Перейти к содержанию

Сайти які платять гроші за реєстрацію

Новачки інтернету часто шукають інформацію для отримання доходу онлайн. Іноді їм доводиться реєструватися на деяких ресурсах, щоб отримати цінні поради та відгуки про ресурси для заробітку. Багато хто з них навіть не знає, що деякі сайти за реєстрацію дають бонуси. Для чого вони це роблять? Їм потрібні відвідувачі. Виконавши пару кліків та заповнивши спеціальні поля, людина отримує гроші. Як знайти такі ресурси, який розмір бонусу платять, розповідається далі.

Топ-6 сайтів, які сплачують гроші за реєстрацію

Сайти які платять гроші за реєстрацію

Адміністрація сервісів, на яких за реєстрацію платять гроші, дуже зацікавлена у клієнтах, які створюють у них акаунти. Причини тут різні, але все зводиться до трафіку на сайт. Він їм потрібен для кращої видимості сайту в мережі, та для заробітку, розміщуючи на сайті платну рекламу або для продажу товарів та послуг.

Такі ресурси можна поділити на три типи:

 • платформи, де одразу дають бонус у грошовому вираженні за реєстрацію;
 • сайти, де користувач за спеціальним посиланням переходить на інший проект і має там пройти реєстрацію та за це отримує гроші;
 • сервіси з реферальною програмою, де користувач отримує спеціальне посилання, розповсюджує його в інтернеті з метою запрошення людей до сервісу, за що отримує гроші.

Як правило, сайти дають бонуси у вигляді грошових коштів, але не лише гроші. Користувачі за реєстрацію можуть отримувати подарунки, знижки при купівлі товарів та послуг, бали, які потім можна конвертувати у гроші.

Практично всі сайти, які мають програму лояльності, мають на меті крім трафіку ще отримати постійних користувачів, які стануть їх клієнтами. Вони дають бонус за створення на сайті облікового запису для подальшого отримання заробітку, виконуючи завдання.

Також є сервіси, які запрошують постійних клієнтів, наприклад мобільні банки України:

 • Monobank;
 • Sportbank;
 •  Izibank;
 •  Neobank.

Деякі інтернет магазини, які нещодавно відкрилися та запрошують покупців:

 • Lebotique;
 • Каста.

Є багато ігрових платформ, на яких можна заробляти віддалено, залучаючи користувачів. На таких ресурсах система дає бонуси у гривнях, доларах та навіть у криптовалюті за реєстрацію.

Зазвичай, це невеликі гроші, в межах 50 гривень, буває, що 100 гривень. Як правило, ці гроші відразу вивести не вдасться, тому що за правилами проекту потрібно деякий час попрацювати в проекті, а потім можна вивести зароблені гроші разом з бонусом.

Список сайтів, які сплачують гроші за реєстрацію

1.Monobank — мобільний додаток для інтернет-банкінгу

Монобанк створено 5 років тому. Працює за ліцензією «Універсал Банку» і лише на мобільних телефонах.

Додаток створили програмісти спеціально для Monobankу, і він надає різні банківські послуги онлайн. Наприклад, оплата комунальних послуг, грошові перекази безкоштовно, встановлення кешбеку та інше.

Він один із перших банків має програму лояльності. Кожному клієнту, хто прийшов за реферальним посиланням, система дає бонус у розмірі 50 гривень.

Новий клієнт після реєстрації на сайті отримує на рахунок бонусні гроші та картку Monobank. Партнер банку, який за посиланням запрошує клієнтів, також отримує 50 гривень на рахунок кешбеку.

 1. SportBank – мобільний банк, що надає послуги онлайн

Він спрощує банківські послуги людям, працюючи через додаток з мобільного телефону. Спортбанк також як і Монобанк має програму лояльності. Він також має свою реферальну програму, за якою учасники запрошують клієнтів за своїм реферальним посиланням.

Реферер за кожного запрошеного отримує за роботу від 55 гривень і до 105 гривень, все залежить від того, скільки він запросив клієнтів отримати банківську картку від SportBank. А клієнт, який активував свою картку, отримує 55 гривень на рахунок кешбеку.

 1. NeoBank – банк, який сплачує гроші за реєстрацію

Декілька слів про Необанк. Це стандартна фінансово-технологічна компанія, яка надає повний набір банківських послуг віртуально у цифровому форматі.

Від звичайних банків НеоБанк відрізняється тим, що він не має в офлайні відділень і їм дано право працювати, не маючи банківської ліцензії. Необанк  з’явився зовсім недавно, але стрімко набрав популярності та встиг створити велику базу клієнтів.

NeoBank як і інші мобільні банки має програму лояльності. Він кожному користувачеві, що зареєструвався і став клієнтом банку дає 99 гривень на рахунок.

 1. O.Bank – це банк, який завжди з вами, плюс бонус 100 гривень за реєстрацію

Це українська цифрова банківська установа від популярного банку з європейським капіталом – «Ідея Банк».

Для сучасних молодих людей керуючих компаніями – це безпека та зручне вирішення фінансових проблем. Банківська установа O.Bank надає якісні послуги зі всього свого переліку дій:

 • депозити клієнтам на вигідних умовах – до 8,75 відсотків річних;
 •  підтримка гаманців від GooglePay та ApplePay;
 • О.Картка – міжнародна віртуальна карта українського банку у смартфоні дуже зручна при подорожі Європою;
 • карта єПідтримка – отримання фінансової допомоги від держави для соціального захисту українців;
 • вигідна бонусна програма. Банк платить до 125 гривень за кожного запрошеного клієнта, а зареєстрований користувач отримує від 50 гривень та до 100 гривень за реєстрацію. По суті, чим більше запросите клієнтів, тим більше отримаєте бонусів;

На сайті дуже зручна комунікація – 24/7 можна зв’язатися з оператором у чат-боті, або за номером гарячої лінії.

Для реєстрації та роботи в банку необхідно завантажити мобільний додаток O.Bank.

Далі потрібно пройти ідентифікацію, це зручно зробити за допомогою додатка «Дія». Якщо такий додаток не встановлено у смартфоні, то доведеться надіслати скани документів. Ще потрібно заповнити анкету та оформити договір у додатку. Наостанок треба обрати форму доставки О.Карти.

 1. А-Банк (Акцент-Банк) – приватний банк

Банк має реферальну програму за умовами якої клієнт, який прийшов та зареєструвався за реферальним посиланням, оформляє картку «Зелена», за це система платить по 50 гривень кожному.

Крім того, А-Банк запрошує клієнтів брати участь у програмі кешбек за кредиткою «Зелена». Розмір кешбеку становить до 20%.

Щомісяця спочатку клієнт може вибрати два продукта із запропонованої категорії, на які при їх покупці нараховують максимальний розмір кешбек. Змінити категорію клієнт зможе один раз на місяць. Інші категорії товарів теж мають кешбек при розрахунку у партнерських магазинах, з якими банк має договори.

Мінімалка на виведення коштів з урахуванням кешбеку за програмою А-Банку – 100 гривень, місячний ліміт на виплату – 500 гривень.

 1. Kasta – сучасний маркетплейс модного одягу

У цьому інтернет магазині молоді люди, які стежать за модою, мають можливість купити найкращі брендові речі, та вироби талановитих українських дизайнерів.

Сервіс користується популярністю у зв’язку із якісним обслуговуванням покупців.

Магазин має програму лояльності за якою покупець, який зареєструвався за реферальним посиланням, отримує на рахунок 100 гривень. Але гроші зможе отримати тільки тоді, коли будуть перераховані покупцями кошти за товар. Тобто, бонусні гроші можна отримати через 14 днів, при виконанні всіх умов реферальної програми.

Який бізнес можна відкрити за 2000 доларів

Особливості та характер інвестиційної діяльності

Як відкрити бізнес із продажу морозива