Перейти к содержанию

Як заробити гроші за 5 хвилин

Дуже часто люди потрапляють в ситуацію, коли терміново потрібна додаткова сума грошей. Наприклад, потрібно терміново сплатити заборгованість по комуналці, а то відключать електрику або до зарплати ще два дні, а в магазин потрібно йти сьогодні. Якщо поставити таке питання в інтернеті, то система покаже багато пропозицій в основному це пропозиції від шахраїв, які обіцяють заробіток в кілька тисяч гривень за годину роботи в день. Якщо хтось побачить таку можливість заробітку, але, на жаль це обман. Не довіряйте тим людям, які стверджують, що працюючи буквально 5 хвилин в день, ви станете мільйонером — це просто неможливо. Тому в такій ситуації людина вирішується на позику в банку. Сьогодні отримати невелику суму грошей в кредит можна протягом 5 хвилин. Але невелику суму термінових грошей можна і заробити. Далі піде мова про способи заробітку швидких грошей.

Як швидко заробити гроші в Інтернеті: 8 актуальних способів

Як заробити гроші за 5 хвилин

Багато компаній дають людям можливість швидко заробити невелику суму грошей в обмін на тестування своїх додатків. І це не дивно, так як це просто ефективно розрахований і прорахований маркетинг, де компанії замість того, щоб платити за рекламу, вважають за краще давати користувачам грошовий або стартовий бонус і тим самим стимулювати їх скористатися послугами цієї компанії. Якщо користувачеві це цікаво, він може скористатися їх послугами.

1.Заробляйте швидко на PayPal: тестування мобільних додатків

Електронна система PayPal забезпечує повністю безпечне виведення коштів із зарубіжних сайтів заробітку. Ця опція особливо корисна при використанні переказів з-за кордону, де зароблені гроші можна відправити спочатку на рахунок PayPal, а потім на рахунок в українському банку, наприклад в ПриваБанк або ОщадБанк.

Крім того, PayPal дозволяє заощадити гроші, тому що користувачеві не потрібно платити за закордонні перекази грошей на внутрішній рахунок банку застосовуючи європейські платежі SEPA.

Це дуже вигідно українцям, які заробляють гроші на тестуванні мобільних додатків, яке проводять закордонні сайти.

Якщо у вас є можливість доступу до Інтернету і мобільних пристроїв, заробіток за допомогою додатків для смартфонів — це простий спосіб отримання додаткових грошей. Якщо вам потрібен простий і швидкий спосіб заробітку в Інтернеті, то цей спосіб для вас.

2. Заробіток на додатках – список кращих програм

Додатки які миттєво платять через PayPal

1). Swagbucks – це майданчик, на якому користувач може заробляти швидкі гроші, виконуючи онлайн прості завдання. На сайті є халява – бонус 5 доларів, а іноді буває і 10 доларів за реєстрацію на сайті компанії.

2). InboxDollars – це брендова широко відома в світі компанія, яка представлена в Forbes, Mashable, Bustle і багатьох інших новинних виданнях, як сервіс кращого способу заробітку грошей в Інтернеті.

Можна знайти тисячі відмінних відгуків від реальних користувачів в магазинах Google Play і iTunes, а також на TrustPilot. Для заробітку на сайті потрібно зареєструватися, за це система дарує бонус 5 доларів. Це швидкі гроші за 5 хвилин.

3). MyPoints – це аналог Swagbucks. Бонус за реєстрацію: 10 доларів. Але цей сайт, схоже, більше призначений для повернення грошей за покупки, ніж для заробляння грошей на сайті. Коли справа доходить до участі в опитуваннях та ігор на бали, ви заробляєте тут також як і в Swagbucks – близько 1 долара на годину. Але дякуючи бонусу за реєстрацію можна отримати швидкі гроші за 5 хвилин.

4). Тоluna Influencers – кращий мобільний додаток. Toluna – це глобальне співтовариство мільйонів впливових людей, які діляться своєю думкою про продукти і послуги важливих для них брендів. Як це працює? Потрібно просто брати участь в щоденних опитуваннях, за які дають подарункові сертифікати або готівку.

5). FusionCash – це перевірений користувачами закордонний сайт для заробляння грошей віддалено з дому.

Способи заробітку грошей за 5 хвилин офлайн

Якщо у вас немає можливості заробляти гроші онлайн, то експерти радять прості способи в офлайн.

3. Здайте в заготівельний пункт вторсировину і металобрухт —

Звичайно, цей спосіб не найкращий варіант, але як вихід із ситуації може допомогти отримати гроші за 5 хвилин. Це, як то кажуть, всім віковим групам підходить – не потрібно знання англійської мови або розбиратися у вищій математиці.

Технологія проста: знаходите пункт прийому металобрухту і везете все те, що є в сараї або в гаражі. Точно так само зробіть з макулатурою та з пластмасовими пляшками.

Якщо сподобається цей спосіб, то здайте на вторинну сировину все зайве, що є в хаті: не потрібна радіоелектроніка, старі меблі. Таким чином, зможете заробити невелику суму грошей за 5 хвилин.

4. Екстрений варіант – попросіть повернути борги

Якщо ви згадали, що у вас є боржники, то зараз найзручніший момент попросити їх терміново повернути хоча б частину боргу. Зрозуміло, що це якось незручно, але це найшвидший спосіб отримати швидкі гроші за 5 хвилин. Тут плюс в тому, що ці гроші не потрібно заробляти, адже вони ваші.

5. У безвихідному становищі продайте золото

Ще один реальний спосіб отримати гроші буквально за 5 хвилин— це продати золоті ювелірні вироби, наприклад, золотий ланцюжок або перстень.

Якщо шкода розлучатися дорогоцінними виробами можете здати їх на короткий час в ломбард.

Якщо у вас є звичка збирати копійки в скарбничку, то зараз той випадок, коли можна її спустошити. Це ще один найшвидший спосіб отримати гроші за 5 хвилин.

Зрештою, можна продати непотрібні речі в Інтернеті. Практично у кожної людини є одяг, який вона вже не носить, а також в шафі припадають пилом книжки, які вже давно прочитані.

Продаж зайвих речей — це простий спосіб отримати трохи грошей. До того ж в Інтернеті є портал OLX де можна знайти покупців на свій товар.

6. Попрацюйте день вантажником меблів

Навантаження і вивантаження меблів або інших важких побутових приладів вимагає хорошої фізичної форми і міцного здоров’я, але це може забезпечити додатковий дохід.

У великих містах люди готові платити сотні гривень навіть за вивезення одного предмета, наприклад холодильника або пральної машини.

Якщо зробити кілька таких операцій в день, то можна заробити потрібні гроші. Звичайно, в невеликих містах така перспектива заробітку набагато менша.

7. Догляд за дитиною

Це робота, якою роками займаються в першу чергу молоді дівчата, студентки і старшокласниці, але це не означає, що вона призначена тільки для них.

Випадковим доглядом за дитиною може зайнятися практично будь-хто, хто готовий прийняти цей виклик, хоча, звичайно, спочатку отримати таку роботу буде дуже складно.

Тому цей заробіток найкраще починати коли є рекомендація друзів, яких треба попросити, щоб вони порекомендували своїм друзям, а ті, в свою чергу іншім людям.

Звичайно, це робота не для всіх. Перш за все діти повинні подобатися і у вас є бажання активно проводити з ними час.

8. Прибирання квартир

Ще один спосіб отримати гроші за 5 хвилин – це прибирання квартир. Бажаючи заробити гроші таким чином повинні вміти виконувати таку роботу. Бо, щоб отримати гроші, квартиру потрібно прибирати ретельно, враховуючи вимоги замовника.

Догляд за житлом на практиці – це не тільки чистка підлоги або миття посуду, а й, наприклад, чистка клітин гризунів або полив рослин. Звичайно, що це робити можна тільки в тому випадку, якщо про це попросить господар.

Висновки

Як бачимо, що в скрутні фінансові моменти завжди є вихід зі становища. Головне не розгубитися і тоді використовуючи способи заробітку грошей які описані в статті, отримаєте гроші навіть за 5 хвилин.

Як заробити 3000 гривень в день без вкладень

Як відкрити бізнес без грошей?

Як знайти пасивний дохід в Інтернеті

error: Вміст захищений!!