Перейти к содержанию

Хто може дати гроші на халяву?

Люди здебільшого взагалі досить жадібні до халяви. Не відомо, що на це впливає, чи особливості менталітету, чи генетична пам’ять, що нагадує людям про нелегке життя наших предків, чи складну економічну ситуацію сьогодні, але слово «халява» діє на наш народ, як факір на змію. Крім того, це працює, навіть якщо йдеться не про грошовий подарунок, а про продаж одягу, продуктів харчування, побутової хімії тощо. Скільки разів ми самі потрапляли на вудку маркетологів «все зі знижкою -50%», хоча нічого не потрібно із запропонованого, а ми купуємо. Але бувають випадки, коли реально потрібні гроші, наприклад, чекає майбутня операція та лікування, повернення кредитів та інше.

Де терміново отримати гроші безкоштовно дізнаєтесь із статті.

Де взяти гроші на халяву за гострої необхідності

Хто може дати гроші на халяву

У цьому випадку необхідно не думати про банківський кредит, а спробувати вирішити проблему за допомогою родичів та приятелів.

  1. 1.Візьміть гроші в борг у друзів

Щоб отримати безвідсоткові гроші у позику, ви можете швидко зв’язатися зі своїми друзями та знайомими. Найкраще попросити грошей у людей середнього віку. Представники молодого покоління нечасто збирають гроші на майбутнє.

Щоб отримати гроші безкоштовно, ви повинні прямо сказати людині, що ви не зможете їх віддати. Краще вимагати невеликі суми від кількох людей і зрештою зібрати необхідну кількість грошей.

У кредиті на велику суму може бути відмовлено. Люди можуть давати гроші безкоштовно, це не виняток із правил, але причина такого звернення за грошима має бути дуже серйозною, безперечно не варто просити гроші просто так на поїздку у відпустку.

Якщо людина ставить питання: як їй правильно просити гроші, щоб не відмовили, то найкраще їй допоможе фінансовий консультант.

Консультація експерта у фінансовій установі вирішить проблему питання щодо того, хто дасть гроші просто так.

  1. Зверніть увагу на пункти прийому вторинної сировини

Переробні підприємства та міські пункти вторинної сировини купують у людей вторинну сировину, наприклад, металобрухт, картон та вироби з пап’є-маше, пластикові пляшки тощо.

Звичайно, отримати кругленьку суму грошей у такий спосіб не вдасться, але краще мати, хоч щось, ніж нічого. Як стверджують підприємці, які працюють у цьому бізнесі, багато людей за вдалих обставин здають вторинної сировини на кілька тисяч гривень.

Де ще можна терміново взяти гроші просто так? Спробуйте пошукати у інтернеті.

  1. Попросіть гроші у користувачів Інтернету

Через соціальні мережі ви можете надіслати повідомлення з проханням про допомогу та подати докладну інформацію, куди переказувати гроші.

Щоб підвищити ймовірність їх отримання, запит має бути зроблений щиро, із зазначенням вагомої причини, через яку терміново потрібна певна сума грошей.

  1. Донорство – надійний спосіб отримання грошей просто так

Пожертвування своєї крові на потреби медицини допоможе отримати невелику суму без витрат. Такий спосіб заробляння грошей не зашкодить вашому здоров’ю та принесе користь іншим людям. Але тут треба розуміти, що великих грошей на донорстві крові чи лімфи вам не взяти. Адже за правилами людина не може бути донором більше одного разу на 3 місяці.

А ось заробити велику суму грошей можна також на донорстві, але не крові, а на постачанні генетичних матеріалів: яйцеклітин, еякуляту. Але спочатку потрібно пройти медичне обстеження та глибоко подумати про наслідки цього кроку.

  1. Отримуйте безоплатно гроші на банківську картку

Кожен користувач банківських послуг може подати заявку на кредитну картку з безпроцентними кредитами. В Україні в будь-якому банку, не тільки у ПриваБанку, можна отримати таку фінансову послугу.

Користувач кредитки може користуватися нею у пільговий період до 60 днів, а деяких банках навіть до 100 днів. Сума кредиту у клієнтів банків може бути різною, в середньому від 5 тисяч гривень та до 15 тисяч гривень.

Чи є інший спосіб заробити додаткові гроші безкоштовно, користуючись кредиткою? Так є. Деякі фінансові установи видають своїм клієнтам картку розстрочки. Це дозволяє оплачувати товари лише у партнерських магазинах цього банку.

Зняти готівку з такої кредитки неможливо. Сьогодні ця послуга пропонується такими банками:

  • ПриватБанк – розстрочка до 50 000 гривень;
  • Monobank – розстрочка до 100 тисяч гривень;
  • Альфа-Банк – розстрочка до 500 тисяч гривень.

Надійним, але складним варіантом є вивчення календаря дивідендів компаній, які продають акції.

  1. Зареєструйтесь на фондовій біржі

Відкрийте брокерський рахунок, купіть акції за кілька днів до «дати погашення» за заявкою інвестиційного банку, наприклад Ощадбанку, щоб потрапити до реєстру акціонерів цієї компанії.

Потім ви отримуєте дивіденди за банківською картою, до якої прив’язаний брокерський рахунок, і стаєте власником акцій.

Ви можете продати акції, потім трохи почекати поки вони повернуться до тієї вартості, за якою ви купили їх після виплати дивідендів.

Після того як пройдуть виплати дивідендів, часто акції падають у ціні на деякий час, тому продавати їх відразу невигідно. Крім того, акції можна не продавати, а очікувати, що вони продовжуватимуть зростати в ціні та отримати нову виплату дивідендів.

  1. Робіть спортивні ставки у букмекерів

Якщо ви спортивний уболівальник, то спробуйте поєднати приємне з корисним – робіть ставки на спорт у букмекерських конторах.

Наявність великої суми грошей у поєднанні з постійним вивченням спортивного життя дозволяє правильно прогнозувати результати у спорті та робити ставки. Прибуток може сягати кількох тисяч гривень.

Де ще можна отримати даремні гроші безкоштовно? Ви можете спробувати щастя в онлайн-казино чи лотереї.

Цей крок для тих, хто не боїться ризикувати. Для розміщення ставок не потрібно жодних спеціальних знань чи аналітичних навичок. Все залежить від успіху.

Перед великим виграшем гравцю слід приготуватися до низки невдач та засуджень з боку близьких. Наявність великої суми грошей разом із постійним вивченням спортивного життя дозволять правильно скласти спортивний прогноз і зробити ставку. Виграш може досягати кількох тисяч гривень.

Резюме

Ще кілька ідей, як отримати гроші безкоштовно – це позбутися непотрібних речей, продавши їх. Віддати у ломбард прикраси та цінні речі.

Щось придумати та створити те, за що можна отримати гроші.

 Здати в оренду квартиру, гараж, автомобіль, землю та іншу нерухомість.

Просування бренду через стримерів на Twitch

Як просувати Історію ( Stories ) в Instagram

Який бізнес можна відкрити за 2000 доларів