Перейти к содержанию

Як знайти пасивний дохід в Інтернеті

Стабільний дохід без участі людини – це прекрасне джерело отримання грошей, здатне не тільки забезпечити заробіток, але може створити фінансову незалежність на постійній основі. Тому про цю ідею думають і мріють багато користувачів. Тим більше, що в Інтернеті порад із рекомендаціями від простих користувачів, э поради від експертів, як створити щомісячний грошовий потік на пасивній основі, застосовуючи свої знання, вміння та навички, використовуючи різні ресурси і фінансові інструменти. Якщо ця тема постійно фігурує в Інтернеті, значить, все-таки є якісь можливості створення мікро бізнесу для отримання пасивного грошового потоку.  І, допоможе в цьому всесильний Інтернет.

Якщо когось зацікавила ця ідея, то читайте статтю далі, і ви дізнаєтеся про 3 реальні способи отримання пасивного доходу в Інтернеті.

Що таке ідея отримання пасивного доходу, і чим вона відрізняється від активного грошового потоку

Як знайти пасивний дохід в Інтернеті

Ця фраза заворожує багатьох фінансово стурбованих людей і вона позначає доходи, які регулярно, практично без участі людини надходять на грошовий рахунок, але не як оплата за виконану конкретну роботу або від підприємницької діяльності, а як гонорар за колись інвестовані гроші у фінансові проекти. Наприклад, це можуть бути дивіденди від банківського вкладу або від облігацій і акцій та інше.

Що таке пасивний дохід і як він утворюється

У наші дні з появою Інтернету значно зросли варіанти отримання пасивних доходів. На це позитивно вплинули різні онлайн платформи, сервіси та ресурси. І різниця між пасивним грошовим потоком і активним доходом стала більш розмитою.

Найчастіше експерти стверджують, що головною основою пасивного доходу є попередні дії людини, які створили умови подальшого благополуччя. І, тепер їй не потрібно вкладати час і створювати ресурси отримання доходу, тобто гроші самі приходять в руки людини, а вона відпочиває.

Але, насправді це трохи не так і не все так просто. Створення успішного джерела отримання грошових потоків вимагає значних інвестицій і великих тимчасових витрат часу. Крім того людина все-таки повинна і потім докладати зусиль, щоб підтримувати ці потоки, створені в Інтернеті, інакше вони поступово зменшаться і надалі зникнуть.

Ось кращі бізнес ідеї та інструменти створення надійного і постійного грошового потоку, так званого пасивного доходу.

1.Створення блогу для заробітку в Інтернеті

Цей інструмент отримання стабільного доходу експерти ставлять на перше місце.

Блог для заробітку в Інтернеті останнім часом отримав заслужену популярність як надійне і безпечне джерело пасивного доходу. Так вважають не тільки українські фахівці, а й зарубіжні експерти.

У блозі головне місце відводиться контенту, який, з метою отримання доходу постійно поповнюється, і залежить від працездатності блогера.  Але і на інших онлайн-платформах, наприклад, на таких як Instagram або YouTube картина та ж сама: блогер – головна фігура, який отримує дохід завдяки співпраці з різними брендовими компаніями, розміщуючи на блозі їх рекламу.

Інший варіант отримання пасивного доходу від блогу – це співпраця з Google AdSense. Можливо, на початку підприємницької діяльності блогеру покажеться що це дуже просте заняття, однак – це далеко не так.

Щоб блог приносив дохід на постійній основі йому потрібен трафік, причому дуже великий. Тому блогеру доведеться застосовувати всі можливі способи для просування свого ресурсу в Інтернеті. Для цього будуть потрібні не тільки час і гроші для створення контенту, але і на застосування певних ресурсів для оптимізації свого проекту.

Якщо ви маєте професійні знання і вміння, в якійсь ніші, то блог з цієї тематики – це  супер інструмент для отримання джерела пасивного доходу, без великих фінансових вливань.

  1. Продаж товарів в Інтернеті

З давніх-давен торгівля була самою привабливою і прибутковою справою. Сьогодні практично нічого не змінилося, і багато користувачів перейшли з торгівлі офлайн, в торгівлю онлайн.

Вони почали займатися підприємницькою діяльністю в Інтернеті, створюючи свої ресурси і застосовуючи потужні інструменти брендових компаній для організації торгівлі онлайн, і почали отримувати пасивні грошові потоки.

Сьогодні, завдяки потужному розвитку брендових платформ електронної комерції, і стрімкому зростанню їх популярності, онлайн торгівля стала безпечнішою і прибутковішою. Інтернет дав підприємцям прекрасні інструменти для організації торгівлі, наприклад, портал Amazon, маркетплейси AliEkspress і OLX, де підприємці мають можливість рекламувати свою діяльність і, займаючись продажем і перепродажем товарів отримуючи хороші гроші.

Підприємці, які ведуть малий торговий бізнес на майданчиках е-комерції є посередниками між виробниками товарів і споживачами, отримуючи при цьому пристойний пасивний дохід.

По суті величезна кількість успішних підприємців, які торгують на порталах електронної комерції AliEkspress і OLX не є виробниками товарів, які продають. Вони просто закуповують оптом товар у виробників або оптовиків і перепродують за завищеною ціною, по суті це справжня спекуляція.

  1. Добова здача житлоплощі внайми, застосовуючи платформи короткострокового найму

Хороший заробіток отримують підприємці, які здають в найми нерухомість, і це є прекрасним джерел пасивного доходу.

Тут важливо розуміти, що застосовуючи інструменти цієї ніші в Інтернеті можна добре заробляти, без особливих зусиль.

 Популярні в Україні платформи короткострокового найму житла, дозволяють отримувати постійний дохід набагато більший, ніж бізнес на довгостроковому найманні квартир.

Наприклад, якщо ви придбали квартиру спеціально для отримання пасивного доходу, застосовуючи спосіб добової оренди, то сервіси короткострокового найму, значно убезпечать і спростять цю роботу.

Звичайно, повного пасивного доходу як би не вийде, тому що власнику бізнесу доведеться витрачати гроші на благоустрій житла і приділяти час щоденного спілкування з клієнтами. Як вихід з положення можна прийняти на роботу людину, яка буде все це робити, але тоді впаде прибуток, тому що будуть витрати на зарплату цьому працівникові та утриманню нерухомої власності.

Ось перелік українських сервісів короткострокового найму житла:

  • DOM.ria.com – це популярний в Україні сервіс, який є гілкою ресурсу RIA.com – безкоштовні оголошення.
  • Besplatka.ua – сервіс оголошень для користувачів, які шукають житло в найми. Дуже зручний інтерфейс сайту, клікнувши на опцію «Нерухомість», а далі на опцію «Рубрика», користувач знаходить пропозиції про оренду житла терміном від кількох годин до декількох років.
  •  Domik.ua – портал пов’язаний з нерухомістю, де користувач знайде величезну пропозицію купівлі та продажу нерухомості в Україні.
  • OLX – сервіс по багатьом оголошенням, в тому числі і по нерухомості. Ресурс дуже популярний в Україні, його знають всі користувачі мережі.  Це дуже зручний сайт. Користувач, який потрапляє на головну сторінку сайту, відразу бачить повну інформацію і кількість термінових пропозицій по нерухомості.
  • Rieltor.ua – сервіс відповідає своїй назві. Ресурс компанії спеціалізується на нерухомості, пропонуючи інтуїтивно зрозумілу і зручну систему пошуку.

Висновки

Зі статті читач може зробити певні висновки, але якби там не було в інтернеті дуже багато відгуків по реальну можливість створення пасивного доходу.

В статті їх приведено всього три, і розраховані вони на початківців, але насправді їх набагато більше і знайти їх можна через Google пошук.

Опікун для домашніх тварин як бізнес-ідея: догсіттер

Бізнес-ідея з нуля — перепродаж шкарпеток

Як почати Бізнес в селі з нуля — кращі бізнес ідеї

error: Вміст захищений!!