Перейти к содержанию

Магічні властивості нового гаманця

Буває так, що людина працює цілодобово практично без відпочинку, додатково шукає якихось підробітків, а грошей постійно не вистачає, та й борги накопичуються. Ті, кому знайома така картина, шукають якісь дієві магічні ритуали, які допоможуть залучити гроші та успіх у справах.

Однак ті, хто шукає подібні ритуали, повинні поставити собі питання, чому в одних людей є все, а в інших нічого немає. Можливо, просто потрібно піти зі звичної роботи, яка не дає грошей, але постійно викачує енергію. Потрібно розуміти, що ніякі ритуали не приваблять удачу тій людині, яка нічого не намагається собі зробити. Ніякий магічний обряд не допоможе тим, хто не намагається покращити своє життя, а також тим, хто постійно має негативні думки щодо багатства та грошей.

Але тим людям, які намагаються змінити своє життя на краще, магічні ритуали на удачу та на відкриття грошового потоку можуть стати гарною підтримкою.

Новий гаманець та його магічні властивості

Магічні властивості нового гаманця

Комусь може здатися дивним те, що звичайний гаманець є справжнісіньким магнітом для залучення грошей. Однак як магніт або пастки для грошей підійде не всякий гаманець. Крім того, перед ритуалом потрібно налаштувати себе ментально на гроші.
Потрібно думати про гроші тільки позитивно, лише в цьому випадку ритуал пройде успішно.

Далі необхідно правильно вибрати та придбати гаманець, а це є не зовсім простою справою. Потрібно пам’ятати, що він буде «будинком» для грошей, тому перевагу потрібно віддавати містким та великим виробам, у яких не м’ятимуться купюри.
Гаманець повинен бути виготовлений із високоякісних та натуральних матеріалів, наприклад, із телячої шкіри або замші. Вибрана модель гаманця повинна викликати найприємніші тактильні та візуальні відчуття. Можна також вибрати красиві моделі з натурального шовку або оксамиту, прикрашені високоякісними стразами, самоцвітами або вишивкою.

Бажано вибирати такі моделі гаманців, щоб у них було кілька відділень для монет, а також купюр різної гідності.

Потрібно звернути увагу і на колір майбутнього «вдома» для грошей, бажано віддати перевагу золотому, червоному або зеленому кольору.

Так, зелений та золотий кольори можуть стати магнітом для грошей, а червоний додатково привабить удачу.

Той гаманець, який сподобався найбільше, потрібно купувати без торгу, не варто шкодувати про витрачені гроші, тому що через короткий проміжок часу купівля себе окупить.

Але і це ще не все, тому що набутий гаманець потрібно зарядити енергією за допомогою місячного світла. Можна також просто покласти в нього якісь грошові талісмани, наприклад, лаврове листя без пошкоджень, руни або заговорені монетки.
Далі в гаманець потрібно перекласти купюри, але їх необхідно попередньо розправити і скласти лицьовою стороною назовні.

Слід запам’ятати, що гаманець є домом тільки для грошей, а це означає, що в ньому не повинно бути жодних сторонніх предметів, наприклад пластикових карток, квитків, фотографій.

Високооплачувана робота в Польщі для чоловіків

Як знайти роботу в Польщі чоловікам

Як заробити на SMM