Перейти к содержанию

4 криптовалют-гаманці для встановлення на смартфон

Криптовалютні технології розвиваються з космічною швидкістю. За останні кілька років в інтернеті постійно з’являються нові програми криптовалютних гаманців. Звичайно, не можна одразу вірити рекламі та кидатися на якийсь невідомий гаманець. Вибирати потрібно такий, на який найбільше позитивних відгуків. У статті наведено найкращі варіанти мобільних програм криптогаманців, які мають бути у вас на телефоні.

Найкращі за рейтингом криптовалютні гаманці

4 найкращі криптовалютні гаманці для встановлення на смартфон

За останні роки ринок криптовалюти значно зріс. Виникла потреба у сховищах цієї валюти. На ринку з’явилися цифрові та фізичні криптовалютні гаманці. Це забезпечило зручність користування цифровою валютою.

Ось найкращі та найбезпечніші криптовалютні гаманці для встановлення на смартфон.

  1. Coinomi – це гаманець для зберігання цифрових грошей

У свою чергу це популярна програма в Google Play. Цей гаманець може зберігати понад 1700 видів крипти та токенів.

Coinomi почав функціонувати в далекому 2014 році і досі працює чесно та акуратно, не наражаючи на ризик користувачів. Ця програма має свою особливість, вона не зберігає на сайті автора дані про користувачів та їх паролі. Функціонал, який подобається користувачам – це можливість проводити обмін та купівлю валюти, використовуючи біржу ShapeShift, яка вшита у програму гаманця.

Для багатьох користувачів плюсом є безпека гаманця. Як заявляють творці – саме ця функція є найважливішою. Однак перевірити його безпеку дуже важко, тому що в ньому немає відкритого вихідного коду,

Дизайн гаманця дуже простий і не тішить око. Але його перевага в тому, що він якісно виконує свою функцію, і програма абсолютно безкоштовна, і його можна встановити як на комп’ютер, так і на свій смартфон.

Coinomi – це універсальний гаманець, доступний як для веб-браузера, так і для мобільної програми телефону.

  1. Гаманець Coinbase

Цей мобільний гаманець від однієї з найбільших бірж криптовалют у світі, це продукт, на який мають звернути увагу новачки. Додаток Coinbase пропонує підтримку 500 криптовалют та токенів. Він має дуже доброзичливий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Гаманець інтегрований із основною біржею Coinbase. Це полегшує використання гаманця і забезпечує гнучкість під час роботи з коштами.

Його можна завантажити та встановити як додаток на Google Chrome, так і на смартфон.

Сам гаманець через браузер запропонує децентралізовані проекти, які можуть бути корисні користувачам, що заробляють крипту.

3.Jaxx Liberty – це криптогаманець для зберігання різної цифрової валюти

Цей гаманець не тільки забезпечує безпеку при зберіганні 109 видів різної віртуальної валюти, але й демонструє обмінний курс багатьох монет. Дизайн гаманця не втомлює очі, він темного кольору. Адміністрація сайту постійно публікує оновлення та впроваджує різноманітні бонуси. Додаток дає можливість купувати та продавати віртуальну валюту завдяки вшитій біржі Shapeshift.

У Jaxx Liberty також вбудований агрегатор новин про криптовалюту і є гарним сервісом для тих користувачів, хто шукає можливість заробітку на крипті.

  1. Electrum – гаманець, який задуманий для зберігання Біткойнов.

Для того, щоб використовувати функціонал гаманця Electrum потрібно завантажити клієнтську програму.

Сервери цього гаманця не мають доступу до приватних ключів користувачів, бо транзакції підписуються локально. Тож це цілком безпечний гаманець.

Додаток Electrum є безкоштовним гаманцем, хоча за переклади та трансакцію криптовалюти стягується плата.

Якщо вам потрібен біткойн-гаманець, то Electrum – чудовий вибір.

Резюме

Якщо ви новачок, який тільки-но починає маніпуляції з криптовалютою, і маєте поки невелику суму валюти, то безкоштовний онлайн гаманець буде ідеальним вибором.

Якщо ви хочете зберігати значну суму криптовалюти на тривалий термін, то найкращий вибір – це придбання апаратного гаманця, що забезпечує найвищий рівень безпеки.

Сімейний бюджет – як керувати та економити?

Криптовалютні біржі, що це таке

Браузер CryptoTab: добувати Біткойни на своєму ПК