Перейти к содержанию

Нерухомість Угорщини — відмінна інвестиція для всіх

Угорщина — країна, площа якої 93 тис.кв.м., відома термальними курортами і що стала останніми роками однією з найпопулярніших місць для відпочинку. Країна є нашою «сусідкою» та входить до Євросоюзу. Придбання об’єктів нерухомості Угорщини буде дуже розумним вкладенням капіталу.

Безперечним плюсом є той факт, що Угорщина – країна з добре розвиненою юридичною системою, стабільним законодавством.

Нерухомість Угорщини

Крім того, столиця Угорщини Будапешт є одним із найкрасивіших міст світу. Стати щасливим власником нерухомості в цій країні дуже приємно, тому що проводити відпустку ви зможете у власному будинку чи квартирі.

На сьогоднішній день Угорщина — це одна з перспективних країн, яка активно розвивається і вкладення коштів у нерухомість країни буде вигідним, оскільки ціни на житло є прийнятними для багатьох росіян. Купивши тут житло, ви можете вигідно здати його в оренду туристам, приїжджати на відпочинок або переїхати в країну на постійне місце проживання.

Отже, яке житло пропонує ринок нерухомості Угорщини? Зрозуміло, насамперед, це квартири та будинки у Будапешті, а також в інших курортних районах.

Приємним фактом є те, що більшість квартир та будинків будуються за індивідуальними проектами, і ви можете вибрати собі те, що вам до смаку. Можна вибрати пристойний особняк і на вторинному ринку.

Процедура оформлення житла у власність досить проста: людині, яка не є громадянином країни, потрібно надати дозвіл мерії на покупку та закордонний паспорт.

Крім того, вам необхідно буде сплатити податок, розмір якого залежить від суми купівлі та від того, яке житло ви купуєте, новобудову або вторинне. Витрати за утримання житла досить необтяжливі – від 40 євро на місяць.

Коли всі документи оформлені, вам слід отримати річну візу в консульстві (це якщо ви переїжджаєте жити в Угорщину), а через рік продовжити її. А лише через два роки ви зможете отримати постійний дозвіл на проживання!

Як завести дружбу з грошима

Як вибрати хороший і надійний пароль

Психологія жінок-керівників