Перейти к содержанию

Переваги IT-аутсорсингу для бізнесу

Не дай бог доведеться цим скористатися, але все ж таки… Результативність діяльності практично будь-якої компанії залежить не тільки від ефективності праці працівників, а й стану коштів IT-інфраструктури.

Несвоєчасне обслуговування комп’ютерної техніки призводить до збитків, які можуть бути фінансовими. Наприклад, простий підприємства, витрати на усунення поломок. Наприклад, несанкціоноване видалення інформації з жорсткого диска, у результаті можуть бути втрачені важливі електронні документи чи перспективні розробки — це збитки, які можуть завдати комп’ютерні віруси, якщо компанія нехтує необхідністю обслуговування комп’ютерів.

Переваги IT-аутсорсингу для бізнесу

Не слід забувати і про можливість шкоди через несправність комп’ютерної техніки, заподіяної діловій репутації компанії в результаті зриву термінів, за які, за попередньою домовленістю із замовником, має бути виконана робота.

Якісне обслуговування комп’ютерної техніки передбачає наявність аж ніяк не поверхневих спеціалізованих знань, тому займатися цим мають саме професіонали. Компанії, що займаються сервісним обслуговуванням комп’ютерної техніки, надають послуги за допомогою двох схем роботи: абонентського обслуговування та обслуговування ПК за викликом.

Вибрати обслуговування за викликом має сенс тільки якщо кількість офісної техніки компанії нечисленна, і немає необхідності в регулярному оновленні програмного забезпечення. Наприклад, для простого манімейкера для заробітку в Інтернеті. Цей варіант дозволяє економити кошти, але ризик поломок у разі великий, оскільки профілактичні роботи не проводяться. Якщо ж підприємство вибирає IT-аутсорсинг, то сервісна компанія бере на себе всі турботи про обслуговування комп’ютерної техніки, підтримання її у належному стані.

Фахівці сервісної компанії вирішать таку важливу для кожного підприємства проблему, як захист інформації. Адже саме інформаційні системи наражаються на найбільшу кількість загроз. Професіоналам відомо, як захистити бази даних від злому, уникнути небезпеки розкрадання та зміни інформації, не допустити проникнення шкідливих вірусів та шпигунських програм. Іноді на підприємстві актуальніше своєчасне знищення інформації, ніж її захист. У цьому випадку фахівці виберуть системи знищення інформації, необхідні саме вашій компанії.

ІТ-аутсорсинг полегшує процес фінансового планування, оскільки конкретна сума виділяється щомісяця. Крім того, ви заощаджуєте на витратних матеріалах для ПК, оскільки повчаєте можливість придбати їх за оптовими цінами. IT-аутсорсинг дозволяє підприємству економити на організації робочих місць для IT-фахівців, не потрібно сплачувати їм відпускні та податки з їхньої заробітної плати.

Відкриття свого бізнесу – основні правила

Як заробити гроші в Інтернеті

Як правильно початківцю інвестувати в Інтернеті

Добавить комментарий