Перейти к содержанию

Мережевий маркетинг — що потрібно знати?

Швидко заробити мріє кожен. Створити свій бізнес складно, але можна скористатися готовим варіантом є «мережевий маркетинг» за мінімальних витрат.

Особливості роботи в мережевому маркетингу

Робота у мережевому маркетингу

Для організації простого лінійного бізнесу або купівлі франшизи потрібно від 300000 руб. до 5000000 руб. Для початку бізнесу в мережевому маркетингу достатньо ручки, блокнота, 3 каталогів та доступ до інтернету.

Немає витрат на:

 1. оренду приміщень під магазин та склад,
 2. закупівлю продукції,
 3. ведення бухгалтерії.

Про це подбала компанія.

Складність у тому, що мережному маркетингу не вчать у жодних навчальних закладах. Знання отримують у наставників, з книг та власного досвіду. Доведеться витратити час на напрацювання початкових навичок та зрозуміти, що консультант – це професія як лікар чи вчитель.

Починати слід із вибору компанії. Вивчити продукцію, терміни постачання, способи отримання доходу та умови кар’єрного зростання.

Потім зареєструватися та заручитися підтримкою з боку наставника. Не маючи досвіду, робити перші кроки самотужки буде важко. А перші невдачі вселяють невпевненість у своїх силах, і не дозволять досягти успіху.

На ринку величезний вибір товарів та жорстка конкуренція. Завдання консультанта полягає не так у просуванні самих товарів чи послуг, як у наданні якісного сервісу.

Вимоги до консультанта в мережевий маркетинг

1. Охайність та доброзичлива посмішка – візитна картка консультанта. Від першого враження залежить багато. Така деталь, як неприємний запах з рота, за наявності в каталозі ополіскувача для зубів, змусить задуматися про потенційного клієнта про якість продукції.

2. Ненав’язливе, дружелюбне ставлення та щире бажання допомогти клієнту, а не якнайшвидше отримання прибутку, призведе до співпраці на довготривалій основі.

3. Володіння інформацією від створення продукту до корисних властивостей, протипоказань та правил застосування викличе повагу та підніме статус консультанта.

4. Пунктуальність та гранична чесність. Несвоєчасна доставка, невиразні відмовки викличуть недовіру та відмову від подальшої співпраці.

Основи бізнесу в МЛМ ( Мережевий маркетинг )

Основи бізнесу в МЛМ

Упереджене ставлення заважає зрозуміти суть бізнесу. Перша картинка у людей, не знайомих з мережевим маркетингом, асоціюється з бідолахою, що вічно бігає з каталогом. Таке сприйняття можна порівняти з тим, як якщо зав’язати людині очі та дати спробувати горішок з краю торта: їсти можна, але нічого особливого горіх – як горіх.

В основі мережевого маркетингу, як будь-якого іншого бізнесу, лежить реалізація товарів чи послуг. Існує два варіанти заробітку.

 • Перший: пошук клієнтів отримати перші гроші.
 • Другий: знайти бажаючих купувати товари самостійно та можливість на цьому заробити.

Тут і починається найцікавіше: створення команди на основі готової моделі бізнесу від компанії та отримання пасивного доходу.

Консультант виходить на новий рівень та отримує статус менеджера. І тут люди самі роблять замовлення. При цьому оборот продукції йде у скарбничку менеджера. До обов’язків входить консультування та збільшення товарообігу: акцентування на новинках, акціях та подарунках, підтримка мотивації, навчання новачків.

Вимоги до менеджера:

 • 1. Бути лідером.
 • 2. Вміти захоплюватися ідеєю (підтримувати командний дух).
 • 3. Вміти делегувати повноваження (розподіляти обов’язки всередині команди).
 • 4. Бути відповідальним та активним (знання основ планування та контроль за його виконанням).
 • 5. Розбиратись у психології (підбирати мотивацію для кожного члена команди).

Доходи менеджера зростають у рази, але виникає відповідальність людей, залучених у команду. Лідером необов’язково народитись. Ним можна стати. Доведеться докласти зусиль, пройти навчання. На даному етапі будуть потрібні вкладення у свій розвиток, які надалі окупляться.

Крім зростання винагороди, менеджерам відкривається доступ до бонусів та привілеїв: участь у семінарах та конференціях, знайомство з ТОП-менеджерами. Високі досягнення відзначаються цінними призами у вигляді сертифікатів, путівок, автомобілів та інших приємних подарунків.

Переваги роботи в мережевому маркетингу:

Переваги роботи в мережевому маркетингу

 • 1. Стати консультантом може будь-хто. Спочатку не потрібно особливих навичок.
 • 2. Вільний графік роботи.
 • 3. Відсутність начальства.
 • 4. Часткова зайнятість та неповний робочий день.
 • 5. Можливість працювати віддалено.
 • 6. Вибирати, коли та з ким спілкуватися.
 • 7. Відсутність стелі отримання доходу.
 • 8. Кар’єрне зростання.
 • 9. Зацікавленість наставника в особистісному зростанні консультанта та його рівні доходів.
 • 10. Мінімум витрат на побудову бізнесу.

Декілька корисних порад

 • 1. Не робити паузи. Після отримання вступних інструкцій та підзарядки від наставника, відразу переходити до дій. Навіть незначна перерва посіє сумніви і не дозволить зробити перший крок.
 1. 2. Питання, яке виникає у новачків: де шукати клієнтів? Відповідь проста: скрізь.

Почати краще зі свого оточення: друзів, родичів, колег.

3. Страх під час роботи з незнайомими людьми можна подолати, вивчивши роботу з запереченнями.

4. Вести записи (скласти графік замовлень, термінів доставки, планування зустрічей на тиждень).

5. Тільки поєднання навчання та практики призведе до мети та швидкого кар’єрного зростання.

6. Активна участь у заходах, що проводяться компанією, читання літератури з МЛМ, спілкування з наставником дозволить скласти правильну стратегію та досягти успіху.

9 принципів успішної людини

Заробіток Bitcoin ( сатоші ) на сайті Cointiply

Де взяти фото для сайту ( безкоштовний фотосток )

Як почати заробляти гроші в Інтернеті?

Добавить комментарий