Перейти к содержанию

Огляд сайтів для заробітку в Інтернеті

Яндекс-Толока.

Один із найпопулярніших сайтів для заробітку на сьогоднішній день. Являє собою збірник певних завдань, при виконанні яких виконує кілька грошей. За день можна заробити від 1 до 5 доларів. Швидка реєстрація, нескладні завдання, хороша техпідтримка, яка відповість на всі ваші питання, можливість вивести заробіток на електронний гаманець – це плюси даного сайту.

FL.ru

Біржа фрілансу, на якій можна знайти будь-яку віддалену роботу. Якщо у вас є якісь здібності у сфері дистанційної роботи – цей сайт ідеально підходить для вас. Варто лише зареєструватися та оформити портфоліо, ви вже готові шукати нові замовлення. Для новачків можна порадити заходити на майданчик кожен день, щоб переглядати та відзначати цікаві пропозиції.

VKTarget

Тут можна заробити виконуючи різні дії в соціальних мережах: поставити позначку подобається під постом ВК, переглянути відео в TikTok, підписатися на обліковий запис в Instagram. Потрібна лише наявність смартфона та вільний час. У додатку також є об’єднання всіх соціальних мереж, що дозволяє виконувати завдання з різних платформ.

Огляд сайтів для заробітку в Інтернеті

eTXT

Якщо вам приносить задоволення створення будь-якого контенту, цей сайт для вас. Робота тут можлива у кількох галузях: ви поповнюєте магазин готовими роботами або працюєте із замовниками. Спочатку вам слід пройти перевірку на грамотність, яку пропонує вам сервер, а потім розпочинати виконання завдань – рерайтинг або копірайтинг. На сайті можна заробити абсолютно будь-коли. Через відсутність зниження рейтингу не відбувається. Зароблені кошти можна вивести на електронний гаманець чи банківську картку.

ANKETA.ru

На даній платформі не потрібна наявність будь-яких навичок. Ваше завдання – відповідати на запитання, показуючи свою особисту думку та отримувати за це гроші. Вам достатньо зареєструватися на сайті та заповнити профіль, вказуючи ваші інтереси, сайт надсилатиме вам опитування в міру їх виникнення. Вивести гроші, які нараховуються після проходження опитування, можна на електронний гаманець, а також номер мобільного телефону.

Work-Zilla

На даному сайті є завдання всім спеціалістам різних напрямків. Також на даному майданчику є дуже прості завдання, які не вимагають якихось особливих знань. Просто потрібно завантажити аудіо, або доставити посилку, або вигадати слоган. Досить вказати ваші бізнес-інтереси і сервер підбиратиме завдання за вашими уподобаннями. Після того як ви виконаєте поставлені вам завдання, сервер переводить гроші на ваш особистий рахунок, з якого їх можна буде вивести на карту.

Коли слід починати монетизувати блог

11 простих способів економити у відпустці

Як SEO-оптимізувати сайт