Перейти к содержанию

Ким можна працювати на Балі

Багато жителів країн СНД часто переїжджають закордон до тропічних країн. У тому числі досить більшість російськомовного населення їде на Балі.

Балі — чудовий острів на узбережжі Індійського та Тихого океану, що входить до країни Індонезія.

Ким можна працювати на Балі

Проте для того, щоб там жити, необхідно мати постійний дохід. Найкраще заробляти безпосередньо на острові. Давайте спробуємо розібратися, як можна заробляти на цьому тропічному острові?

Багато російськомовних людей влаштовуються у сферу обслуговування. Щоб працювати барменом або офіціантом, вам необхідно знати хоча б одну зарубіжну мову. Найкраще англійська або місцева мова мешканців Балі.

Якщо ви досконало володієте однією з іноземних мов, то ви можете відкрити свої уроки навчання місцевого населення або іноземців. Цей заробіток підійде лише тим, хто має практику розмови іноземними мовами.

Однак на цьому способі заробітку можна багато не заробити. Тому багато туристів орендують кілька будинків, а потім їх здають іншим туристам за спекулятивною ціною. Для цього способу заробітку вам обов’язково буде потрібний стартовий капітал.

Якщо ви не володієте переліченими вище можливостями, то можна пошукати роботу на виробництві або в сільськогосподарській індустрії. Адже на Балі досить багато фруктів та овочів. Тому деякі заробляють на збиранні врожаю на тропічному острові, інші займаються рибальським промислом.

Правда, напевно, місцеві роботодавці за таку роботу вам багато не заплатять, тому що у цій сфері є велика конкуренція навіть у місцевих жителів, не кажучи вже про іноземців.

На Балі досить багато безробітного населення. Їхня статистика з безробіття не набагато краща за нашу. Хоча, за бажання, можна знайти роботу будь-якому іноземцю, який має навички або можливості, що придатні для цього.

Як підготуватися до співбесіди на роботу

Як розкрутити особистий бренд?

Красива вивіска – успіх домашнього бізнесу

Комментарии 1

Добавить комментарий