З чим можна порівняти похідні біткойнів?

Похідні біткойна часто порівнюють із паперовим золотом. Золотом можна мати у кількох формах. Воно найчастіше асоціюється з фізичною формою, як злитків чи монет. Паперове золото — це договір, написаний на папері, який » гарантує » виплату еквівалентної суми. В результаті в обігу перебуває у багато разів більше золота, ніж його є на Землі, і система похідних цього золота служить тільки для регулювання швидкості зростання у фізичній формі.

Способи заробітку на криптовалюті ( для новачків )

Як розвивати свій бізнес ( поради новачкам )

Як зробити успішним своє виробництво