Перейти к содержанию

Організація готелю ( готельний бізнес )

Люди дуже велику увагу приділяють підприємництву, яке будується на сільському господарстві, надання послуг тощо. Але такий бізнес, як організація готелю (готельний бізнес) був обділений увагою.

Хорошою ідеєю для відкриття бізнесу буде організація міні-готелю. Початковий капітал у цій справі потрібний дуже великий.

На сьогоднішній день подібний бізнес користується популярністю на морях, де в період літа від відвідувачів просто неможливо відбитися. Щоб реалізувати цю ідею, потрібно виконати кілька дій.

організація готелю (готельний бізнес)

По-перше, потрібна хороша будівля, в якій будуть селитися клієнти. Для міні-готелю 10 номерів буде достатньо достатньо. Менше вже не варте. Номери мають бути комфортними. Найкраще придбати приміщення на кілька поверхів, так і покупка землі буде меншою, через що і вартість самого приміщення зменшиться.

Також краще буде, якщо будівля збудується з нуля. В цьому випадку, можна буде збудувати таку будівлю, в якій враховуватимуться всі нюанси. У готовому будинку треба буде проводити перепланування, що також коштуватиме недешево.

Якщо міні-готель розташовуватиметься біля торгових точок, це стане додатковим плюсом вашої підприємницької діяльності. Можна зробити так, щоб сніданок клієнтам доставляли прямо до кімнат.

По-друге, треба оформити усі важливі документи. Ця справа дуже довга, і може тривати до одного року. До цих документів входить одержання договорів від таких служб, як газова, електрична, водопостачання тощо. Цей список може бути більшим.

По-третє, треба буде зробити внутрішнє оформлення та оздоблення. На це теж піде велика кількість коштів. Меблів та побутової техніки також треба приділяти увагу.

По-четверте, не слід забувати про персонал. Співробітників знадобиться велика кількість. Тут будуть потрібні і адміністратори, і фахівці, які займаються бронюванням, і покоївки. Усі працівники мають бути висококваліфіковані.

Без реклами у цьому бізнесі уникнути можливості. Кількість відвідувачів безпосередньо залежить від того, наскільки буде популярним ваш міні-готель.

Загальна сума капіталовкладень коштуватиме 600 тисяч, може бути навіть більшою. Але за правильної реклами ця сума окупитися дуже швидко. Готельний бізнес – вигідний бізнес.

Успіхів у ваших починаннях!

Заробіток на розведенні раків – «живі» гроші

Ідея для бізнесу – навчання танцям

Адвего, робота вдома для мам у декреті

Добавить комментарий