Мультивалютні вклади почали набувати популярності в нашій країні зовсім недавно. Сьогодні поговоримо про те, які вади мультивалютні вклади мають.
Почнемо з останніх. Негативні індивідуальні особливості у мультивалютних вкладів вистачає. По-перше, це низькі відсотки. Якщо порівнювати з багатьма іншими депозитами в популярних банках, вас можуть здивувати відсоткові ставки на такі вклади. Таку «плату» банки вимагають через те, що ви отримуєте інші вигоди. Наприклад, мінімізацію ризиків.
По-друге, це висока планка суми, необхідної для початкового внеску. Така характеристика мультивалютних вкладів істотно зменшує кількість людей, які можуть ними користуватися. Справа в тому, що далеко не у кожного інвестора-початківця буде для цього достатньо грошей. До того ж власники великих сум зазвичай воліють інші види інвестування, які хоч і менш безпечні, але приносять великий прибуток.
По-третє, це відсутність можливості поповнити рахунок наприкінці періоду. Це означає, що з виборі мультивалютного вкладу ви маєте певні обмеження на розпорядження своїми грошима, що влаштовує далеко ще не всіх інвесторів. І це також необхідно враховувати. Сюди можна віднести таку межу мультивалютних вкладів, як обмеження суми усім рахунках вкладу окремо, що дуже зручно під час роботи з великими обсягами фінансів.
Але навіть усі ці недоліки не роблять мультивалютні вклади менш популярними у багатьох країнах. Справа в тому, що незважаючи на них такі вклади дозволяють їх власникам оперативно та ефективно розпоряджатися своїми фінансами. А також отримувати досить стабільний пасивний дохід за практично повної відсутності ризиків або, принаймні, їх дуже невеликої кількості. А не кожен інвестиційний інструмент може запропонувати такі умови.
Облігації чи банківські вклади?
[…] Недоліки мультивалютних вкладів […]