У Сінгапурі є досить високі стандарти конфіденційності. Інформація, що становить банківську таємницю, може бути розголошена лише у випадку, якщо місцевий суд це дозволив. Розголошення інформації тягне за собою штраф у розмірі 61 тисяч доларів США або позбавлення волі на 3 роки. Сінгапур сприяє лише тому випадку, якщо йдеться про ухилення від сплати податків. Сектор банківських послуг добре розвинений. Через те, що у Швейцарії послабилася банківська таємниця, багато компаній почали відкривати рахунки в Сінгапурі.
На Сейшельських островах інформацію, що становить банківську таємницю, видають лише за рішенням місцевого суду у разі серйозних кримінальних провадження. Але це рідко буває практично. Банки повинні мати достатньо інформації про транзакції, що перевищують 7,5 тисячі доларів США. Це означає, що потрібно буде подати супроводжуючі документи.
Банківський сектор Танзанії досить швидко розвивається. Країна погано відповідає на запити та видає інформацію. Це допоможе додати певну конфіденційність.
У Панамі банківська таємниця дуже високому рівні. Інформацію можна буде отримати лише після рішення суду. Але практично це роблять рідко. Обов’язково потрібно відвідати банк, щоб відкрити рахунок. Якщо рахунок у банку відкриють дистанційно, а це потім виявить зовнішня перевірка, рахунок заблокують. Вартість обслуговування невелика, а вимог до мінімального залишку немає.
У Швейцарії дуже надійні банки та високий рівень конфіденційності. Але країна зараз змушена відмовитись від законів, які захищають інформацію про клієнтів. Світова спільнота змушує країну підписати угоду про обмін інформацією. Швейцарія охоче співпрацює із впливовими країнами. Обслуговування дорого коштуватиме.