Перейти к содержанию

Ваша любляча онлайн бабуся — ідеї для бізнесу

На жаль 80 відсотків дітей живе окремо від своїх бабусь і дідусів, яких у кращому разі бачать лише у вихідні. І це незважаючи на те, що дитячі психологи давно довели, що малюкам для гармонійного розвитку просто необхідне бабусине кохання, але на жаль – обставини найчастіше виявляються перевищують докази дитячих психологів.

Але завдяки сучасним технологіям ми можемо не лише вирішити цю проблему, а й навчитися заробляти на ній. А зробити це можна в тому випадку, якщо ви захочете стати для якогось малюка його доброю та люблячою онлайн бабусею.

Ваша любляча онлайн бабуся

Все що потрібно для організації цього бізнесу — сісти біля комп’ютера і просити почати спілкуватися. Розпитуючи дитину про її справи, розповідаючи їй казки, навіть малюючи чи граючи з нею. І якщо при цьому ви будете доброзичливі та терплячі, то дитина неодмінно покохає вас, а значить, її батьки будуть звертатися до ваших послуг знову і знову.

Але цю бізнес-ідею можуть розвивати не лише бабусі, а й дідусі. Проте останні мають пам’ятати, що їм мало лише розмовлятиме з малюком. Вони повинні так само вчити дитину щось майструвати, розповідати їй повчальні і завжди обов’язково цікаві історії «зі свого життя», м’яко займатися вихованням «онука» і, звичайно ж, читати йому вголос.

А ще можна записувати цілі диски зі своїми історіями або прочитаними вголос казками, щоб продавати їх тим батькам, які із задоволенням замінятимуть сидіння свого малюка перед телевізором або комп’ютером. І продавати їх можна як мінімум по 80-100 гривень за годину.

Як підключитися до грошового эгрегору

Ритуали на залучення грошей та успіх у бізнесі

Як стати багатою жінкою