Перейти к содержанию

Купуємо недооцінені акції

Біржовий трейдинг стає дедалі популярнішим серед фізичних осіб. Це підтверджує навіть зростання обсягів торгівлі різних фондових біржах. Але не всі новачки знають у тому, як у майбутньому можна свій капітал примножити. Наприклад, з допомогою недооцінених акцій.

Недооціненими акціями називають ті, які продаються на ринку за ціною, нижчою за справедливу для них. Зазвичай це слід тоді, коли ринок рухається вниз і навіть наближається до дна. Хоча знайти такі привабливі акції можна навіть під час зростання цього ринку. А це чудовий потенціал для подальшого зростання їхньої вартості.

Купуємо недооцінені акції

Як же зробити таку покупку і вибрати дійсно недооцінені та перспективні акції? Це не надто складно. Для цього інвестор повинен мати хоч би основні параметри фінансово-бухгалтерськими звітностями компанії або їх групи, які він вибрав. Крім того, потрібно знати, скільки коштують їхні акції на біржі прямо зараз. Базується основна методика використання інших популярних прийомів.

Алгоритм оцінки складається із трьох дуже простих етапів. Перший – це визначення спеціальних критеріїв, за якими акцію ви обираєте. Таких критеріїв може бути дуже багато. Але всіх їх слід визначити завчасно, щоб потім не шукати недооцінених акцій наосліп.

Другий етап — це розрахунок коефіцієнта Грема. Для цього вам потрібні певні знання з економіки та інвестування. Але з докладними інструкціями може впоратися з таким розрахунком навіть людина, яка від математики дуже далека.

Третій етап – це математичний розрахунок, який необхідно здійснити визначення наявності чи відсутності недооцінених цінних паперів. Йдеться про повноцінне підбиття підсумків, після чого ви можете визначитися, чи потрібно вам чи ні купувати акції даної компанії. Тому дуже важливо до цього етапу дійти, попередньо пройшовши всі попередні.

Як загрузити відео в Інстаграм більше 1 хвилини

Як грамотно керувати своїм часом

Як підвищити свою креативність?

Комментарии 1

Добавить комментарий