Перейти к содержанию

Офшорні зони на Кіпрі

Кіпр не є офшорною зоною, але найнижчі в Євросоюзі податки на прибуток, а податкова система досить ліберальна. Кіпр популярний ще з того, що він має безпрецедентний договір, який допоможе уникнути подвійного оподаткування.

Зареєструвати компанію на Кіпрі можна за 1-2 дні.

Офшорні зони на Кіпрі

Близько 5 днів займе оформлення документів та легалізація. Ще три дні займе доставка документів. Загальна реєстрація з урахуванням доставки документів триватиме приблизно 2 тижні.

Усі компанії на Кіпрі платять податок на прибуток – 10%. Офшори сплачують податок лише на податки, що виходять з кіпрських джерел. Звільнено з прибуток доходи від продажу цінних паперів, дивіденди, приріст капіталу, доходи іноземного уряду. Не застосовується податок на додану вартість, якщо компанія веде свою діяльність за межами Європейського Союзу. Податок на нерухомість стосується лише нерухомості, що знаходиться на території Кіпру.

Кожна компанія на Кіпрі має вести бухгалтерію, щорічно складати фінансові звіти, проходити аудит та подавати декларації до податкової. Декларація — це основа для сплати та нарахування податків. Щороку потрібно складати звіти. Календарний рік – це податковий період звітності. Також компанія повинна щороку здавати звіт, в якому містяться дані про директорів, акціонерів, юридичну адресу, дані про капітал акціонерів.

Структура компанії включає директори компанії, секретаря компанії (як фізична, так і юридична особа), акціонери компанії. Після реєстрації клієнт отримає такі документи: свідоцтво про реєстрацію компанії в торговому реєстрі, свідоцтво про секретаря та директорів компанії, свідоцтво про акціонерів. Також видається трастова угода, сертифікат на акції, статут компанії та свідоцтво про реєстрацію адреси компанії.

Оподаткування в офшорних холдингах

Офшор Сейшели – чим привабливий?

Переваги використання офшорної компанії у США