Перейти к содержанию

Переваги використання офшорної компанії у США

Поняття офшори США спочатку неправомірне. Безподатковий бізнес став можливим для іноземних компаній, що ведуть комерційну діяльність за межами США, завдяки системі оподаткування, що застосовується в цій країні та схематично розділеною на три рівні: федеральне оподаткування, податкові збори на рівні штату та податкові відрахування на нижчому рівні, окружному, муніципальному та і т.д. Компанія, яка не веде бізнес у США, але зареєстрована тут, просто не ставала на облік до податкових органів, набуваючи всіх ознак офшорної компанії. Деякі обмеження, прийняті законодавчо у 2004 році, викликають необхідність у рекомендаціях фахівців, якщо ви маєте намір зараз працювати за принципом офшорної компанії у США.

Офшори в США – широко поширена практика, тому що компанія, зареєстрована в цій країні, має низку переваг.

Переваги використання офшорної компанії у США

Ви можете пройти процедуру реєстрації, обравши будь-який із 51 штатів. При цьому вам надається право вибирати країну, де ви плануєте вести свій бізнес. Виходячи з цього, визначається спосіб оподаткування та статус. Якщо всі ділові операції будуть проходити за межами США, ви можете претендувати на статус офшорної компанії.

Які переваги ви отримуєте у цьому випадку:

  • — ведення безподаткового бізнесу відповідно до принципів класичного офшору.
  • — Спрощений процес реєстрації та управління компанією.
  • — забезпечення захисту власності компанії.
  • — Підтримка конфіденційності діяльності компанії.
  • — Спрощена схема звітності.

Якщо компанія зареєстрована саме в США, вона не потрапляє в так званий «чорний офшорний список», контроль над яким практикується в Росії та багатьох країнах СНД.

Єдиний недолік полягає в тому, що вам не буде доступна така діяльність, як ділові операції з компаніями-резидентами США, здійснення будь-яких дій комерційного характеру в цій країні або відкриття рахунку в банку цієї країни. Однак безподатковий бізнес у будь-якій іншій країні світу нерідко з лишком виправдовує деякі витрати. До речі, ви будь-якої миті можете змінити ситуацію, внісши доповнення до Статуту компанії, ставши на облік у податкові органи США, тим самим перетворившись на звичайну класичну американську компанію. У цьому випадку ви повинні бути готові розлучатися з податковими відрахуваннями, розмір яких може сягати 45% від прибутку.

Як здійснюється реєстрація компанії?

Процедура реєстрації складається з декількох етапів, які включають вибір штату, збір документів і подання заяви, отримання спеціального сертифіката, що підтверджує реєстрацію. Також необхідно визначитись із видом компанії. Ви можете зареєструватися як корпорація або компанія, в якій підтримується принцип обмеженої відповідальності. У кожному з варіантів передбачені свої нюанси, які стосуються, наприклад, чисельності співробітників, характеру акцій, що випускаються, особливостей ведення реєстру акціонерів і т.д.

Хто такий лудоман – як впізнати ігромана?

Як новачку стати трейдером на Форекс

Як заробити онлайн на туристичному бізнесі