Професійний успіх – одна з найбільших цілей людей. Тому розвиток підприємницького мислення такий бажаний серед професіоналів, які обирають підприємницький шлях.
Чи знаєте ви, що набір переконань та думок кожної людини може бути обмежуючим фактором зростання у вашому житті?
Це знаменитий «спосіб мислення» або ментальне програмування, яке визначає нашу поведінку перед лицем негараздів чи життєвих можливостей, і дуже важливо розробляти стратегії, орієнтовані досягнення наших цілей.
Зрештою, що означає мати підприємницький склад розуму?
Підприємницький склад розуму – це бізнес-позиція. Іншими словами, у вас підприємницький склад розуму не тому, що ви підприємець, чи навпаки.
Люди з підприємницьким складом розуму мають бачення майбутнього, сміливість йти на ризик, сміливість, творчий підхід, наполегливість та впевненість у собі.
9 порад щодо розвитку підприємницького мислення
Перепрограмування розуму для досягнення успішного підприємницького мислення – це не просто зміна звички, це коригування розумового процесу, і це цілком можливо.
Отже, зверніть увагу на 9 порад, які я дам вам для розвитку підприємницького мислення:
1. Інвестуйте у своє самопізнання
Практика самопізнання є важливим фактором для підприємців, який допомагає їм розкрити та зміцнити свою мету та стати лідером у своєму житті.
А як практикувати самопізнання? Вам необхідно визначити свої сильні та слабкі сторони, а також загрози та можливості.
Є кілька способів, один із них – це навіть знаменитий інструмент SWOT. Широко використовується в організаційному середовищі, але сьогодні я збираюся навчити вас дуже простому інструменту, який допоможе вам визначити дії.
Отже, приготуйтеся, візьміть ручку та папір або навіть записник мобільного телефону і вперед:
- перерахуйте всі дії, за які ви відповідаєте сьогодні, а потім розсортуйте їх за двома стовпцями;
- у лівому стовпці складіть список «прискорювачів енергії» (те, що ви любите робити);
- у правому стовпці складіть список «інгібіторів енергії» (те, що вам не подобається робити).
Подивіться на цей список, уважно стежачи за колонкою справа «Інгібітори енергії», і подивіться, чи можна делегувати ці дії, і якщо так, то передайте їх будь-кому. У той же час подивіться на цей список зліва «Прискорювачі енергії» і зрозумійте, чи справді вони повинні бути вашою відповідальністю, хоч би як подобалося їх робити.
Як підприємець, ви повинні зосередитися на управлінській діяльності, і більшу частину часу ви повинні зосередитися на контрольній діяльності, яка в основному знаходиться в лівій колонці і приносить вам негайне задоволення. Відмова від деяких звичок може бути важким, але вони необхідні для зростання та стійкості вашого бізнесу. Подумай про це!!!
2. Дізнайтесь, яка ваша мета
Складіть список з 10 пунктів по кожному з цих пунктів:
- Що ви любите робити (захоплення);
- Що ти вмієш робити (навички/таланти);
- За що вам можуть заплатити (за що ви можете заробити);
- Що потрібно світові (потрібно ринку).
Уникайте інвестування у бізнес, думаючи лише про гроші. Оскільки чим менше ви залучені в ці інвестиції, то більше у вас ентузіазму та прихильності до того, щоб усе «заробило».
3. Зберігайте впевненість у собі.
Довіра до себе має вирішальне значення для вашого успіху, і навіть якщо ви єдиний, хто вірить у свої проекти, дотримуйтесь своїх мрій.
4. Будь хоробрим
Майте підприємницький дух та вирішуйте завдання та проблеми. Пам’ятайте, що ті, хто ризикує, не рухаються.
5. Розвивайте своє лідерство
Хороший лідер веде команду до успіху, і навіть якщо ваш бізнес, як і раніше, «нормальний», почніть з того, що станьте своїм власним лідером.
6. Складіть бізнес-план.
Бізнес-план має важливе значення для успіху підприємця. Але планування мало, маючи підприємницький спосіб мислення потрібно впроваджувати плановане.
7. Зосередьтеся та підтримуйте свою продуктивність
Зосередженість – це навичка, яка змушує нас досягати наших цілей, а продуктивність змушує нас досягати їх із максимально можливою кількістю часу.
Відкритість для безперервного навчання – запорука успіху будь-якого професіонала. Уникайте застою, і це допоможе вам зіткнутися з новими проблемами та/або подолати нові перешкоди.
8. Створюйте хороші мережі контактів
Наявність хорошої мережі контактів потрібна для успіху будь-якого бізнесу, і чим більше ви дізнаєтеся про хороші ринкові практики, тим більше ви розвинете своє підприємницьке мислення.
9. Виберіть своїх наставників
Шукайте наставників, людей, у яких ви можете навчатися, ділитися проблемами та ділитися проблемами та/або дилемами. Життя підприємця зазвичай самотнє, і що вище ваше зростання, тим більше самотнім він буде. І я говорю про це на рівні обміну інформацією та прийняття рішень, тому дуже важливо, щоб ви знайшли когось нейтрального, який бажає допомагати вам.
У цьому секрет успішних підприємців: розвивати та підтримувати підприємницький склад розуму. І це не те, що відбудеться відразу і може зайняти час, але це цілком можливо.
Тому для початку зосередьтеся на вивченні нових навичок та настрої, необхідному, щоб змінити ситуацію на краще, чи то у вашому власному житті, чи в житті інших людей, які мають відношення до вашого бізнесу.
Нарешті, я думаю, що підприємницьке мислення – це набагато більше, ніж просто бізнес, це форма досягнення, прихильності до своїх мрій і цілей. Розуміння того, що помилки – це можливості для зростання, а відмова – це слово, яке допомагає і його не існує у вашому словнику.