Перейти к содержанию

Офшори у Великій Британії

Насправді, Великобританія не є офшором. Країна є офшорною. У багатьох випадках податки можна зменшити до нуля. У країні найбільш популярні компанії з обмеженою відповідальністю та партнерства з обмеженою відповідальністю.

Офшором Великобританія не є. Податки з прибутку досить високі і залежить від рівня прибутку. Якщо фірма правильно структурована, то оподаткування можна звести до нуля. Компанії з обмеженою відповідальністю використовують агентські схеми, а партнерства за правильної структури можуть сплачувати податки зовсім.

Офшори у Великій Британії

Публічно доступний реєстр компаній. У такому разі краще скористатися номінальним сервісом. У Великій Британії немає законодавства, яке б захищало конфіденційність. Принципи загального права можуть забезпечити захист інформації клієнтів. На веб-сайті реєстру компаній можна перевірити, які назви є вільними, який статус у зареєстрованій компанії. Також можна отримати інформацію про компанію.

Великобританія підписала велику кількість договорів, що допомагають уникнути подвійного оподаткування. Компанія з обмеженою відповідальністю не може скористатися перевагами цих договорів. Партнерства з обмеженою відповідальністю можуть користуватися цими договорами, якщо вони мають довідку про податкову резидентність.

Для того, щоб зареєструвати компанію у Великій Британії, потрібно буде близько 14 днів. Доставка документів триватиме ще 2-3 дні. У країні заборонено акції на пред’явника. Кожна компанія повинна проходити аудит, вести бухгалтерський облік, здавати звіти до податкової та реєстру компаній.

Відкриття рахунку в офшорі

Виведення грошей в офшор

Офшорні зони на Кіпрі