Перейти к содержанию

Ідея для бізнесу – навчання танцям

В наш час такий вид бізнесу навчання танцям є дуже привабливим та перспективним проектом для вкладення коштів. Одна з його важливих переваг – це низька конкуренція.

Сьогодні навіть у найбільших містах перспективні школи танців зустрічаються не часто. І ще однією незаперечною перевагою цього бізнесу є висока рентабельність – понад 20%. Також для такого виду бізнесу не потрібні ліцензії чи спеціальні дозволи. Найчастіше проект окупається протягом двох років.

Ідея для бізнесу – навчання танцям

Але, незважаючи на всі переваги, не завжди вдається досягти успіхів у подібних проектах, тому що є деякі складнощі:

1. Досвідчені освітяни. Сьогодні дуже рідко трапляються педагоги, які здатні навчати бажаючих різним видам танців на професійному рівні. Тому більшу частину шкіл, що працюють у наш час, відкривається самими професійними танцюристами або тими, хто має близькі зв’язки з такими людьми.

2. Проблеми, які часто виникають під час пошуку та облаштування приміщення для такої школи. Щоб проводити заняття, потрібно мати велике приміщення — не менше 250 квадратних метрів. Приміщення для школи має містити танцювальний зал, душові кабінки, кабінет для викладачів та кімнату для відпочинку. Крім того, у цьому приміщенні необхідно встановити систему вентиляції залу. Саме цьому етапі необхідно здійснювати величезні вкладення.

Отже, як відкрити таку школу?

1. Для початку потрібно вибрати напрямок танцювальної школи. Саме від правильного вибору напряму залежатимуть ваші подальші успіхи.

Щоб визначитися із вибором напряму, потрібно ретельно проаналізувати споживчий ринок. Для цього слід розповсюджувати інформацію про початок набору груп до танцювальної школи з різних напрямків. І ті напрямки, які будуть користуватися найбільшим попитом, тобто групи за ними наберуться швидше, і слід вважати основною програмою навчання вашої школи танців.

У наші дні стають популярними школи, в яких навчання відбувається за одним або двома напрямками. При виборі такої школи слід враховувати, що вона має здійснюватися на професійному рівні та гарантувати досягнення поставленої мети. І вартість навчання у подібних школах дуже висока через обмежений клієнтський потік.

2. Наступний етап – це вибір приміщення. На даному етапі ви можете орендувати будинок або побудувати власну, якщо ви маєте на це кошти. Основними умовами, яких потрібно дотримуватись при облаштуванні танцювального залу – це дзеркала на стінах, спеціальне покриття підлоги, хороша система вентиляції, три рівні освітлення (високий, середній та низький).

3. Третій етап – це вибір кваліфікованого персоналу. Саме від роботи викладачів залежатиме популярність вашої школи. Викладачі повинні мати вищу освіту в цьому напрямку та досвід роботи.

4. І останній етап – успішна рекламна компанія. Найкращий варіант – це місцеве радіо та телебачення (найдорожчий), також оголошення можна розмістити у друкованих виданнях, встановити плакати та рекламні щити. Обов’язково потрібно продумати різні акції та системи знижок, наприклад «наведіть друга і отримайте знижку 50% на покупку місячного абонементу».

Обов’язково продумайте форму оплати за окреме заняття, за місяць або фіксована ціна за певний курс навчання.

Навчання танцям затребуваний та перспективний бізнес.

Адвего, робота вдома для мам у декреті

Як відкрити магазин спортивного харчування

Просування і розкрутка бренду в Інтернеті

Добавить комментарий