Перейти к содержанию

Корисні поради щодо економії грошей

Якщо у вас немає заощаджень, ваше життя може бути напруженим. Щоразу, коли ви відчуваєте фінансову кризу, ви думаєте про себе: «У мене немає заощаджень», і, ймовірно, неодноразово відчуваєте страх. Відсутність заощаджень — це постійний стрес. Така ситуація фактично перешкоджає побудові міцного фінансового майбутнього, яке може здатися просто нереальним. Є добрі новини. Почати збирати гроші може будь-хто, незалежно від того, в який період його життя. Що робити, щоб заощадити?

Економія грошей починається з оцінки ситуації

Коли ви вирішите покращити своє фінансове становище, пам’ятайте, що не варто забагато думати про минуле. Якщо ви почнете зациклюватися на непродуманих витратах і звинувачувати себе у фінансових помилках, ви, напевно, швидко розчаруєтеся. Жаль не допоможе. Натомість зосередьтеся на своєму прогресі та візьміть під контроль свої фінанси. Якщо ви хочете дізнатися більше про побудову вашого фінансового майбутнього, ця стаття для вас.

Ви можете легко розрахувати свої активи і, отже, власний капітал. Проведіть вертикальну лінію на аркуші паперу та підрахуйте всі борги та зобов’язання у стовпці ліворуч. Праворуч складіть свої активи. Різниця між тим, що у вас є, і тим, що ви зобов’язані повернути, це ваша чиста вартість. Ви можете бути здивовані результатом вашої реальної ситуації. Якщо ваш власний капітал негативний, то нічого страшного. Багато людей починає будувати успішне фінансове майбутнє, маючи негативний власний капітал. Якщо виявиться, що у вас позитивний власний капітал, значить, ви знаходитесь у кращому фінансовому становищі, ніж ви думали, і в іншому місці вам потрібно мати заощадження, але не в тій формі, якою ви очікуєте.

Незалежно від того, чи ваша цінність є негативною або позитивною, добре бути реалістичним щодо свого фінансового майбутнього. Якщо ви починаєте з 0 або з негативною чистою вартістю, не варто очікувати, що ситуація зміниться миттєво. Фактично побудова кращого фінансового майбутнього може зайняти досить довгий шлях. Однак чим раніше ви почнете цей процес, тим швидше дістанетеся до пункту призначення.

Економія грошей та способу життя

Корисні поради щодо економії грошей

Подумайте, чи не занадто дорогий ваш спосіб життя. Зосередьте свою увагу на своїх звичках до витрат, і тоді ви краще зрозумієте своє фінансове становище. Може, ви витратите більше, ніж слід? А може, ви живете не за коштами?

Першим кроком до покращення вашого фінансового стану має стати складання плану витрат.

Вкажіть максимальну суму, яку ви можете витратити за певну одиницю часу. Так ваші борги не зростуть.

Якщо ви виявите, що витрачаєте більше, ніж слід, шукайте способи скоротити витрати без шкоди для якості життя. Можливо, вам доведеться внести деякі зміни та суворі заходи. Тим не менш, ви повинні подивитися на мене як новий виклик. Намагайтеся виявити винахідливість в економії і бути скромним.

Тоді заощадження окупляться і у вас ще щось буде від життя. Щоб почати успішно заощаджувати, потрібно розуміти, на що ви витрачаєте свої гроші.

Економія грошей потребує планування бюджету

Бюджет має вирішальне значення всім фінансових стратегій. Неважливо, про корпоративний чи домашній бюджет ми говоримо. У будь-якому разі планування та реалізація проекту служать певним цілям. Ваша мета — накопичити заощадження та покращити своє фінансове становище.

Таким чином, ви можете відчути, що планування бюджету – це свого роду обмеження. У якомусь сенсі це так, але хитрість полягає в тому, щоб знайти метод, який підходить вам та підходить вашій особистості.

Бюджет завжди складно реалізувати, але він є важливим. На щастя, є багато способів та стратегій, які працюють. Якщо у вас виникнуть проблеми із запровадженням змін, ви завжди можете проконсультуватися з психологом або консультантом з особистих фінансів. Вони покажуть вам різні способи складання бюджету, тому ви знайдете найкраще рішення для себе.

Почніть із найпростіших аспектів, таких як витрати або покупка нового полісу автострахування. Або скільки ви витрачаєте на місяць на паливо. Також непогано відмовитися від підписки, яку ви більше не використовуєте або якої не потребуєте. Зазвичай це платня за телебачення. Крім того, ви можете почати готувати вдома та витрачати менше грошей на алкоголь у пабі.

Основи економії: заходи на чорний день

У кожного мають бути відкладені гроші на чорний день, незалежно від того, скільки він витрачає та заробляє. Також немає великого виправдання тим, у кого у разі раптової хвороби чи нещасного випадку немає грошей на оплату «пересування», таких як раптові непередбачені витрати, таксі, візит до лікаря чи ліки.

Створіть свій власний «надзвичайний фонд» та забудьте про ці гроші. Це буде ваша перша лінія життя, така лінія фінансового захисту від неминучих надзвичайних ситуацій. Якщо вам потрібно відремонтувати поламану шину або сильний вітер знесе дах, у вас будуть ресурси, щоб допомогти згладити ситуацію.

Як заробити гроші в Тік Ток | Топ-10 способів заробітку

Сайти для заробітку в Інтернеті, які 100% платять

Чому Ми купуємо непотрібні речі і як перестати?

Добавить комментарий