Перейти к содержанию

Продаж закордонної нерухомості

Нерухомість за межами країни перебуває під юрисдикцією іноземних держав. Це означає, що продаж та передача права власності там відбувається за місцевими законами. Для багатьох потенційних покупців нерухомості за кордоном юрисдикція інших держав становить реальну складність при оформленні документів. Пропонована бізнес-ідея полягає в тому, щоб організувати допомогу з продажу та купівлі нерухомості в інших державах.

Для цього потрібно знання багатьох нормативних актів та міжнародного права. Знання законів у сфері цивільного права дозволить вам надавати консультаційні та посередницькі послуги.

Найбільшою популярністю сьогодні користується нерухомість у морських курортних зонах.

Продаж закордонної нерухомості

Зокрема, продаж нерухомості в Туреччині може принести чималий прибуток. Це обумовлено тим, що ціни на нерухомість у Туреччині значно нижчі. Це дозволить сформувати стійкий попит. Через деякий час після початку вашої діяльності, продаж квартир буде джерелом стабільного доходу.

Як і будь-яка інша бізнес-ідея, торгівля нерухомістю за кордоном вимагає ретельного попереднього розрахунку. Слід знати, що існує певний алгоритм дій підприємця-початківця.

Насамперед слід повністю вивчити міжнародне право та закони тієї країни, на території якої ви будете здійснювати свої посередницькі послуги. Другий момент — це відвідування країни та укладання контрактів із місцевими агентствами нерухомості. Це дозволить вам швидко зібрати необхідну базу даних.

Після цього варто створити презентабельні каталоги, за якими потенційні покупці нерухомості за кордоном будуть вибирати відповідні варіанти.

Не полінуйтеся та по можливості особисто відвідайте кожен об’єкт нерухомості. Хороші фотографії інтер’єрів дозволяють продавати більше квартир та будинків. Причому робити це набагато швидше.

Не забувайте про те, що ви лише посередник між продавцем і покупцем. Таких посередників може бути багато. Хто з них перший знайде покупця, тому дістанеться його комісійний відсоток. А він, між іншим, при торгівлі закордонною нерухомістю може становити пристойні суми з п’ятьма нулями в доларах та євро.

Головне не бійтеся починати! Бажаємо вам удачі!

Бухгалтерські програми для малого бізнесу

Скільки разів може помилятися бізнесмен?

Ідея бізнесу – приватна медична клініка

Добавить комментарий