Перейти к содержанию

Ідеї про те, як заробити гроші в Інтернеті

У цій статті ви знайдете 5 практичних ідей про те, як заробити гроші в Інтернеті з нуля. Підібрані методи заробітку з урахуванням як більш простих, з якими новачок легко впораєтеся навіть без попереднього досвіду, так і складніших, які вимагатимуть знання та вміння.

Як заробити гроші в інтернеті новачку без вкладень

Ідеї про те, як заробити гроші в Інтернеті

На початку вам було б корисно знати, що сьогодні через Інтернет заробляють не лише великі компанії, інформаційні портали, сайти соціальних мереж, інтернет-магазини, постачальники послуг тощо, але й звичайні люди, які не мають досвіду ведення бізнесу, ні якийсь запас знань, грошей чи чудодійних інструментів, куплених за великі гроші. Заробляють ті, хто хоче заробляти і просто йде в тому напрямку, який їм найбільше підходить.

Так багато для вступу, час для конкретики: 5 ідей про те, як заробити гроші в Інтернеті:

 1. Пишіть тексти для тих, кому вони потрібні

Усі великі та маленькі портали, веб-сайти та блоги потребують текстів. Без них їх взагалі не було б. Для них ці тексти – не лише ідея надати людям інформацію, а й оточити контент рекламою, на якій вони зароблятимуть гроші. Їм потрібен контент. І не лише професійні статті, написані фахівцями, а й простенький контент для блогу, як кажуть блогери – щоб «залатати дірку», Такий текст часом пишуть навіть школярі. І замовники платять за це, правда плата майже символічна.

Де шукати замовлення? Допоможе Google, портали для фрілансерів та  компанії, які пишуть тексти на замовлення – їм теж потрібні люди, щоб  писали статті, так звані літературні раби. Ви також можете використовувати протестовані платформи:

 • Біржа копірайтингу №1 в Україні – Kabanchik.ua.
 • Перша українська біржа контенту.
 • UAtxt.com – біржа контенту.

Ці майданчики пов’язують замовників контенту з виконавцями. Використання бірж полегшить старт у цій галузі, тому що ви побачите замовлення одразу після входу в систему і вам не доведеться шукати клієнтів самостійно.

Якщо вам не подобається писати тексти для веб-сайтів, але ви готові спілкуватися з людьми на інтернет-форумах, ви можете зареєструватися як користувач на українському бізнес-форумі Biznet.kiev.ua. Там, багато  компаній, які хочуть, щоб посилання на їх пропозицію з’явилося в якомусь короткому пості на форумі. І вони платитимуть вам за виконану роботу.

 1. Пишіть на замовлення статті на біржах копірайтингу

Це, як правило, тексти, які компанії використовують для позиціонування своїх сторінок та розміщення посилань. Вони повинні бути красиво відформатовані, мати абзаци, заголовки та підзаголовки. Це повинні бути повноцінні тексти для сайтів.

Багато людей, які сьогодні починають писати статті, та рекламні тексти для сайтів, часто втомлюються писати щось цікаве, довге, вдумливе і засноване на безлічі джерел. Важливо, щоб ключові фрази, дані клієнтом, були оточені тематичним змістом. Тому це складна робота, але на ній можна заробити.

 1. Виконання різних замовлень та надання послуг 

Шукайте великі портали, де ви можете рекламувати себе різними «дивними» вміннями. Є такі сайти, як OLX.ua, де люди розміщують пропозиції зробити щось, а інші користувачі купують це у них. Наприклад, в’язані шкарпетки, оформлення візитки, запис статті з їхнього сайту в голосовій формі, додавання субтитрів до відео, навіть ворожіння та багато іншого.

Приклади пропозицій із «чужої» полиці:

 • Напишу весільне мовлення;
 • Продаю 500 рецептів бабусиних тортів;
 • Зроблю іконку у вигляді мультфільму;
 • Навчу мобільному додатку Tinder;
 • Врятую від розлучення.

Ви можете бачити, що як тільки вам спадає на думку ідея, ви можете виставляти її на продаж.

 1. Створюйте унікальну графіку та фотографії

Виставити їх на продаж можна не лише на сайті з попереднього пункту, а й у багатьох місцях в Інтернеті. Наприклад, хороші фотографії можуть продаватися в платних фотобанках, якими користуються в тому числі професійні компанії, установи, рекламні агенції.

 1. Створюйте сайти та заробляйте на них

Тут відразу додам, що не потрібно мати мега знання або навички програмування. На ринку вже стільки інструментів для автоматизованого створення сайтів та прикріплення до них різних варіантів заробітку, реклами тощо, що ті, хто витратить час на пошук, обов’язково їх знайдуть. Робота забирає багато часу, але заслуговує на увагу.

Резюме

Як бачимо вибір способів для заробітку онлайн в мережі інтернет величезний, на любий смак. Було б тільки бажання працювати.

Постановка цілей по методу SMART

Відкриття рахунку в іноземному банку

Фінансові звіти офшорних компаній