Перейти до контенту

Про користь аналізу доходів та витрат підприємства

У колах підприємців, та й не лише, відома фраза «Гроші люблять рахунок», із цим важко не погодитись. Детальний аналіз доходної та видаткової частини будь-якого підприємства дає чітке уявлення про фінансову спроможність фірми в будь-який період часу, що цікавить. Проводячи аналіз доходів та витрат, відразу видно, коли компанія заробила прибуток або зазнала збитків. За аналітичними показниками можна знайти слабкі та сильні сторони ведення бізнесу та при подальшому складанні бізнес-плану врахувати ці моменти, щоб надалі піднімати фінансовий стан компанії. Інформація про витрати та доходи також враховується при моделюванні різних ситуацій на ринку.

Рано чи пізно кожна компанія звертається до банківських структур про надання кредиту на розвиток бізнесу. Банки неохоче видають кредити фірмам, які працюють на ринку менш ніж півроку. Саме в такій ситуації на допомогу прийде аналіз доходів та витрат компанії.

Аналітична документація

Про користь аналізу доходів та витрат підприємства

Банківська установа отримує доступ до фінансової документації, на підставі якої прийматиметься рішення про видачу кредитної позики. Оцінивши прибуткові та видаткові статті компанії, нинішній фінансовий стан справ, а також бізнес-план на майбутнє, банк отримає гарантії платоспроможності, клієнт отримує позитивну відповідь. Якщо аналітична документація не справила, кредитору буде відмовлено в кредиті.

Повна інформація про становище дає гарантії після ухвалення значних фінансових рішень. За нестабільної ринкової економіки важливим є стійкість підприємства до умов ринку. Фінансова стійкість підприємства – стан фінансових ресурсів підприємства, у якому можна безболісно маніпулювати фінансовими засобами, забезпечуючи у своїй безперебійний стійкий виробничий процес. Низька фінансова стійкість загрожує неплатоспроможністю підприємства, а надмірно висока збільшення терміну обороту коштів. Найбільш вигідною є золота середина.

Аналіз доходної та видаткової частини компанії допомагає про ведення бізнесу, враховуючи більшість факторів, при цьому за дуже короткий час, даючи повний стан справ на підприємстві. Аналіз доходів та витрат є важливим елементом фінансового розвитку будь-якого підприємства чи фірми незалежно від форм власності. Завдяки правильному плануванню бізнесу можна уникнути проблеми у майбутньому чи вирішити їх у ранній стадії, у своїй зберігши у цілісності фінансові ресурси підприємства.

Legal due diligence. Юридична перевірка бізнесу

Приватний зоопарк у кожному містечку

Ремонт одягу – цікаве та прибуткове заняття

Коментарі 1

Залишити відповідь