Перейти к содержанию

Інвестування в нерухомість за кордоном

Інвестиції у закордонну нерухомість є досить широкою темою. Адже можна говорити про оренду будинків або про їх перепродаж. Раніше найпопулярнішою була друга схема. Але сьогодні все більше людей віддають перевагу першій, і це легко пояснити. Справа в тому, що прибуток від оренди стабільний, а на кавовій гущі гадати про те, чи зросте нерухомість у ціні, не доводиться.

Інвестування в нерухомість за кордоном

Найбільш популярними країнами для покупки такої інвестиційної нерухомості у світі вважаються США, Великобританія, Франція, Австрія та Німеччина. Саме їм найбільше довіряють інвестори. Справа в тому, що там угоди найбільш юридично захищені, є державна підтримка і є фінансові перспективи. А ось у бік екзотичних країн фахівці дивитись не рекомендують. Справа в тому, що економіка там досить непередбачувана, а великі ризики.

При покупці нерухомості за кордоном важливо думати не про те, який саме будинок ви хотіли б придбати, а про те, який рентний дохід ви хочете отримувати. І лише під це завдання слід шукати фінансування та навіть брати додаткові кредити, якщо це необхідно. Тобто слід усвідомлювати, що купуєте не стіни, а бізнес. А ось стіни є лише бонусом, який одного разу ви зможете навіть дорого продати, якщо пощастить.

Найбільш вигідним сьогодні вважається інвестування у комерційні будівлі, будівлі міні-готелів, готельні та студентські апартаменти, де проведено післябудівельне прибирання. Хоча подібними угодами найчастіше займаються лише великі інвестиційні компанії. А ось приватним інвесторам великі будинки виявляються не по кишені. Але будинок або квартиру за кордоном може придбати майже кожен такий інвестор, щоб потім здавати її своїм співвітчизникам, які приїжджають у країну у справах або у відпустку. Також цю нерухомість можна віддати на відкуп своєї компанії, що управляє. Але будь-який із цих видів інвестування має деякі недоліки.

Термін погашення облігацій

Які бувають пайові інвестиційні фонди

Які бувають види облігацій

Комментарии 1

Добавить комментарий