Перейти к содержанию

Монетизація крипто-ігор від Блокчейн

Зовсім недавно, пару років тому крипто-ігри стрімко увірвалися в життя користувачів Інтернету і поступово набирають популярність. Цьому нема чого дивуватися, тому що криптоігри на базі Блокчейн дають можливість всім користувачам заробляти гроші, просто граючи в якусь обрану гру. За час проведений в грі, і за виконання завдань гравець отримує токени, які можна виводити з проекту, конвертуючі в гривні.

Як почати грати в топові крипто-ігри дізнаєтесь, прочитавши статтю.

Заробіток на іграх – 3 безкоштовні ігри NFT

Монетизація крипто-ігор від Блокчейн

Можливість грати в безкоштовні онлайн-ігри, щоб заробляти гроші, більше не є мрією юзерів, бо такі ігри вже є, в них можна грати вже сьогодні. У міру зростання популярності криптоі гор на основі Блокчейну з’являється реальна можливість отримати ще одне джерело доходу, особливо для тих людей, які мають досвід гри в Цифрові гри. Таким чином, заробіток на іграх може навіть стати засобом до існування.

У цій статті описані три безкоштовні онлайн-ігри, в яких можна заробляти гроші. Тут досить багато різноманітних сюжетів, тому кожен гравець знайде щось для себе.

Play-to-earn – нова революційна модель заробітку на іграх

З появою на світ криптовалюти зросла привабливість ігор, заснованих на принципі «Грай, щоб заробити гроші». Багато хто з перших користувачів Інтернету задавалися питанням, чи можуть вони грати в безкоштовні онлайн-ігри, щоб заробляти гроші, і виявилося, що можуть всі бажаючі.

Ця унікальна ігрова модель призначена для законних цілей для дорослих і платить учасникам віртуальною валютою за участь у певних іграх. Однією з найпопулярніших ігор з Блокчейну зараз є Axie Infinity, в якій гравцеві потрібно зібрати колекцію Axies, тобто істот в NFT грі. NFT (Non-fungible token) — це токен, який пов’язаний тільки з одним об’єктом, наприклад, відео, фотографія або персони в грі. Якщо розглядати загальні активи гри, то Axie Infinity має капіталізацію понад 3 мільярди доларів.

Однак важливо відзначити, що більшість з цих ігор, в яких потрібно заробляти гроші, не є повністю безкоштовними.

Для запуску Axie Infinity потрібно мати токени NFT. А ціни на NFT виросли разом з популярністю гри. За даними DappRadar, найдорожчий NFT був проданий на WETH за 2,33 мільйона доларів.

Кращий стимул грати в будь яку з цих ігор – це те, що активи гравця зареєстровані в Блокчейні і фактично є NFT. Ці активи потрібні для гри, якщо ви хочете грати, але їх можна досить легко продати, якщо відмовитися від заробітку на іграх.

Ось чому ігри NFT від Блокчейн можуть бути відмінними варіантами інвестицій і джерелами доходу. Ця модель дозволяє гравцям отримувати оплату у віртуальній валюті та грати в безкоштовні онлайн-ігри, щоб заробити гроші.

 А враховуючи перспективу майбутнього метавсесвіту, з’явиться ще більше ігор. Якщо ви хочете грати в онлайн-ігри, то ознайомтесь з трьома  іграми, які є кращими, на думку успішних гравців.

 1. Splinterlands – одна з кращих ігор, в якій можна заробляти гроші  

Раніше вона відома як Steem Monsters, існує на Блокчейні Hive і відноситься до жанру карткових ігор. Splinterlands – це гра, в якій гравці борються з монстрами за внутрішньо ігрові призи.

Платформа Splinterlands дозволяє любителям карткових ігор заробляти гроші. Вона доступна як на мобільних, так і на настільних пристроях, і в даний час в грі більше 500 карт (постійно додаються нові), які гравці можуть комбінувати, щоб поліпшити здібності своїх персонажів і зробити їх сильнішими.

Система гри Splinterlands розділена на різні «фракції». Кожна карта належить одній фракції:

 • Вогонь;
 • Земля;
 • Дракон;
 • Смерть;
 • Життя;
 • Вода;
 • Нейтральні (найманці).

У Splinterlands є багато рідкісних об’єктів, застосовуючи які можна знайти способи отримати переваги над іншими ігроками.

Крім того маркетинг передбачає безліч ігрових дій, в яких можуть брати участь гравці, щоб отримувати гроші кожен день. Існує безліч форм геймплея (gameplay) — компонент гри), включаючи квести, рейтингову гру та турніри.

Гра дозволяє гравцям брати участь на багатьох рівнях. У грі можна заробляти набори карт, рідкісні і магічні еліксири, а також найрідкісніший предмет – «Темну енергію» (цифрову валюту, яка використовується для покупки ігрових об’єктів).

Гравці Splinterlands можуть використовувати карти для підвищення свого рівня, орендувати карти у інших гравців або конвертувати свої карти в різні криптовалюти. Таким чином, можна заробляти гроші, граючи в гру.

 1. Chainmonsters – це  захоплююча крипто-онлайн гра

 Вона дозволяє гравцеві битися, торгувати і ловити цифрових монстрів у величезному відкритому світі.

Гра поєднує в собі традиційні форми і реалізує нові функції, які можливі завдяки інтеграції з Блокчейном Flow. Всі NFT належать їх користувачам, і тільки вони можуть їх контролювати і ними управляти.

Розробники гри вибрали Flow (незалежну відеогру), оскільки вважають, що це найкраще рішення для додатків та ігор наступного покоління.

Основні принципи дизайну Flow орієнтовані як на споживача, так і на розробника. Завдяки їм ця мережа Блокчейнів має високу масштабованість і надає платформу для таких світових брендів, як:

 • UFC;
 • Warner Music Group;
 • Dr. Сьюз;
 • НБА;
 • Ubisoft.

Chainmonsters прагне налагодити довгострокові партнерські відносини і побудувати великомасштабну економіку, керовану гравцями. Поки що гра знаходиться в стадії бета-тестування, і доступ до неї мають тільки гаманці з діючим токеном доступу.

Поки гравці знаходяться в епічній подорожі, вони постійно підключені до Блокчейну. Кожен цифровий актив Chainmonsters існує в Блокчейні Flow.

У грі доступно 135 різних ланцюгових монстрів, яких можна зловити, але кожен з них має різні привілеї. Міцність визначається їх індивідуальними особливостями. Серійний номер кожного Chainmon залежить від того, скільки гравців його спіймало.

 1. Блокчейн-гра Gods Unchained

Ця гра являє собою один з популярних варіантів для бажаючих грати в безкоштовні онлайн-ігри, щоб заробити гроші. Це карткова гра, в яку можна грати безкоштовно і заробляти віртуальну валюту. Вперше про це було оголошено в 2018 році, коли розробники продали мільйони містичних карт і залучили 15 мільйонів доларів в раунді фінансування Series A.

Нативним токеном гри є GODS (Бог), який також виступає в якості способу оплати в рамках всієї гри. Унікальна цінність рідкісних карт в тому, що їх можна обміняти на криптовалюту GODS. А її при виведенні можна обміняти на гривні.

Оскільки гравці мають повний контроль над активами, які вони набувають з плином часу, ця модель забезпечує великий стимул для гри.

Зі збільшенням кількості гравців і збільшенням продажів щомісяця гра швидко набирає обертів. Команда, яка створила гру, зробила величезну роботу по просуванню гри через турніри і рейтингові події. Вони планують випустити мобільну версію, яка дозволить охопити більше людей по всьому світу. NFT Gods Unchained була випущена на рівні  Ethereum .

Система Gods Unchained дає можливість гравцям заробляти гроші, граючи в гру обмінюватися картами, що робить її відмінним варіантом, для бажаючих грати в безкоштовні онлайн-ігри для заробітку. Зароблений токен Gods, доступний на багатьох біржах, таких як:

 • FTX;
 • Huobi;
 • Crypto.com;
 • Coinbase.

Висновок

Як бачите, існує безліч онлайн-ігор, за участь в яких гравець отримує реальні гроші.

Однак, щоб отримати максимальну віддачу від кожної з цих онлайн-ігор і заробити віртуальну валюту, яку система гри пропонує гравцю, ймовірно, доведеться витратити деякий час на розробку своєї стратегії і розуміння того, як працює ігрова економіка.

Як відкрити франшизу — поради початківцям франчайзі

Як заробити гроші за 5 хвилин

Як заробити 3000 гривень в день без вкладень

error: Вміст захищений!!